Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 09.11.2004, 18:57   #101
rainne
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jakubvl
No właśnie U mnie Balbina Biedak wyszła za mojego sima. Urządzili wesele, uzyskało ocenę balanga (nie wiem jak to w takich warunkach się stało). Jak się skończyło zaraz za autobusem szkolnym ktorych wracał Błażej przyjechała limuzyna. Młoda para do niej wsiadła i po chwili miała na max paski potrzeb. Po jakiś 2 godzinach wyszli i pojawił się komunikat "To chyba nie jest dobry pomysł. Maciek (niemowlak od balbiny i jej śp. męża) wymaga opieki."
wiem i to jest najgłupsze - dzieci, małych dzieci i niemowląt nie można zostawiać samych w domu, nawet na chwilę (wyjście do pracy, czy m-c miodowy). zanim dorosłe simy chcą opuścić dom, muszą zatrudnić nianię na czas ich niebecności.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 09.11.2004, 19:54   #102
-tamatha-
Guest
 
Postów: n/a
Wink Gerwazy

Nie wiem czy już ktoś miał taką historię, ale nie udało mi się przeczytać wszystkiego, a więc czasem jak simowie wracają z pracy jest komunikat "Karol ma bardzo towarzyską naturę, więc przywozi z pracy przyjaciela" i tam jest jego zdjęcie (tu akurat Gerwazego) nie lubię tych wizyt, no ale się rozglądam, a tam nikogo nie ma. No to ja taka zdziwiona ide do domu. Moje sims y są akurat w pokoju rozrywki i tam jest ta wanna z aspiracji i nagle się woda napełnia. No więc myśle to Gerwazy, ale prubuje kliknąć w tym miejscu, a tam nikogo nie ma nie ma tylko takie buty (podejdź tu). Akurat tak się zdarzyło, żę zamówiłam pizze no to se mówię goście zawsze żrą mi jedzenie i... się nie myliłam. Nagle kawałek leci do góry :unsure: i jest zjadany ze znanymi odgłosami czy komuś też tak się zdarzyło.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09.11.2004, 20:07   #103
nossace
 
Avatar nossace
 
Zarejestrowany: 14.09.2003
Skąd: mars landing party
Płeć: Kobieta
Postów: 684
Reputacja: 10
Domyślnie

Mi się raz tak stało że niemowlak miał sie stać małym dzieckiem więc zrobiłam impreze babka wzieła niemowlaka i zabrała go do tortu wszystko pięknie świeczki zdmuchnięte a babka z niemowlakiem stoi jak wryta więc kupiłam nowy tort i dałam jeszcze raz zdmuchnij świeczki i wtedy niemowlak dorósł



A wiecie że raz moja simka położyła niemowlaka przed domem na trawie i zaczeła czwiczyć joge gdy czwiczyła nacisnełam na niemowlaka i była opcja "przyłącz się do wspólnej jogi" Ciekawe niemowlak joge ma czwiczyć :wacko:
__________________


last summer you asked me if i loved you enough to give up writing.

now i can finally call myself a poet.

nossace jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.11.2004, 08:59   #104
marysia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ritta
A mnie sie zdarzyl taki jeden komunikat "brak wymaganej pamieci wirtual;nej" wiecie moze co to znaczy????????????????????????????????
Musisz wejść do systemu i zwiększyć zasoby pamięci wirtualnej
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.11.2004, 11:48   #105
Windrider
 
Avatar Windrider
 
Zarejestrowany: 27.11.2003
Skąd: Korea Północna
Wiek: 67
Płeć: Mężczyzna
Postów: 450
Reputacja: 10
Domyślnie

Może twój sim pracuje z duchem Jest wywoływaczem z zaświatów?
Windrider jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.11.2004, 18:04   #106
Kabisa
Guest
 
Postów: n/a
Grin Żywy duch

Mój sim, mający 69 lat (za jeden dzień umrze) ma w pragnieniach że chce zobaczyć ducha Antoniego- około 30-letniego zięcia tyle ,że ten zięć żyje i ma się dobrze :-].
Chyba dlatego myśli ze zięć może mu się ukazać jako duch że dzień wcześniej zanim to się pojawiło w pragnieniach niesamowicie sie pokłucili (każdy ma teraz -100/-100 w kontaktach). Oj zięć chyba będzie miał przechlapane jak teść umrze ;-]. Prawdopodobnie teść chce się na nim odegrać. :-P
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.11.2004, 10:49   #107
Lea
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał trawka
u mnie nic ciekawego sie nie wydarzylo... ;( domyslalam sie ze to raczej normalne ale mialam cos takiego: umarl mi sim i pewnego dnia objawil sie jako duch "polecial" na pierwsze pietro mojego kochanego domku i zaczal krzyczec na swoja zona ktora spala! o co mu biegalo? moze o to ze ona flirtuje ze sprzataczka?
Bo te zmarle simy sa bardzo przywiazane do swoich lozek :-) Mi jak umarl taki jeden to tez ciagle latal do swojego lozka i wykonywal takie gesty jakby mu sie bardzo podobalo. Az w koncu skasowalam to lozko bo chcialam lepsze dla nastepnego pokolenia i od tamtej pory lata po posesji i i tak sie zachowuje jak simy ktore chca zwrocic nasz uwage: Macha reka i takie tam a w dymku ma wlasnie to swoje lozko ktorego juz nie ma :-)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.11.2004, 13:07   #108
nossace
 
Avatar nossace
 
Zarejestrowany: 14.09.2003
Skąd: mars landing party
Płeć: Kobieta
Postów: 684
Reputacja: 10
Domyślnie

A wiecie co raz mi się stało:
Mój sim chciał pogadać na czacie więc nacisnełam na Komputer rozmawiaj z...Feni
Ale przecież chwilunia Feni jest w jednej z mojej rodziny Tadadada Niemowlakiem więc skąd się na czacie wzięła?? I rzeczywiście to była ona ( ach te dzisiejsze dzieci )
NIEZŁE NIE?





TO MÓJ SETNY POST

YEHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH......
__________________


last summer you asked me if i loved you enough to give up writing.

now i can finally call myself a poet.

nossace jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 12.11.2004, 15:56   #109
Guralka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lina
A wiecie co raz mi się stało:
Mój sim chciał pogadać na czacie więc nacisnełam na Komputer rozmawiaj z...Feni
Ale przecież chwilunia Feni jest w jednej z mojej rodziny Tadadada Niemowlakiem więc skąd się na czacie wzięła?? I rzeczywiście to była ona ( ach te dzisiejsze dzieci )
NIEZŁE NIE?





TO MÓJ SETNY POST

YEHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH......

Też tak miałam Był komunikat: Marek loguje się. I w ikonce była bużka niemowlaczka z sąsiedniej rodziny
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.11.2004, 19:02   #110
Królik
Guest
 
Postów: n/a
Cool

A u mnie, simy miały kiedyś w pragnieniach dużą wanne, więc kupiłam i................
Za tą wanne dostałam 6500 punktów aspiracji!!!! Ale to pewnie jest normalne bo ta wanna jest bardzo droga...
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:34.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023