Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 27.06.2005, 11:32   #21
Doris
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Noszą gustowne ubrania a nie proponowane przez Maxisa wory. Maja super fryzurki. Grają w szachy, pływają, moczą się w jaccuzi i mają regularne romanse, bez obawy przed niechcianą ciążą. Normalnie Hawaje.
Alia zastanowia mnie to,gdzie ty sciagasz te ubrania dla emerytów?
Podaj mi dokładnego linka.
Bardzo proszę i z góry :ty:
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 27.06.2005, 14:41   #22
Margierytka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ma-dona
Alia zastanowia mnie to,gdzie ty sciagasz te ubrania dla emerytów?
Podaj mi dokładnego linka.
Bardzo proszę i z góry :ty:
No z tych wiktoriańskich stron i z tych linków co tu sie pojawiają.
Np: http://www.simsfamily.de/ - tu coś było
http://www.simplyskintastic.com/ i tu...



Jasne, że dla starszych simów jest mniej ciuchów, ale zawsze idzie ich gustownie ubrać. BTW wrzucę dziś na Maxisa - Złotą Jesień - ekskluzywne apartamenty dla seniorów. Coś jak akademik, ale dla tych simów, którym obrzydło życie w kuchni, przy myciu garów, albo w sypialni przy niańczeniu kolejnego wnuczka.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.06.2005, 11:38   #23
Sushi007
Guest
 
Postów: n/a
Cool

ja to robie tak że gdy się starzeją to opiekują się dziecmi a potem ....... umierają czasami sama je zabijam
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.06.2005, 14:14   #24
Grasant
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja, jesli chodzi o starców, to parcuje nimi do szczytu kariery (jak mi sie nie uda jako dorosły), a potem wypełniam ich wszystkich aspiracje. Emeryturke rzadka daję.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.06.2005, 15:31   #25
flawia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja jeszcze dziadków nie miałam. Mam w planie stworzyć rodzinę złożoną z dwojga dorosłych (pary),małego dziecka i babci,która by się nim opiekowała.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.06.2005, 16:04   #26
Vel
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Niektóre odpowiedzi w tym temacie są naprawdę urocze -_-.
Moi emeryci żyją tak jak żyli poprzednio. Ewentualnie przechodzą na emeryturę i zajmują się wnukami i doskonalą swoje umiejętności do perfekcji. Jeśli zaś są typami romantyków, to oczywiście nie kończę ich podobojów miłosnych. Zabijać sima z powodu posiwienia i lekkiego garbieina? Dla mnie to niesmaczne,ale w końcu każdy robi ze swoimi simami co chce ^_-.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.07.2005, 19:17   #27
Rapunzel
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Kiedyś miałam emerytowane małżeństwo.Rozwijali swoje umiejętności,zajmowali się ogródkiem,pracowali zawodowo,zapraszali sąsiadów na pogaduchy.Wiedli takie spokojne swojskie wręcz życie.
A ponadto emeryt tak fajnie pierdział. Uwielbiałam go za to.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.07.2005, 23:01   #28
Violaa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A u mnie zwykle jak już dziecko dorośnie to się wyprowadza i już nie gram rodzicami Mam taką jedną dziwną rodzinę (kilka pokoleń), że jest dorosły (mieszka sam), ma dorosłego syna, który się ożenił i mają dwójkę nastolatek. I nie ma emeryta Troszkę nudno mi jest nim grać W innej rodzince staruszków zabiłam :] Wkurzali mnie Strasznie nudno było, poczekałam, aż syn (czwarty!! ) wreszcie będzie nastolatkiem i dead =) Ale postanowiłam, że w tej rodzince gdzie jest małżeństwo i dwójka nastolatek to jedna się wyprowadzi, druga zostanie i biedni staruszkowie będą mieli wnuków... =) Niech się cieszą, nie na każdego czeka taka męka (lub szczęście, zależy jak dla kogo ) A jak mi się znudzą to w końcu są na tej pięknej krawędzi śmierci
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.07.2005, 08:13   #29
Rainbow
Administrator
 
Avatar Rainbow
 
Zarejestrowany: 07.03.2005
Skąd: Ponyville
Płeć: Kobieta
Postów: 1,589
Reputacja: 31
Sad

Ja tez nie za bardzo przepadam za dziadziusiami i babciami( )1.niedosc ze bredza o to i tamto to jeszcze...to stare pierniki ...ale nie chcialabym zeby umierali ;( :1smutny:
__________________
Rainbow jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.07.2005, 09:54   #30
Kamcia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Moje simy się nie starzeją bo bardzo szybko mi się nudzą i tworze nowe i nowe i jest takie błędne koło
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:20.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023