Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 4 > The Sims 4: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 26.08.2013, 15:23   #511
Katerina
 
Avatar Katerina
 
Zarejestrowany: 26.06.2013
Skąd: Mystic Falls
Płeć: Kobieta
Postów: 116
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Jak pierwszy raz czyttałam o tym "katalogu jak z ikei" to przeczytałam to "katalogu z ikei" więc myślałam, ze będą meble z ikei. xd
__________________
Katerina jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 26.08.2013, 15:44   #512
Levkoni
 
Avatar Levkoni
 
Zarejestrowany: 21.05.2009
Skąd: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,023
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Co do duchów to jak najbardziej jestem za tym, żeby nie można było z nimi podejmować interakcji! Niech będą wredne i straszą, niech nawiedzają meble i będą niedostepne dla zwykłych śmiertelników
__________________
Zmieniłem nick z Absolem na Levkoni.
Levkoni jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.08.2013, 16:18   #513
Katerina
 
Avatar Katerina
 
Zarejestrowany: 26.06.2013
Skąd: Mystic Falls
Płeć: Kobieta
Postów: 116
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Albo żeby nie były aż tak wredne dla tych, których kochaly czy tam lubiły za życia.
__________________
Katerina jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.08.2013, 16:32   #514
Levkoni
 
Avatar Levkoni
 
Zarejestrowany: 21.05.2009
Skąd: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,023
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

W sumie to mógłby być podział na dobre i złe duchy ;p Nic o tym twócy nie gadali, więc pewnie pozostanie to tylko moją fantazją, ale mógłby być swego rodzaju licznik dobra i zła, który naliczałby simom punkty za robienie dobrych rzeczy lub złych. I w zależności od tego z przewagą jakich punktów sim by umarł, stawałby się potem duchem złym lub dobrym ;p

Druga opcja, bardziej realna chyba to taka, że jeśli sim umierałby nieszczęśliwy i niespełniony to po śmierci stawałby się duchem psocącym i złośliwym, a sim umierający spełniony z dużą liczbą punktów szczęścia czy cokolwiek to będzie w TS4 byłby duchem dobrym, który nawet potrafiłby rozmawiać z żywymi simami ;p

A jak już jesteśmy przy śmierci sima to tak to sobie wyobrażam: sim umiera, przychodzi kostucha wyciąga z sima duszę, odprawiaten swój rytuał i dusza idzie w zaświaty a ciało z jakąś fajną animacją zamienia się w urnę/nagrobek ;p

No i żeby sim mógł ze starości umrzeć nie tylko stojąc ale również w łóżku podczas snu lub w fotelu ;p

Fajnie by było też, gdyby pojawiła się większa liczba nagrobków - po kliknięciu na urnę sima można by było zakupić za simoleony określony wygląd unry/nagrobka. Bo zależność od punktów sczęścia jest głupia, bo jak chcemy te punkty zdobywać to wtedy zapełnimy cmentarz takimi samymi nagrobkami przy najwyższych osiągnięciach
__________________
Zmieniłem nick z Absolem na Levkoni.
Levkoni jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.08.2013, 16:42   #515
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Cytat:
W sumie to mógłby być podział na dobre i złe duchy ;p
Oo, to byłoby dobre
Ja traktuję duchy jako stwory nadnaturalne
Cytat:
Druga opcja, bardziej realna chyba to taka, że jeśli sim umierałby nieszczęśliwy i niespełniony to po śmierci stawałby się duchem psocącym i złośliwym, a sim umierający spełniony z dużą liczbą punktów szczęścia czy cokolwiek to będzie w TS4 byłby duchem dobrym, który nawet potrafiłby rozmawiać z żywymi simami ;p
Taki podział jest sprawiedliwy i najtrafniejszy

Ale jak już wspominamy o duchach, to trzeba tez zwrócić uwagę na nowe rodzaje śmierci! W TS2 co prawda "dodałam" sobie opcje typu z powodu choroby (np. raka) albo w wypadku samochodowym, ale to w sumie dziwne, że do tej pory nie pojawiły się one w żadnej z tych gier.

No i może uroczystości pogrzebowe? Tego tez jeszcze nie było A jeśli mają się skupić na emocjach i uczuciach simów, powinni to też wprowadzić
Cytat:
Fajnie by było też, gdyby pojawiła się większa liczba nagrobków - po kliknięciu na urnę sima można by było zakupić za simoleony określony wygląd unry/nagrobka. Bo zależność od punktów sczęścia jest głupia, bo jak chcemy te punkty zdobywać to wtedy zapełnimy cmentarz takimi samymi nagrobkami przy najwyższych osiągnięciach
Cmentarz w Nieznanowie wygląda przez to tak monotematycznie xD
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.08.2013, 16:51   #516
Levkoni
 
Avatar Levkoni
 
Zarejestrowany: 21.05.2009
Skąd: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,023
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Cytat:
Napisał Liv Zobacz post
Oo, to byłoby dobre
No i może uroczystości pogrzebowe? Tego tez jeszcze nie było A jeśli mają się skupić na emocjach i uczuciach simów, powinni to też wprowadzić
W sumie w trójce po śmierci sima jest opcja urządzenia stypy po wybraniu na telefonie kategorii z urządzaniem przyjęć ;p
__________________
Zmieniłem nick z Absolem na Levkoni.
Levkoni jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.08.2013, 16:56   #517
Troya
 
Avatar Troya
 
Zarejestrowany: 22.10.2011
Skąd: ona taka blada?
Płeć: Kobieta
Postów: 85
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

A jeżeli już przy śmierci jesteśmy, to niech ten nieszczęsny pogrzeb będzie... no nie wiem... Jak pogrzeb?
__________________
Troya jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.08.2013, 17:11   #518
Damian
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

"Rzeźby oraz obrazy mogą inspirować sima" - w końcu jakiś pożytek będzie z nich.
Już na Gamescom osoby które były zaproszone dostały bardzo dużych nowych informacji na temat trybu budowania i kupowania lecz do września nie wolno będzie im tego wyjawiać (pewnie do nowego czatu).
Z tego co mi się podoba to jest to, że elementy na ścianie możemy ustawiać na różnej wysokości.

Istotami paranormalnymi pogram sobie z 1 dzień i spróbuje je wyeliminować z gry.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.08.2013, 19:30   #519
Shiver
 
Avatar Shiver
 
Zarejestrowany: 17.04.2009
Skąd: z Księżyca
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 999
Reputacja: 21
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Generalnie to nie gram postaciami nadnaturalnymi, to dla mnie zupełnie nieprzydatny element gry, ale jeśli miałbym wybierać to wolę duchy. To już w sumie taka simowa tradycja, były już w pierwszej części gry :3 A kosmici (przynajmniej dotychczas) pojawiali się zupełnie bez sensu, zazwyczaj wtedy kiedy kompletnie nie mieliśmy ochoty na to żeby simy nam zielonego dzieciaka urodziły...
__________________
Shiver jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.08.2013, 20:35   #520
marandile
 
Avatar marandile
 
Zarejestrowany: 18.06.2005
Skąd: Kraków
Wiek: 29
Płeć: Kobieta
Postów: 1,404
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

ja bym chyba chciała czarodziejów , kosmici i duchy są mi zupełnie niepotrzebne
__________________
flesh covers
the bone and the
flesh searches
for more than
flesh


http://forum.thesims.pl/showthread.php?p=1812431

Zapraszam na mojego bloga, gdzie od teraz będzie się trochę działo
marandile jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 2 (0 użytkownik(ów) i 2 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:20.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023