Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 17.11.2004, 19:24   #21
Ayla
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Nastolatki się wymykają i jak mają pecha to wracają w eskorcie policji A dorosły sim? Ktoś kiedyś pisał,że dorosły sim poszedł do więzienia. Jak to się robi???

To dzieci też kradną?!?!?No teraz to będę miała stres Ale to dziwne, że tych dzieci nigdzie nie ma. Zabrane przez opiekę są do adopcji a ukradzione przepadają. Ciekawe...
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 18.11.2004, 13:17   #22
Rosaly
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Właśnie, jak można dorosłym pójść do więzienia?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.11.2004, 19:19   #23
Panna_night
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Mi się to nigdy nie zdarzyło. Może najpierw trzeba kupić jakiemuś sąsiadowi tego krasnala. pojęcia nie mam
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.11.2004, 20:15   #24
Keisy
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Mówiąc szczerze nigdy nie miałam ani krasnala, ani drzewka pieniędzy

Ciekawe tylko co się stało z wazonem z kwiatami który spokojnie sobie stał na szafce w mojej kuchni. Po weselu nagle odkryłam, że go nie ma!
Bład gry, chleptomani, czy złodzieje?

Ciekawe, ciekawe
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.11.2004, 20:19   #25
▫Molly▫
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

To jest po prostu użeczywistniona chciwość ludzka. Jak ktoś jest chciwy i ma np. 100 ołówków to ukradnie jeszcze jeden.. Tak jest z simsami!!!!!!!!

:* :*
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.11.2004, 12:50   #26
rainne
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Nina2
To jest po prostu użeczywistniona chciwość ludzka. Jak ktoś jest chciwy i ma np. 100 ołówków to ukradnie jeszcze jeden.. Tak jest z simsami!!!!!!!!
ale głębokie stwierdzenie...

mi się wydaje, ze to kolejne urozmaicenie gry - takie jak ufo, bliźniaki, czy inne rzeczy. ma być zabawniej, bardziej niespodziewanie i tyle, a dorabiać do tego filozofii nie ma sensu.
po prostu następnym razem, jak zobaczycie, że sąsiad, zaproszony czy też nie, zaciera ręce i się zaczyna uśmiechać, to jak najszybciej do niego podejdźcie i go pożegnajcie. wtedy niczego nie ukradnie. chociaż wiem, że takich dosyć trudno upilnować
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.11.2004, 13:41   #27
Kubeczek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

he... mi z drzewka goście zabierają kase ciągle... dlatego go nie kupuje
a jak ość ukradnie dziecko, to mimo zniknięcia w panelu simów po ponownym włączeniu domu niemowlak pojawi się koło skrzynki i śmietnika
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.07.2008, 18:15   #28
Hanna
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Kleptomani

Sama nigdy nie kupuję drzewek pieniężnych (ciągłe podlewanie, małe zyski) i krasnali, niemowlęcia też nikt moim simom nigdy nie ukradł. Nigdy też moi simowie nie ukradli nic nikomu, może dlatego, że nikt w okolicy nie ma krasnala Myślę, że jest to spowodowane albo złością na innego sima, albo zainteresowaniem kradzieżą, albo złośliwością. Mnie baardziej denerwuje, że jak mój sim ma wroga (lub kogoś na niego wściekłego), to (nawet w nocy) zjawia się na parceli i albo kradnie gazetę (dla mojego sima brak ukochanej gazety to bolesna strata ), albo kopie śmietnik (jeżeli w porę się nie zorientuję, pojawia się robactwo). Jedyne wyjście to spotykając go, kliknąć na niego i wybrać opcję ,, przekup płacąc 50 $'' lub załagodzić konflikt (dużo z nim rozmawiać i żartować). Jeśli chodzi o opiekunkę, to nigdy jej nie zatrudniam (tylko w przypadku wyjazdu simów na miesiąc miodowy ), bo jest poprostu nieodpowiedzialna i nie zajmuje się dzieckiem. Dlatego wysyłam matkę dziecka do pracy dopiero, gdy sim jest już dzieckiem i może sam sobie radzić, a nianię traktować tylko jako ,,przymusowe towarzystwo'', żeby nie był sam w domu. Co do więzienia, to nie ma takiej możliwości. Policja przyjeżdża w przypadku wezwania jej przez telefon (gdy w domu jest włamywacz lub bez powodu, w drugim przypadku sim płaci karę 500 $), gdy przy włamaniu włączy się alarm antywłamaniowy i policja złapie włamywacza lub nie (w przypadku złapania sim może dostać odszkodowanie jeśli włamywacz coś ukradł, lub nagrodę pieniężną za pomoc w schwytaniu przestępcy), kiedy w nocy sim urządzi przyjęcie i gra głośna muzyka (policjant kończy imprezę za zakłócanie ciszy nocnej i goście idą do domu), jeśli nastoletni sim zostanie złapany na wymykaniu się z domu (rodzice zostają karceni za niedopilnowanie dziecka), lub gdy kupuje się / oddaje / psa albo kota, także gdy się nim źle opiekujemy, policja go zabiera.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.07.2008, 18:27   #29
Nastulka92
 
Avatar Nastulka92
 
Zarejestrowany: 16.08.2006
Skąd: skądś
Płeć: Kobieta
Postów: 176
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Kleptomani

Nie jestem pewna na 100% ale wydaje mi się, że jeden z moich simów przyniósł kiedyś skądś krasnala Zazwyczaj to kradną mi gazety, albo, jak mam, te pieniążki z drzewek. Niemowlęcia mi jeszcze nie zabrano nigdy
__________________
Trzy Pierścienie dla królów elfów pod otwartym niebem,
Siedem dla władców krasnali w ich kamiennych pałacach,
Dziewięć dla śmiertelników, ludzi śmierci podległych,
Jeden dla Władcy Ciemności na czarnym tronie
W krainie Mordor, gdzie zaległy cienie...
Nastulka92 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.07.2008, 06:30   #30
menowa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Kleptomani

za to mi nigdy nie ukradli gazety, zdarzały się kradzione krasnale, poprzewracane śmietniki, oberwane drzewko...
czytałam że jest możliwość żeby sim zabił drugiego sima (gdy sim ma niski wskaźnik potrzeb - opcja atakuj). czy to prawda? a jeśli tak to co się potem dzieje z simem "mordercą" ?
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:22.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023