Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Jak Wam się podoba TS2:NS(na studiach)??
Jest COOL!! 40 52.63%
Bomba 20 26.32%
Nie wiem 8 10.53%
W ogóle nie kupię 3 3.95%
Do kitu, mogła być lepsza 3 3.95%
Trudne pytanie....hmmmm....?? 2 2.63%
Głosujących: 76. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 11.03.2005, 15:47   #1
Thorin
Guest
 
Postów: n/a
Question Jak oceniasz TS2:NS

W skali 1 to 10 (gdzie 1 to beznadziejny a 10 to genaialny), na ile oceniasz pierwszy dodatek do The Sims 2 (The Sims 2: Na Studiach).

[Trusk_edit: tematy zostaly polaczone, oceniacie wedlug powyzszej sondy. bez zadnych liczb, z regulaminowymi 6 slowami i uzasadnieniem.]

Ostatnio edytowane przez Ameretat : 15.03.2005 - 14:59
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 11.03.2005, 18:10   #2
R@fcio
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A ja oceniam na 9. Brakuje mi paru interakcji między simami i większej liczby mebli, ale ogólnie są OK.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.03.2005, 18:16   #3
Shèène
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

7/10 Schematycznośc gry bardzo nudzi i po paru godzinach mamy już dośc. Ciągle śniadanie, wykład, obiad, praca domowa i potem sen i znowu od początku I chociaż jest mnóstwo simów, to towarzyskośc masz na b. niskim poziomie, bo nie ma czasu nawet pogadac :confuseda:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.03.2005, 18:47   #4
R@fcio
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hakerka
7/10 Schematycznośc gry bardzo nudzi i po paru godzinach mamy już dośc. Ciągle śniadanie, wykład, obiad, praca domowa i potem sen i znowu od początku I chociaż jest mnóstwo simów, to towarzyskośc masz na b. niskim poziomie, bo nie ma czasu nawet pogadac :confuseda:
Masz rację. Ja narazie nie potrafię zdobyć 2 przyjaciół, aby podwyższyć poziom wskaźnika reputacji
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.03.2005, 19:10   #5
berata
 
Avatar berata
 
Zarejestrowany: 09.08.2004
Skąd: Białystok / Kraków
Wiek: 33
Płeć: Kobieta
Postów: 432
Reputacja: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hakerka
7/10 Schematycznośc gry bardzo nudzi i po paru godzinach mamy już dośc. Ciągle śniadanie, wykład, obiad, praca domowa i potem sen i znowu od początku I chociaż jest mnóstwo simów, to towarzyskośc masz na b. niskim poziomie, bo nie ma czasu nawet pogadac :confuseda:
U mnie towarzystwo jest wciąż na maxa. Przecież to tylko i wyłącznie od nas zależy jak potoczy się ich życie. Dni moich simów nie są wcale schematyczne.
berata jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.03.2005, 19:28   #6
madziaaaaaaa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie 3/10

The Sims University nie mam i raczej nie chcę ich mieć... Jak znam życie po jakimś czasie one mi się znudzą i tylko pieniądze wywalone w błoto... Również nie podnieca mnie tak bardzo życie studenckie wystarczy, że mam na codzień szkołę... Jednak ta ocena 3/10 to ze względu na ładne meble, ale nic poza tym... Mam nadzieję, że innym się spodobają, ale mi od razu nie przypadły do gustu... MAXIS przećwiczył mnie już na dodatkach do TS1 i mam już tego dość... Wystarczy, że nie odkryłam zalet TS2... Jeżeli z MAXIS'a postarają się wydac jakiś ciekawszy dodatek to na pewno pójdę go kupić, ale teraz wzięłam się na wstrzymanie... I tak nie mam czasu na granie...


pozdrawiam
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.03.2005, 19:37   #7
*apple*
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Jak zwykle trochę się ładowało ale potem weszłam do gry i super!! rozczarowała mnie mała ilość dodatków (ubrania, fryzury) i wybrałam akademik! JHakiś piętrowy ale miałam oddzielny pokój , co mnie dziwiło ponieważ czytałam że mieszka się z kimś! Ale potem grałam i mnie wciągneło jestem wysoko w towarzystwie i mogę innych wykorzystywać, jestem na 2 roku studiów i mam już miłość i mam średnia 5,0!!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.03.2005, 19:42   #8
Kokolino123
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

mi sie napoczątku zpodobało że musze zrobić na to to to żeby mieć od kąca życia platynowy pasek aspiracji na brak przedmiotów nie nażekam gra ok aha a ja studiuje biologie i jestem w tajnym stowarzyszeniu
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.03.2005, 19:46   #9
ReGiNa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Jest cudowna!
Jak dobrze że mam the sims 2
i the sims 2: Na studiach
To jest suupeerrrrrr=]=]
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.03.2005, 19:50   #10
Karo
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Na razie trudno mi ocenić , bo jeszcze się nie wczułam w grę,ale myślę że jest ok. Początki sa trAudne a potem już z górki.Ale i tak się cieszę ,że ją mam.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum

Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
Jak pozować ? Hunter666 The Sims 1: Rozszerzenia 9 30.06.2003 20:38


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:00.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023