Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Simy [TS2]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 23.07.2012, 21:47   #211
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: by Master of Disaster

Dobrze, że tego nieszczęsnego glitcha załapałaś tylko na jednym zdjęciu. Też mam takie szczęście, że pojawiają się wtedy, kiedy muszę zrobić zdjęcie!

Ogólnie simka śliczna (i azjatyckiego szału ciąg dalszy), tylko te drwi mogłyby być "dziksze" Te mi bardziej pasują do starszych babek
I nie jestem pewna, czy ta jej szminka/pomadka mi się podoba czy nie xD
Dawałaś jej jakąś maskę na nos? Tak mi się zdaje, że taka jedna od Rena (a może nie tylko jedna? ) zrobiłaby z jej noska dzieło sztuki
Chodzi do szkoły prywatnej i taka fryzura jest tam dozwolona? Co za liberalny system edukacji! xD
9,5/10

Trafiłam tu dzięki OJSG, jednak na komentarz tam trzeba będzie troszkę poczekać ;]
Liv jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 23.07.2012, 22:40   #212
Malin
 
Avatar Malin
 
Zarejestrowany: 09.12.2008
Skąd: moje własne Idaho
Płeć: Kobieta
Postów: 869
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: by Master of Disaster

Podoba mi się, że jako nastolatka nie jest przesadnie wymalowana, a zupełnie naturalna. Cóż, azjatycki typ urody nie należy do moich najulubieńszych, wręcz przeciwnie, ale złego słowa napisać nie mogę, bo Simka naprawdę jest ładna. Używasz świetnych skinów i chętnie bym się dowiedziała, skąd są. Naprawdę nadają wrażenie takiej delikatności i kruchości, super.
Ciężko jest zrobić Sima maxisowego, ale jednocześnie oryginalnego i ładnego. Ty to potrafisz, ode mnie więc 10/10.
Malin jest offline  
stare 09.09.2012, 21:13   #213
Master of Disaster
 
Avatar Master of Disaster
 
Zarejestrowany: 08.01.2006
Skąd: Dziwnowo
Wiek: 18
Płeć: Kobieta
Postów: 1,218
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: by Master of Disaster

Cytat:
Napisał Liv Zobacz post
Chodzi do szkoły prywatnej i taka fryzura jest tam dozwolona? Co za liberalny system edukacji! xD
Wiesz, w końcu to USA
Dziękuję wszystkim za opinie. Wypisałam sobie większość dodatków, których używam do tworzenia Simów w stylu Maxis-Match, ale większość jest na GoS, a strona coś dziś nie działa, jak zdążyłam się przekonać :/ Mam nadzieję, że to tylko tymczasowo... Ale część wypisał Kenny w tym poście.

OK, tak się składa, że mam do pokazania kolejną Simkę. Co prawda już ją gdzieś pokazywałam, ale... popracowałam nad nią troszkę, nieco dopieściłam, i myślę, że teraz można ją pokazać jak to skończone dzieło


Tak, to jest ta dziewczyna, z którą Blaine jakiś czas temu był na wakacjach. Ale obrosła w piórka ostatnimi czasy - ma spore powodzenie wśród mężczyzn, dobrze jej się powodzi w pracy i tak dalej...


Dzięki urokowi osobistemu i odrobinie psychologii nie ma problemów z negocjacjami - mało kto uzyskuje dla firmy tak korzystne kontrakty jak ona.



Tyle na razie. Wiem, że trochę mało, ale ostatnio mnie wciągnęły inne gry. Choć mam nadzieję, że to się nieco zmieni teraz
Master of Disaster jest offline  
stare 10.09.2012, 15:10   #214
Kethael
 
Avatar Kethael
 
Zarejestrowany: 18.03.2011
Skąd: Sweet dreams
Płeć: Kobieta
Postów: 1,222
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: by Master of Disaster

Podoba mi się kształt jej oczu. Właściwie to jedyne, co mi się w niej nie spodobało to ubranie, ale o gustach się nie dyskutuje
Poza tym simka jest naprawdę ładna ;p Niestety komentarz długi nie będzie, bo kompletnie nie wiem, co mam dodać xD
__________________
[IMG]http://i45.************/fdzw4o.png[/IMG]
Kethael jest offline  
stare 10.09.2012, 15:14   #215
Spectrum
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: by Master of Disaster

Simka jest piekna. Ma swietne usta i oczy. Ubranie faktycznie nie za ładne, ale nie tragiczne :>
9,5/10
 
stare 10.09.2012, 16:07   #216
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: by Master of Disaster

Świetne drugie zdjęcie i świetne włosy <3 (aż sama je przygarnęłam )
Czy ona ma normalnie taką ziemistą cerę? ; o

Poza tym jest śliczna Tylko zdjęć mi mało ;<
9/10
Liv jest offline  
stare 10.09.2012, 19:48   #217
Cheyenne
 
Zarejestrowany: 23.08.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 59
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: by Master of Disaster

Simka piękna, wygląda bardzo realistycznie. Ubranie tylko mi jakoś do niej nie pasuje, ale i tak fajna
Cheyenne jest offline  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:00.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023