Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 09.04.2005, 11:03   #31
*RaiNboW*
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Jak wygląda idealny romans w ts2? - słodkie słówka, pocałunki,kąpiele w wannie miłości, łożko..itd

Jak wygląda u was byle jaki romansik? Niom to żeby szybko się ktoś zakochał i do łóżka...

Czy lubicie romantycznych simów i długie romanse? Czasem tak czasem nie

Czy może numerek w jedną noc? tak bywa...

Co myślicie o parach homoseksualnych w simsach? jeszcze takiej nie zrobiłam, ale byłoby to ciekawe
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 09.04.2005, 11:07   #32
simone***
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

moj najpiekniejszy romans wygladał tak:
Stworzyłam pewną panią Elseve Loreal no i ona zakochała się na zabój w jej sąsiedzie Done Lotario...no i poszli razem bara-bara... potem wzieli ślub i urodzily się bliźniaki Gdy dzieci byly już nastolatkami to Donowi zachciało sie bara-bara z Niną Kaliente no i zrobili to w dużej wannie i Jego żonka jak wracała z pracy to ich nakryła i źle sie działo ...Najpierw w buzię dostał Don a potem Nina .. To ,,małżeństwo" skończyło się na tyym ze Elseve wywalila Dona i razem z dziecmi sie wyprowadziła :
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09.04.2005, 12:08   #33
Dzaga717
 
Avatar Dzaga717
 
Zarejestrowany: 27.08.2004
Wiek: 33
Płeć: Kobieta
Postów: 64
Reputacja: 10
ThumbsUp

[QUOTE=nia]
Romansiki niewiem ale zawsze przy kazdym simie musze mieć jakiś skok w bok!

Hehe to bylo tak! Mała dziewczyna strasznie lubiała sie z gosciem który byłby dziadkiem i jak dorosła to niewiem jak to sie stało bo musiałam isc na objad i nie włączyłam pauzy i sie zareczyli sami z siebie! hehto jesy MIŁOŚĆ!

No więc tak bardzo lubie romansować! zwłaszcza jak małoznka jest cały dzień sama w domu!!!!i pragnie mieć dzidziusia! :\

Długie romanse długo nie trwaja przynajmniej u mnie! hee Ale nigdy jeszcze nie próbowałam!!!!!!!!! :*

W romansie musi być BARA-BARA :ofm:

O Parach tych nie nie wypowiem bo sa mi obojetni!

Teraz mam simke która się z wszystkimi zna heh

No i wkoncu stwoze jakiegos ideała i bedzie z nią zonaty ale i tak beda mieszkać nie w ych samych domach!wiecie dlaczego:kissing:
__________________
Dzaga717 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.04.2005, 12:45   #34
LindSay
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Jak wygląda idealny romans w ts2? Urocze całowanie, przytulanko, BARA-BARA, śpiewanie ukochanej...
Jak była najpiękniejsza przygoda miłosna waszego sima? Jeszcze takiech chyba nie miałam..No, moi simowie (babka i facet) mieszkali raze, ale cały czas się kłócili, nie mieli wspólnych tematów itp. Po jakimś czasie sami zaczęli gadać, w końcu się polubli, później się zakochali w sobie...wzieli ślub, taraz baaaaardzo się kochają!!!
Jak wygląda u was byle jaki romansik?Normalnie- najlepiej jak koleś ma w celach chęc romansowania, wtedy jest nieźle!!! Raz przyprowadził jakąś tam simkę z pracy, od razu się zakochali, szybkie BARA-BARA...
Czy lubicie romantycznych simów i długie romanse? TAK!!!Ale czasem....
Czy może numerek w jedną noc? Czasem tak...
Co myślicie o parach homoseksualnych w simsach? Mi jakoś nie przeszkadzają. Jak się zakochają to nic, jestem tolerancyjna
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09.04.2005, 14:05   #35
ShiinaLP
 
Avatar ShiinaLP
 
Zarejestrowany: 09.04.2005
Skąd: Tam, gdzie zimują nietoperze
Wiek: 35
Płeć: Kobieta
Postów: 107
Reputacja: 10
Domyślnie Ja mam pecha do romansów..

