Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 23.11.2004, 18:20   #11
Windrider
 
Avatar Windrider
 
Zarejestrowany: 27.11.2003
Skąd: Korea Północna
Wiek: 67
Płeć: Mężczyzna
Postów: 450
Reputacja: 10
Domyślnie

Może... ja też muszę :] Pytanie - co to znaczy "nie zginie"? NIby jest nieśmiertelny? Nie wydaje mi się
Windrider jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 24.11.2004, 09:36   #12
Maciek S.
Guest
 
Postów: n/a
Smile Zombjaki i zombjaki

Cytat:
Napisał Boa
W domku moich simów zrobił się pożar, jeden sim się palił, przyszła kostucha. Moja simka poprosiła ją o życie dla sima i grały w "papier, nożyczki, kamień". Niestety, po chwili kostucha coś takiego powiedziała: "Niestety, przegrałeś z kostuchą, ale nie martw się, ożywię twojego sima. Ale nie podniecaj się tak, bo teraz twój sim to zombie...". Po czym kostucha poszła, a sim jest zielony, ma wszystko na czerwono i ma podarte ubranie...Mam pytanko: co taki zombie może zrobić???Czy jest groźny???
Naprawdę? Ja miałem simkę zombie.Też była zielona, ale miała dobry nastrój (po przegraniu z kosiarką). Nie miała także ubrań jak z psiego pyska wyjęte. Aha i nie był groźny.

Cytat:
Napisał patenka
Też tak miałam (albo tylko podobnie) i pojecham na starówke do wrózki (miała żółtą suknie i żółty kapelusz) i poprosiłam ją o wskrzeszenie mojego sima.
A był potem zombie??
 
stare 24.11.2004, 17:15   #13
patenka
Guest
 
Postów: n/a
Smile

Cytat:
Napisał Maciek S.
A był potem zombie??
Po tym jak go wróżka wskrzesiła to był normaly.
 
stare 25.11.2004, 17:06   #14
Caro'tka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał AinA 29
Cóż,mój zombie nigdy nie był groźny i nie miał podartego ciuchu.Musisz się przekonać na własnej skórze czy jest groźny.
moj mial i chyba potem gadal gadal i gadal ze swojom przyjaciolką stal sie normalny (a to nie sa zombie tylko porazenie prądem wlasnie gdy twoj sim bedzie porazonym umiera przegrywasz z kostruchą to on z wilekim jesli masz szczecie oddaje mu takie zycie)
P.S:Jak wiecie lub nie jeste strasznie ciekawska więc prosze powiedz w jakiej to sie stalo rodzince Nazwisko i czy stworzona przez ciebie czy jush byla w grze??
 
stare 26.11.2004, 13:03   #15
LindSay
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Maciek S.
Naprawdę? Ja miałem simkę zombie.Też była zielona, ale miała dobry nastrój (po przegraniu z kosiarką). Nie miała także ubrań jak z psiego pyska wyjęte. Aha i nie był groźny.



A był potem zombie??
Maciek, mój zombie jest jakis głupi, cały czas ma zły jumor, tak jakby komuś chce dac w mordę. I jest taki uparty...jak chcę żeby się wykąpał, to on nic nie robi...Dobrze,że to zombie a nie jakiś Frankeinstein. Dopiero z tego Franiego to niezłe ziółko. Cały czas tylko zapycha kibelek, rozwala telewizory...
 
stare 26.11.2004, 15:55   #16
Domcia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Hehe no franki potrafi byc okropny hehe ale zombi hmm moze sprzedaj go ii potem bedzie mial dobry humor i mu sie polepszy :]
 
stare 26.11.2004, 19:00   #17
LindSay
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Domcia
Hehe no franki potrafi byc okropny hehe ale zombi hmm moze sprzedaj go ii potem bedzie mial dobry humor i mu sie polepszy :]
Taaaak , Franki to dopiero wnerwiający gośc!!Wszystko mi rozwala. Co do zombie, to moge Domciu spróbować...
 
stare 27.11.2004, 13:53   #18
lavander0
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Nigdy nie sprzedawaj zombiego! Jest szans 50%, że wtedy zniknie i już go więcej nie zobaczysz! (Będzie na ikonce członków rodziny). A juz na pewno nie sprzedawaj Frankenstaina bo wtedy jest 1% szansy, że zostanie w Twoim domu ( a nie zniknie).
 
stare 28.11.2004, 14:07   #19
Ira
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Lepiej odczekać, ale mi jeszcze nigdy Frankejsztajn nie został w domu. Tylko Zombi(umarły) mi znikł!
 
stare 26.12.2004, 17:23   #20
pikol
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

mi się tak nigdy nie robiło ale mam sposób na frankiego: jak się zmieni to włączyć tryb budowania i zrobić izolatke

ps: to dla moderatorów przepraszam za offtopa
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:00.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023