Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 15.10.2004, 18:50   #31
Blondi
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

siema kylie dopisz do rodzinki mojego meża XenoNa
ja też(chodzi o bliźniaki)
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 15.10.2004, 18:58   #32
Trish
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

fajnie jest miec the sims 2 i miec blizniaczki!!!!! ja jeszcze nie mam...niestety moze wygram w konkursie??? jak myslicie?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.10.2004, 19:08   #33
nossace
 
Avatar nossace
 
Zarejestrowany: 14.09.2003
Skąd: mars landing party
Płeć: Kobieta
Postów: 684
Reputacja: 10
Grin

Mi się urodziły raz dwaj chłopcy. Bardzo mi się podobało ich wychowywanie ( jesen był zupełnie inny od drugiego). A tak zawsze mi się pojedyncze dzieci rodzą i najczęściej chłopcy .
__________________


last summer you asked me if i loved you enough to give up writing.

now i can finally call myself a poet.

nossace jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 15.10.2004, 19:09   #34
Adi
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał kylie_
Z kosiarzem...wow......mi obie panie widom poszły w piach.......babcia sama z siebie, to młoda podczas ciązy........
wracajac do tematu......JA TEZ CHCE BLIZNIAKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nie radze, co zrobić aby sie wyświetlily te informacje o kosiarzu? (chyba mam pomysł jak się z nim pokochac Trzeba być bardzo poważnym. Ale jak to zrobić aby te informacje się wyświetlily?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.10.2004, 20:53   #35
Ayla
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Jestem zdziwiona waszymi złymi doświadczeniami z opiekunkami do dzieci! Ja często je zatrudniam. Przychodzi taka miła babcia, opiekuje się dzieciakami, w wolnej chwili sprząta w domu i jeszcze ciasto upiecze!!! Nigdy mi nic nie zepsuła i nie korzystała ze sprzętów znajdujących się w domu
Moje simki za każdym razem rodzą chłopców. Niedługo miasto wymrze z powodu braku płci pięknej!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.10.2004, 22:24   #36
FaJnA
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A ja mialam glupia sytuacje bo mialam rodzinke,urzadzilam im piekny domek i czekalam na dzidziusia.Zrobilam dla niego sliczny pokoik(malutki ze wzgledu na niski budzet rodzicow).I tak sie cieszylam ze dziecko bedzie mialo taki ladny pokoj i bedzie mialo swobode a tu mi sie blizniaki urodzily!Ale potem stwierdzilam ze to jednak dobrze bo np.jak jedno pojdzie juz spac i nie zdazy odrobic pracy domowej to to drugie moze to za niego zrobicale to chyba jedyny plus blizniąt...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.10.2004, 23:30   #37
XenoN
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

obijacie mnie ;( ja chcę bliźniaczki ;( jeszcze nigdy mi sie nie trafiły.. mój simmen jest wyspotowany na maxa.. próbowałem 5 razy.. rozumiecie? 5 RAZY! i ani śladu po bliźniakach
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.10.2004, 13:26   #38
scully14
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cierpilowści! Na pewno kiedyś wam się bliźniaki urodzą Choć zdarza się to b. żadko, ale poczekać warto
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.10.2004, 10:07   #39
Adus
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Urodziły mi się bliźniaki. Pierwszy raz rady sobie dać nie mogłem - cały czas płakały. W końcu ich mama umarła i się skończyło...

Drugi raz radziłem sobie świetnie. Miałem dwie bliźniaczki, którebardzo dobrze się uczyły i dorosły do nastolatków (potem gra mi przestała działać i musiałem odinstalować).
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.10.2004, 10:10   #40
Alosik
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ja cie ale miałeś pecha.. ;(

a ja sobie zrobiłem taką dużą okolicę i tam przeniosłem wszystkie domki i rodzinki z werony, dziwnowa i miłowa wiecie jak fanie się gra? dopiero w tej dzielnicy zauwazyłem te dwie bliźniaczki.. bliźniaki chyba zawsze są od siebie całkiem inne, nie? czy przypadkiem od ilości prób nie zależy to, czy bedą to bliźniaczki? a jak ta baba rodzi kiedy ma bliźniaczki? tak samo tylko że dwa bachorki spadają czy jak? :>
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 2 (0 użytkownik(ów) i 2 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:47.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023