Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Domy [TS2]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 28.02.2015, 21:14   #1
Shiver
 
Avatar Shiver
 
Zarejestrowany: 17.04.2009
Skąd: z Księżyca
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 999
Reputacja: 21
Domyślnie The Green Orange

Heloł
Miałem te zdjęcia u siebie na dysku już jakiś czas i jakoś nie przemawiały do mnie na tyle, żeby je tu wstawić. Myślałem ewentualnie żeby zrobić z tego posta na blogu, ale skoro to jest praktycznie całkowicie (bo bez łazienki i przedpokoju - szału z nimi nie ma i są tak małe, że robienie zdjęć to jest męka) urządzone mieszkanie to musiałem skorzystać z okazji, żeby jakiś "prawdziwy" projekt wstawić. No i czuję się zobowiązany swoją rangą, sooo
Przed wami niewielkie mieszkanko, właściwie kawalerka. Chciałem w końcu użyć trochę więcej koloru niż zazwyczaj. I chyba przypadkiem wyszło mi coś przytulnego ()
Nazwa nawiązuje do kolorystyki no i dodatkowo tu jest taka gra słów, bo tłumaczymy ją jako zieloną w sensie niedojrzałą pomarańczę (jako owoc, nie kolor). Słabe, noale...
15 zdjęć, więcej nie będzie, proszę nie marudzić.
Endżoj!































(Za tymi załonami w sypialni jest wielka szafa na całą ścianę jak coś )
__________________
Shiver jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 28.02.2015, 21:20   #2
Lubie
Naczelny Grafik
 
Avatar Lubie
 
Zarejestrowany: 26.04.2011
Skąd: Z Niemcami.
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,893
Reputacja: 24
Domyślnie Odp: The Green Orange

Jejciu, te mieszkanie jest genialne <3 bardzo mi się podoba. Jedynie wywaliłbym te dywany i zamienił na jakieś włochate, białe :3 Kolorystyka jest śliczna ^^
9/10

Mógłbym poprosić o zrzuty?
__________________
Lubie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.03.2015, 18:23   #3
Shiver
 
Avatar Shiver
 
Zarejestrowany: 17.04.2009
Skąd: z Księżyca
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 999
Reputacja: 21
Domyślnie Odp: The Green Orange

Co tak słabo? Żeby pod postem na blogu więcej komentarzy niż w zwykłym temacie dostać?

Dziękuję kaczuszko Dywanów nie zmienię, bo białe daję wszędzie i chciałem czegoś nowego spróbować (no i cała nazwa tematu by straciła sens ). I chyba z tymi jest przytulniej
Rzutu nie mam i nieprędko włączę grę, ale jeśli zależy Ci na rozkładzie pomieszczeń to zrobiłem (z pamięci!) bardzo profesjonalny plan mieszkania w paincie
__________________
Shiver jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.03.2015, 18:50   #4
Libby
Administrator
 
Avatar Libby
 
Zarejestrowany: 17.01.2006
Skąd: z kabiny F-14 Tomcat
Płeć: Kobieta
Postów: 3,431
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: The Green Orange

Ładne mieszkanie <3 Chciałabym tak budować i urządzać .
Jedynie te drzwi oddzielające sypialnię od salonu mogą wydawać się nieco przyciężkie. Może przydałoby się coś lżejszego? Ale generalnie podoba mi się .
__________________
Libby jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.03.2015, 19:02   #5
Hebe
 
Avatar Hebe
 
Zarejestrowany: 18.06.2012
Skąd: z planety Ziemia
Płeć: Kobieta
Postów: 1,134
Reputacja: 39
Domyślnie Odp: The Green Orange

Ogólnie jestem pod dużym wrażeniem, bo nie potrafię urządzić takiego mieszkania w TS2. Uwielbiam takie "zagracone" domy, wyglądają jednocześnie ładnie i swojsko.

Jeśli chodzi o kuchnio-jadalnię, to osobiście zniżyłabym nieco półki nad blatami. Nie twierdzę, że wyglądają źle w takim położeniu, to tylko taka luźna sugestia. A dywanik pod stołem i krzesłami zamieniłabym na inny albo usunęła go w ogóle, przez niego część jadalna wygląda nieco ciężko. Btw. te blaty wyglądają świetnie zarówno w TS2 jak i w TS3, masz za użycie nich duży plus. Miałeś też niezły pomysł z "ukryciem" lodówki za parawanem (czy jak to się zwie).

Jeśli chodzi o salon i sypialnię nie mam żadnych zastrzeżeń, są bardzo fajnie urządzone (chociaż ta przesuwana ściana/parawan chyba nie gwarantuje lokatorom całkowitej prywatności ).
__________________
Hebe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.03.2015, 21:27   #6
FresH
 
Avatar FresH
 
Zarejestrowany: 02.05.2012
Płeć: Mężczyzna
Postów: 231
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Green Orange

Fajne mieszkanie, połączenie bieli z drewnem zawsze będzie dobre! ^^ Jedynie do czego mogę się przyczepić to właśnie do tych dywanów, bez nich byłoby znacznie lepiej (ewentualnie zastąpiłbym te co są jakimiś innym w neutralnym kolorze, może szarym...). A tak to wszystko mi się podoba, zdjęcie z lustrem jest cudowne. <3 Podoba mi się też pomysł na oddzielenie sypialni od salonu tym drewnianym cosiem. Poza tym każdy Twój dom ma w sobie jakąś duszę i to lubię w Twoich projektach. Życzę Ci weny i zaskakuj nas częściej swoimi projektami, bo aż miło popatrzeć.
FresH jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.03.2015, 23:39   #7
Quixley
 
Avatar Quixley
 
Zarejestrowany: 01.07.2011
Skąd: Kraków
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 124
Reputacja: 16
Domyślnie Odp: The Green Orange

Oo nie widziałam tego tematu jeszcze..

