Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Simy [TS2]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 21.02.2014, 14:52   #21
Desire
 
Avatar Desire
 
Zarejestrowany: 25.12.2009
Skąd: woj. łódzkie
Płeć: Kobieta
Postów: 257
Reputacja: 10
Domyślnie Re: Simy by Christa

Jejku! Jest po prostu śliczna.
Jest chyba jedną z najładniejszych simek w tym temacie.
Ma bardzo ładne oczy, takie demoniczne. I włosy bardzo pasują do kształtu twarzy.
Dziękuję za dedykacje.
Desire jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 21.02.2014, 17:01   #22
KarolinaJ
 
Avatar KarolinaJ
 
Zarejestrowany: 23.09.2011
Skąd: GW
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 254
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Simy by Christa

Dahlia jest śliczna! Naprawdę pięknie zrobiłaś jej usta i te kąciki bardzo pasują. Oczy też dobrze dobrałaś, dla tej Simki są ok chociaż nie mają naturalnego koloru. Nie wiem co to za fryzurka ale chętnie się dowiem bo wygląda bardzo ładnie.

Darina jest mroczna i dlatego już mi się podoba Na pierwszym zdjęciu wygląda tak, jakby próbowała kogoś zahipnotyzować spojrzeniem i faktycznie, jej oczy mają w sobie coś co przyciąga. Ubranie jest ciekawe chociaż wg mnie bardziej pasowałaby jakaś prostsza, bardziej zabudowana suknia.

Czekam na kolejne piękności
KarolinaJ jest offline  
stare 21.02.2014, 20:09   #23
FresH
 
Avatar FresH
 
Zarejestrowany: 02.05.2012
Płeć: Mężczyzna
Postów: 231
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Simy by Christa

Darina - całkiem fajna simka, pasuje do niej ten mroczny klimat. ^^ W szczególności podobają mi się jej włosy i usta. Oczy też są okej. Jedyne co bym zmienił to obniżyłbym i nieco poszerzył nos, bo na zdjęciach widoczny jest "wąsik" a'la Hitler i to nie wygląda zbyt fajnie. Ubranie trochę słabej jakości, widać to dokładnie na ostatnim zdjęciu, biust simki jest jakiś strasznie płaski i do tego te nierówne linie przy brzegu... więc ubranie do wymiany! Ale widać duży postęp, to chyba Twoja najlepsza simka.
FresH jest offline  
stare 21.02.2014, 20:36   #24
Diana
Moderator
 
Avatar Diana
 
Zarejestrowany: 22.09.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 1,092
Reputacja: 30
Domyślnie Odp: Simy by Christa

Drina (czemu wszyscy piszą Darina? ) - też przyznam, że jedna z najlepszych simek od ciebie. Nie podobają mi się tylko te czerwone soczewki, ale to kwestia gustu. Ma ładną twarz i fryzurę.
__________________
Diana jest offline  
stare 25.02.2014, 13:18   #25
Rumanzovia
 
Avatar Rumanzovia
 
Zarejestrowany: 08.05.2013
Skąd: ETAP
Płeć: Kobieta
Postów: 226
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Simy by Christa

Nowa simka, jedna z moich ulubionych:











Zapraszam do komentowania.
Rumanzovia jest offline  
stare 25.02.2014, 14:00   #26
Desire
 
Avatar Desire
 
Zarejestrowany: 25.12.2009
Skąd: woj. łódzkie
Płeć: Kobieta
Postów: 257
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Simy by Christa

Świetna simka. Wygląda realistycznie.
Jej oczy są niezwykłe.
Pasuje jej blond kolor włosów jak i sama fryzurka.
Podoba mi się jej nos i usta oraz pieprzyk, który ładnie dopełnia jej urodę.
Desire jest offline  
stare 25.02.2014, 14:48   #27
Izzie
 
Avatar Izzie
 
Zarejestrowany: 07.02.2014
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 49
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Simy by Christa

Nie dziwię się, że Matilde to Twoja ulubiona Simka, bo jest chyba najładniejszą w tym temacie zaraz po Drinie. Ma taką trochę baby face, ale to bynajmniej nie umniejsza jej urody. Bardzo podobają mi się jej oczy, śliczny kolor. Nie jestem tylko pewna czy nie ma ciut za szerokich ust i paznokcie moim zdaniem ma za długie, nieładnie to wygląda. Poza tym jest śliczna.

