Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Domy [TS2]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 19.02.2011, 16:24   #1
Esterkaa
 
Zarejestrowany: 18.08.2008
Skąd: Lubuskie
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 293
Reputacja: 10
Domyślnie Ul. Spokojna 1

Witam wszystkich
Nie było mnie tutaj dość długi czas. Jednak dalej pogrywam sobie w simsy chociaż juz chyba za stara jestem
Postanowiłam pokazać wam mój domek, może nie należy do najlepszych ale uważam go za dość udany.
Bryłę pobrałam z internetu ( pustą) ponieważ sama nie umiem budować ładnych brył
Zapraszam do oglądania i komentowania.
Od razu przepraszam za kratki w zdjęciach w dzień ( zapomnialam ! )

Rodzinka:


Bryła:






Rzuty:




Dom w nocy:





________________________
Wnętrze domu:
Kuchnia:










Łazienka:








Przedpokój ( połączony z jadalnią i kącikiem wypoczynkowym)












Sypialnia:










Dziękuję za uwagę
__________________
" Baw się dobrze! To są właśnie te stare dobre czasy, które będziesz wspominać w przyszłości "
_________________________

M ;*
Esterkaa jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 19.02.2011, 17:26   #2
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Ul. Spokojna 1

To nie jest remake jakiegoś domku od Maxisa?
Bryła taka sama (wiem, bo też mam ten domek u siebie w grze, grałam w nim trochę...). A o takiej rzeczy się wspomina Bo jeśli mam rację, to nie mogę Ci ocenić bryły.
Po rzutach widzę, że pusto... (btw, ja, mając tyle miejsca, zrobiłam 3 sypialnie+resztę pomieszczeń typu kuchnia, łazienka i salon. Tam gdzie się dało postawiłam te przedmioty do nauki umiejętności i też było fajnie
bryła+ogród - elewacja mi się nie podoba, okna dziwnie rozmieszczone (albo ja mam głowę przepełnioną stereotypami co do ułożenia okien ; D), ogródek też nie zachwyca... W szczególności drzewa i terrain paint. Podjazd powinien być niewidzialny, wtedy dałabyś sobie tamtą kostkę (?) i nie wyglądałoby to tak szpetnie. Invisible driveway jest na MTS (stronka tymczasowo nie działa).
Kuchnia - straszny miszmasz... Meble mają niefajne tekstury Nie podoba mi się.
Łazienka - też niezbyt... Przede wszystkim, nie przepadam za tym setem. W grze ma raczej słabe tekstury, a tutaj... Nie wiem, po prostu nie przekonuje mnie jakoś ta łazienka
Wielkie połączenie - ah, podłoga kiepska Kącik wypoczynkowy skromny, ale jest w porządku. Pamiętaj - mieszanie Maxisa z netem nie zawsze daje dobre efekty. W tym przypadku tak, niestety, wyszło Jadalnia całkiem całkiem <ulga>
Sypialnia - proszę Cię, nie dawaj takich zdjęć jak to pierwsze. Nic na nim nie widać tak naprawdę. Gdybyś zamiast baldachimu dała obrazki na ścianę, wyglądałoby to o wiele fajniej. Łóżko i pościel same w sobie są fajne. STOLIK NOCNY... Ugh! Jakby jeszcze pasował, to bym przebolała, ale taka ładna lampa stojąca na TAKIM stoliku to niemalże grzech! Pustką powiewa, albo ja źle widzę... Dywan z tymi wzorkami na środku nie sprawdził się Włączaj sufit jak robisz zdjęcia, albo staraj się je robić tak, żeby nie było widać tego, co jest, gdy kończy się ściana.

Jakoś to takie wszystko nieprzemyślane, źle podobierane. I uważaj na dodatki z TSR!
A duet: zdjęcia w nocy+zdjęcia w dzień, nie był najlepszym pomysłem.
4,5/10
Liv jest offline  
stare 19.02.2011, 19:10   #3
aluminium.
 
Avatar aluminium.
 
Zarejestrowany: 22.02.2009
Płeć: Kobieta
Postów: 836
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ul. Spokojna 1

Eej, stworzyłam ostatnio identyczną bryłę! I sie tym nie wzorowałam xd
__

Nie podoba mi się rozmieszczenie okien. Wg. mnie bryła by ładniej wyglądała gdyby była z czerwonej cegły No i w ogródku masz coś pusto W środku bardzo ładnie. Najbardziej podoba mi się sypialnia.
8/10
__________________
hello.
aluminium. jest offline  
stare 07.08.2011, 07:27   #4
agacarter
 
Zarejestrowany: 06.08.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 65
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ul. Spokojna 1

Po pierwsze ten domek nie jest budowany przez ciebie tylko wyremontowany go w katalogu w the sims 2 gdzie znajdują się gotowe domy on tam jest.Nie podoba mi się kolor bryły.Kuchnia jest za ciemna Łazience też jest ciemno ale ładne dodatki masz Podoba mi się salon z przed pokojem ma zielone ściany i ślicznie wygląda Nie podobają mi się meble w jadalni są za białe i nie pasują do zieleni.Sypialnia jest ładna i mi się podoba
agacarter jest offline  
stare 23.11.2011, 10:26   #5
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ul. Spokojna 1

Kuchnia mi się podoba, a e odstrasza ten zimny kamień na ścianach.

Łazienka - fajna, ładnie umeblowana i ładnie oświetlona (jest tak przytulnie).

Sypialnia za bardzo krasiata jak dla mnie (chodzi mi o to, że za dużo tych pasków, w dodatku w innych kolorach).

Ogólnie domek nie jest zły. Ale trzeba jeszcze nad wieloma rzeczami popracować.
__________________
Searle jest offline  
stare 30.01.2012, 20:18   #6
dianka_91
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ul. Spokojna 1

Cześć.

Bryla Kanadyjki to jedna z mych ulubionych brył. Fakt rozmieszczenie okien jest kiepskie, ita kombinacja maxisa z dodatkami z neta NIGDY!. Ale ogólnie może być : )
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:07.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023