Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 22.02.2012, 16:25   #31
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Opieka nad dziećmi

Cytat:
Napisał miłośniczka zwierząt Zobacz post
Ale właśnie to zostało uproszczone pewnie z powodu narzekań fanów na to że simy zbyt długo wykonują czynności. Ja w 3 bardziej lubię wychowywanie dzieci niż w 2. Co prawda jak raz w 3 urodziły mi się 3 to ledwo dawałam radę ale jakoś sobie radziłam. W trójce wychowywanie dzieci jest prostsze niż w 2. I mi się to podoba ja tam nie narzekam.
Żartujesz? Opieka nad dziećmi w dwójce była świetna Co prawda zajmowała trochę więcej czasu, ale robiłam to z przyjemnością. Potrafiłam tak rozplanować simom dzień, że nawet bliźnięta nie sprawiały mi żadnego kłopotu! W trójce ciągle przesuwam niemowlętom paski potrzeb, bo nie mam ochoty się nimi zajmować (a przy bliźniakach to już w ogóle z niczym nie nadążałam). Pomijając kolor karnacji, który jest zależny od rodziców, wszystkie wyglądają tak samo (w dwójce chociaż różniły się kolorem oczu i włosów + nie posiadały tych paskudnych becików). Takie ułatwienia, jak przewijanie maluchów w powietrzu czy karmienie butelką, wyciągniętą zza pleców, zdecydowanie nie trafia w me gusta. Poza tym, wydaje mi się, że potrzeby trójkowych dzieciaków (głównie niemowląt i tych raczkujących) spadają o wiele szybciej niż w dwójce - kolejny powód, który przemawia za tym, że opieka nad dziećmi w poprzedniej serii była o niebo lepsza... Ale każdy ma prawo do własnej opinii na ten temat
__________________
ultraviolence jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 22.02.2012, 18:49   #32
miłośniczka zwierząt
 
Avatar miłośniczka zwierząt
 
Zarejestrowany: 05.12.2010
Skąd: łódź
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 936
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Opieka nad dziećmi

No cóż może potrzeby dzieci trochę szybciej spadają ale mi to nie przeszkadza. Bardzo lubię jak moja simka urodzi w 3 bliźniaki lub trojaczki bo wtedy gra nie jest nudna i jest co robić. Czasami jest ciężko ale jakoś daję radę. Jak simy nie dają sobie rady to wzywam opiekunkę do dzieci.
miłośniczka zwierząt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.02.2012, 11:34   #33
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Opieka nad dziećmi

Ja wszystkim dzieciakom niemowlakom i pełzakom, uzupełniam sztucznie potrzeby, bo nie lubię się nimi w trójce zajmować. Czasami po prostu zamykam je w tych huśtawkach na cały dzień, a one uzupełniają im wszystkie potrzeby. Zazwyczaj przypominam sobie o tym, że Simy mogą się zajmować własnymi dziećmi, gdy chcę pstryknąć jakąś ciekawą fotkę, z dzieciakiem na jeźdźcu sprężynowym czy coś. Starsze dzieciaki są już lepsze, zwłaszcza od Pokoleń, mają więcej zajęć.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:48.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023