Co do Twoich pozostałych Simek, są też całkiem ładne, zależy kto jaki typ urody lubi. Lily wydaje mi się, że ma zbyt pociągłą twarz, wygląda jakby była zbotoksowana , poza tym jej fryzura jest za ciężka.
U Evy bardzo podoba mi się kolor włosów i fryzura, uwielbiam rudzielce! Natomiast ma bardzo dziwny nos, wygląda jakby był przestawiony w prawo, "złamany".
U Leny widać już znaczy progres, również pod względem jakości zdjęć, a to bardzo podwyższa całościową ocenę, bo Simka się z miejsca lepiej prezentuje. Ma bardzo ciekawą, pasującą do niej fryzurę, która ładnie wymodelowała jej twarz, te usta à la bee-stung lip bardzo ładnie u niej wyglądają, ma też śliczny naszyjnik. Dobrałaś jej fajny makijaż, ładnie podkreśla ciekawy kształt jej oczu. Ogólnie jest bardzo ładna.
Dahlia również mi się podoba, wygląda chyba najbardziej przeciętnie z Twoich Simek (oprócz oczu, oczywiście, one od razu przykuwają wzrok), ale ma coś w sobie. Prosta fryzura i delikatny makijaż do niej pasują, bo nie potrzebuje żadnych "poprawek", wygląda realistycznie, ma dobre proporcje. Udała Ci się. Tylko ten jej strój mi się nie do końca podoba, jest troszkę marnej jakości.
W mojej ocenie najpiękniejsza jest Drina. Przepiękna fryzura, skin, te oczyy! Taka idealna femme fatale. Podoba mi się w niej absolutnie wszystko: twarz, makijaż, piękna suknia. Sama chętnie bym nią zagrała.
__________________
[img]http://i57.************/bj9uv6.png[/img]
[img]http://i61.************/v5xz4j.png[/img]
Izzie jest offline  
stare 25.02.2014, 17:18   #28
Diana
Moderator
 
Avatar Diana
 
Zarejestrowany: 22.09.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 1,092
Reputacja: 30
Domyślnie Odp: Simy by Christa

Matilde - nie przypadła mi do gustu, bo nie lubię tego typu urody. Jeśli miałabym wyliczać, co mi się w niej podoba, to tylko oczy. Mesh włosów jest niezły, ale recolor mniej mi się spodobał. Simka ma ładną twarz, ale po prostu inaczej bym ją wystylizowała (może bardziej maxis-match). Znamię na policzku też jakoś mi do niej nie pasuje.
Nie wystawię oceny liczbowej, bo byłaby raczej niska, a simka w sumie jest całkiem całkiem.
__________________
Diana jest offline  
stare 25.02.2014, 17:46   #29
Xillei
 
Zarejestrowany: 17.12.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 89
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Simy by Christa

Generalnie nie lubię niebieskookich blondynek, ale Matilde jest śliczna. Też bym nią chętnie zagrała.
Xillei jest offline  
stare 01.03.2014, 12:39   #30
Rumanzovia
 
Avatar Rumanzovia
 
Zarejestrowany: 08.05.2013
Skąd: ETAP
Płeć: Kobieta
Postów: 226
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Simy by Christa

Kolejna simka, mam nadzieję, że się wam spodoba.









No i bonusik, zdjęcie w kolorze.



Komentować.
Rumanzovia jest offline  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:23.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023