Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 29.10.2003, 15:54   #1
vana
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Co trzeba robić, aby dostać nagrodę na Wakacjach? Nie chodzi mi o te pamiątki kupowane za żetony ale te jakieś "szyszki" (?) Ile czasu trzeba być na wyspie i czy ktoś kiedyś taka nagrodę dostał?
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 29.10.2003, 17:07   #2
Kirke
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

no pewnie że dostałam, trzeba sprawić aby cała rodzinka spędzała miło czas i wszyscy byli zadowoleni
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.10.2003, 17:07   #3
Bialko
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Jakie "szyszki" nigdy o nich nie słyszałem i poraz pierwszy słysze że da się w Wakacjach zdobyć jakieś nagrody.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.10.2003, 17:18   #4
galazek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Musisz po prostu być w danym miejscu dłużej niż ta druga rodzina, która zazwyczaj przyjeżdża w tej samej chwili, co twoi simowie.

PS. Już to chyba gdzieś pisałem
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.10.2003, 21:33   #5
Smeagolina
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja kiedyś dostałam na Wyspie Wakacyjnej (plażowej) jakiś Medal Słońca, czy coś takiego. Długo bawiłam się wykrywaczem metali i pokazało mi się, że to za korzystanie z atrakcji Wyspy. A tych "szyszek" ani nic innego nie dostałam, chociaż zawsze jestem długo na wakacjach.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.10.2003, 21:43   #6
Olka@@
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja jeszcze nic nie dostałam. Może dlatego, że za szybko przenoszę sie z miejsca na miejce...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.10.2003, 00:22   #7
Fushma
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja dostalam! Podeszla do mnie Kaowiec Kamila czy jak jej tam wreczyla mi taki medalik w rodzaju slonca i powiedziala że to za dobra zabawe ...muszą sie dużo bawić i żeby mieli dobry humor i dobrze spedzali czas pozdroffka
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.10.2003, 13:56   #8
ptasiex
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja dostałam nagrode w lesie = "Szyszke", na plaży = "Medal słońca", a w zime to z tego co pamiętam to chyba = "Kulę" - taką szklaną. A czy u was któryś z simów wykopał kiedyś wykrywaczem metali diament? Bo u mnie simka tak. Wykopała i sie wszyscy zebrali i zaczęli klaskać :mellow: Nie wiem o co im chodziło
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.10.2003, 14:16   #9
galazek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Moi Simowie mnóstwo różnych skarbów powykopywali, ale czy diament był wśród nich, nie pamiętam
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.10.2003, 14:22   #10
Czarodziejka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Moja Simka odkopała :
jakiś niebieski kryształ (nie pamiętam nazwy), Złotą Lamę, Grot Strzały, Buta (hohooo... i to ile...), Bogini płodności o ile mnie pamięć nie myli... więcej nie pamiętam... jak coś mi sie przypomni to jeszcze dopiszę...

A więc żeby dostać medal, szyszkę, albo kulę to trzeba po prostu dobrze bawić się na wakacjach?

Kaczusia, a jak ten diament wyglądał?
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:00.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023