Jeszcze gdy mogłam grać w simsy.. stworzyłam sobie w dwóch oddzielnych domach kobietę i mężczyznę.. od początku starałam się by wszystko toczyło się idealnie.. przypadkowe spotkanie.. pierwsze nieśmiałe zaloty... pierwszy pocałunek.. wspólna kolacja.. aż w końcu ślub.. i wtedy właśnie ujawniła się po raz kolejny moja zdolność destrukcyjna :1smutny: po nocy poślubnej ( podczas której doszło do jakby to ująć "zapłodnienia") młody i szczęśliwy małżonek wyruszył do kuchni w celu przyrządzenia romantycznego śniadania.. po tym wszystko potoczyło się swoim biegiem.. kuchenka wybuchła ogniem.. zaraz po niej kwiatki.. małżonek.. A save nie zrobiony.. I tak z pięknego love story powstał mi istny dramat..
ShiinaLP jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.04.2005, 09:22   #36
apes666
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Aga:-)
Mój Sim zdradził żonę z... jej siostrą! A później z drugą. No to było gorąco...


U mnie Mortimer zrobił dzieci obu siostrom Kaliente, co nie przeszkodzilo mu w spłodzeniu jeszcze jednego dziecka z Bellą Ćwir..
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.04.2005, 15:55   #37
Vanilla
Guest
 
Postów: n/a
Grin

Chyba tak jak Ciagle robia bara-bara

100 post!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! HURA!!!!! :*
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.04.2005, 16:43   #38
Trunks
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

romanse sa fajne ale jak sie robi impre i siem a 30kochankow i sie z jednym przywszystkiech pocalujesz to film zawsze robie
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.04.2005, 15:43   #39
Lord Voldemort
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał ShiinaLP
Jeszcze gdy mogłam grać w simsy.. stworzyłam sobie w dwóch oddzielnych domach kobietę i mężczyznę.. od początku starałam się by wszystko toczyło się idealnie.. przypadkowe spotkanie.. pierwsze nieśmiałe zaloty... pierwszy pocałunek.. wspólna kolacja.. aż w końcu ślub.. i wtedy właśnie ujawniła się po raz kolejny moja zdolność destrukcyjna :1smutny: po nocy poślubnej ( podczas której doszło do jakby to ująć "zapłodnienia") młody i szczęśliwy małżonek wyruszył do kuchni w celu przyrządzenia romantycznego śniadania.. po tym wszystko potoczyło się swoim biegiem.. kuchenka wybuchła ogniem.. zaraz po niej kwiatki.. małżonek.. A save nie zrobiony.. I tak z pięknego love story powstał mi istny dramat..
Cytat:
moja zdolność destrukcyjna
każdemu to może sie przytrafić mi się to przytrafiło ale było gorzej było tak

małżeństwo mo 3 dzieci dzieci dorastają jeden dzieciak jako nastolatek zostaje zauroczony monką pierwszy pocałunek miłość stała sympatia dorosłość i wprowadzenie simów ślub to małżeństwo o któryjm mówiłam na początku wyprowadza sie z 2 dzieciakami zapładnienie 3 rzy 3 dzieci i 4 raz moja simka poszła do kuchni żeby zrobić śniadanie zapiekanki nagle pika piekarnik ja myślałam że simska się tym zajmie ale wtedy simem się opiekowałem widze on ma u góry pożar potrze a simka w pokoju z dziećmi przewija pieluchy zlatują na dół i giną wszyscy oprócz 3 dzieciaków
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.04.2005, 19:50   #40
Trunks
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

romans jest piekny na wernadzie gdy widzisz na dole 2 bijacych sie gostow u kolegi cos takeigo zrobilem
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum

Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
Jak pozować ? Hunter666 The Sims 1: Rozszerzenia 9 30.06.2003 20:38


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:37.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023