Wróć   TheSims.PL - Forum > Nasza Twórczość > Twórczość pisana
Zarejestruj się Blogi FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
stare 20.02.2006, 20:42   #651
Cocco
Guest

Domyślnie

Gildoff ciągle pomrukiwał. Nagle Sara usłyszała parsknięcie i płomyki ognia.
- Glitol, co ci?! - spytała zaniepokojona.
- Erm.. Gildoff - poprawił pół smok pół człek.
- Gidorf, czy jak ci tam, odpowiedz na pytanie!
- No.. mam alergię. Na kurz. I pierze. I łuski. I na wszystko do chole.. erm, do kurczaka na patelni!
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 22.02.2006, 07:31   #652
Margierytka
Guest

Domyślnie

- To może ja cię ogolę? - zapytała Sara wzruszona cierpieniem człekosmoka -domniemanego owocu jej łona.
- Że co???? - wykrzyknąl zaskoczony Gildoff.
- No na te łuski jesteś uczulony. A jak widzę właśnie się po nich czochrasz... - wyjaśniła wolno Sara.
Gildoff podniósł do nosa łapę uzbrojoną w pięć, pomalowanych krwistym lakierem szponów i obwąchał z niesmakiem. Nastepnie próbował zębami wyszarpnąć resztki naskórka. Sarę zdecydowanie zmulił widok tych czynności i już, już miala puścić tęgiego pawia, gdy przemówił Gildoff - lekko niewyraźnie, próbując jednocześnie pozbyć się resztek łusek spomiędzy uzębienia.
- Fuct, Motka, mom łoski pod pachami. Gol, jeśli Ci zawartość trzewi miła.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.02.2006, 16:40   #653
Art
Guest

Domyślnie

Teraz Sara zwymiotowała prosto na Gildoffa, który zdziebko ( a nawet bardziej niż zdziebko) się wściekł.
Puścił nieudolny płomyczek z.....miejsca którego nie wymienię ze względu na przyzwoitość.
Sara rzuciła się do ucieczki i wpadła na.........
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.02.2006, 18:18   #654
Fangorn
Guest

Domyślnie

... kolejnego człekosmoka. Okropnie się zdziwiła, bo był prawie identyczny jak Gildorf.
- Co to za kolejne pasku... coś - powiedziała Sara
- Jestem Killdorf - odpowiedziało coś - przyszedłem odszukac mojego psychicznego brata Gildorfa
- To znaczy, że...
- Tak mamusiu. Jesteśmy bliźniakami - powiedział uśmiechnięty Killdorf.
Sara nie mogła uwierzyc, że poczeła bliźniaki i zemdlała. W tym czasie przybiegł Gildof.
- bracie co tu robisz - zapytał Gildorf
- przyszedłem cię zabrac do szpitala psychatrycznego - odpowiedział brat
- Nee! - wrzasną Gildorf - nie wrócę tam.
Po tych słowach ułożył ręce tak jak to widział wczoraj w Dragon Ball'u i krzykną:
- kaaaaameeeeeeechaaaaaaaameeeeeeeechaaaaaaaaaa - po czym poczuł starszny ból w karku...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.02.2006, 20:45   #655
zlota_rosa
Guest

Domyślnie

...gdyż dostrzał strzała usypiającą.
- To ile ja mam tych synów?!-powiedziała zdenerwowana Sara obawiając się, że będzie jeszcze ich więcej.
- No zdaje się, że jeszcze jednego, ale umknęło mi imię...-powiedział Killdolf.
-Co?!Nie no, nie wytrzymam!-krzyknęła wkurzona Sara.
-No spokojnie mamusiu-powiedział Killdolf i nagle...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.02.2006, 11:06   #656
Joniss
Guest

Domyślnie

...Sara wybudziła się z wizji... popatrzyła na wachlującego ją jakby to nie było - syna i spytała-
-a gdzie Kildoff?
-Jaki Kildoff, matko?
-Aha...- wykrztusiła Sara i straciła przytomność
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.03.2006, 17:14   #657
Art
Guest

Domyślnie

Obudziła się na jedwabnym łożu wachlowana czerwonymi wachlarzami z czerwonych piór
-Gdzie....?-jęknęła
-Witamy w Allachowie!-powiedział z przylepionym do ust kiczowatym uśmieszkiem kiczowaty prezenter kiczowatych reklam telewizyjnych kiczowacie taktujący widzów jakby byli siedmiolatkami
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.04.2006, 10:09   #658
Margierytka
Guest

Domyślnie

Sara sykneła paskudnie - Dość tych bzdur! Cała ta Opowieść jest o kant dupy potłuc! Wracam do Pinokia albo Szymona! Tam było w miarę normalnie. Ale bzdurnych reklam nie zniosę! Nawet za kopę jaj!

Prezenter zaczął się chyłkiem wycofywać w kierunku drzwi. Sara odrzuciła koldrę i błyskawicznie zeskoczyła z łóżka.
Adolf przerażony wrzasnął - Siostro!!!! Pacjentka się wybudziła i znów rozrabia!!!!!

Sara ruszyła w kierunku otwartych drzwi, które zdawały się być tak pożądaną przepustką ku normalności, lecz w tym momencie potknęła się o kopę smoczych jaj. Kopnęła je z impetem. Wiele z nich roztrzaskało się, opryskując Adolfa lekko śmierdzącą cieczą.

Zestresowany salowy, odwrócił się i zderzył z kobietą o figurze zamrażarki dzierżącą w dłoni wielką strzykawkę z imbecylocyliną .
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.04.2006, 13:13   #659
Joniss
Guest

Domyślnie

Do sali wbiegło dwóch sanitariuszy, jeden złapał Sarę za ręce, drugi za nogi, położyli ją na łóżku plecami do góry.
Wtem zbliżyła się Zamrażara i ciach jej strzykawką w... pośladki. Sarze rozpłynął się świat...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.04.2006, 17:10   #660
Margierytka
Guest

Domyślnie

Powoli otworzyła oczy... Niestety nic się nie zmieniło. Ten sam biały wytłumiany pianka pokój, ta sama niewygodna kozetka z pasami i podwiednięta paprotka na oknie.

Jedyną tymczasową zmianą była "zamrażarka", która siedziała w kącie na chybotliwym szpitalnym, białym krzesełku, które niebezpiecznie skrzypiało, gdy pielegniarka przewracała stronę "Tiny".

- Może mnie pani odpiąć? - zapytała słabo Sara, próbując rozprostować zdrętwiałe palce.
-Mowy nie ma kochanieńka! Dostałaś 2 x pod rząd imbecylocyline. A przedtem 2 x nam odpływałaś. Leki są za drogie by je marnować na rozhisteryzowaną nastolatkę z manią prześladowczą i z omamami na tle erotycznym.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Zasady Postowania