To jest piekne :3
Jak oglądam twoje domy/mieszkania to smutam, że ja tak nie umiem ;d
Ehh po kilka razy przeglądam wszystkie zdjęcia i coraz wiekszy smutek

Takie ładne masz dodatki że się nie mogę napatrzyć
__________________
[img]http://i62.************/2vw9oit.jpg[/img]



www.quixley.fbl.pl
Mój fotoblog z handmade
Quixley jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.03.2015, 10:25   #8
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: The Green Orange

No, architekcie roku, z wielką przyjemnością powytykam Ci błędy w tym domku
Cytat:
15 zdjęć, więcej nie będzie, proszę nie marudzić.

Ten dywan w kuchni to pomyłka! Aneks kuchenny... Nie wiem, skąd Ty bierzesz takie pomysły, ale ten jest tak oryginalny, że nie mogę się nadziwić, jak na niego wpadłeś! No i jak sprawiłeś, że style się nie gryzą i między kolorami panuje idealna równowaga!
No dobra, prawie... http://i.imgur.com/Pc5jNn2.png - kafelki obok takich paneli na ścianie?! Tam miała być zwyczajna, bezlistwowa biała ściana.
Lodówkę chować za rozsuwanymi drzwiczkami... Serio?!
Tępiłam swego czasu w domkach Shattered dywany leżące jeden obok drugiego, ale nie myślałam nigdy, że będę musiała to zarzucić takiemu profesjonaliście jak Ty! A jednak...
http://i.imgur.com/89SzRUi.png - nawaliłeś tego tu tyle, że nie wiem, na czym skupić wzrok! Na pewno te dwa obrazki na krótkiej ścianie są zbędne. Ten mały kaktusik na stoliku do kawy też mogłeś se darować xD Podobnie zresztą lustra na czarnej ścianie.
http://i.imgur.com/QNpqnZQ.png - tu wrażenie jak powyżej. A ten duży kaktus ma wątpliwą jakość. To duże coś zwisające z sufitu to jakiś tunel powietrzny dla much czy co?!
No, przy kolejnym ujęciu moje oczka mogą odpocząć, chociaż nadal drażni je ten tunel powietrzny...
Przegroda do sypialni jest dziwna xD Musiałeś coś pić podczas tworzenia, serio! Takiego szaleństwa nie widziałam nawet w domkach Curio!
Uff, sypialnia jest bez zarzutu

Pozytywnie, ale na tyle dziwnie, że nie przemawia do mnie to, co właśnie zobaczyłam!
Bez oceny

Ostatnio edytowane przez Liv : 04.03.2015 - 10:27
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.03.2015, 14:21   #9
Shiver
 
Avatar Shiver
 
Zarejestrowany: 17.04.2009
Skąd: z Księżyca
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 999
Reputacja: 21
Domyślnie Odp: The Green Orange

Dziękuję wszystkim za komentarze!

Libby, Hebe, FresH, Quixley - cieszę się, że się Wam podoba

Liv:

Cytat:
Prosiłem, żeby nie marudzić

Cytat:
Aneks kuchenny... Nie wiem, skąd Ty bierzesz takie pomysły, ale ten jest tak oryginalny, że nie mogę się nadziwić, jak na niego wpadłeś! No i jak sprawiłeś, że style się nie gryzą i między kolorami panuje idealna równowaga!
Wrodzony talent
A tak poważnie to nie powiedziałbym, że jest jakoś oryginalnie... Jeden rząd szafek a nad tym półki, szału ni mo Aczkolwiek cieszę się, że tak uważasz

Cytat:
kafelki obok takich paneli na ścianie?!
Dlaczego nie? Może mogłem wybrać lepsze, ale jakieś zabezpieczenie przed tłuszczem/wodą/whatever musi być

Cytat:
nawaliłeś tego tu tyle, że nie wiem, na czym skupić wzrok! Na pewno te dwa obrazki na krótkiej ścianie są zbędne. Ten mały kaktusik na stoliku do kawy też mogłeś se darować xD Podobnie zresztą lustra na czarnej ścianie
Cytat:
tu wrażenie jak powyżej. A ten duży kaktus ma wątpliwą jakość. To duże coś zwisające z sufitu to jakiś tunel powietrzny dla much czy co?!
No wiem
Chociaż to też pewnie wina ujęcia, bo jest też ta sypialnia w tle. Ale luster będę bronił, bardzo mi się ten pomysł podoba (ja w ogóle lubię wieszać lustra gdzie się da ). Ten tunel to lampa

Cytat:
Musiałeś coś pić podczas tworzenia, serio!


To zdecydowanie nie jest mój najlepszy projekt, zresztą chyba już o tym wspominałem. No cóż, miejmy nadzieję, że będzie lepiej następnym razem
__________________
Shiver jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.08.2015, 11:27   #10
Gio
 
Avatar Gio
 
Zarejestrowany: 28.01.2008
Płeć: Mężczyzna
Postów: 3,238
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: The Green Orange

Wow, przecudne, znakomity dobór dodatków <3 Tylko te bulwiaste kaktusy jakoś mnie kują w oczy Co nie zmienia faktu, że jest bardzo przyjemnie i kolorowo!

10/10, pozdrawiam!
__________________
Evil is a Point of View
Gio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:49.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023