Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Poradniki
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 30.04.2010, 14:15   #21
Sherlock
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Jak zrobić Mrocznego Kosiarza,króliczka i pokojówkę?

Poradnik bardzo fajny, ale znałem to
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 17.06.2010, 15:55   #22
Master of Disaster
 
Avatar Master of Disaster
 
Zarejestrowany: 08.01.2006
Skąd: Dziwnowo
Wiek: 18
Płeć: Kobieta
Postów: 1,218
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: Jak zrobić Mrocznego Kosiarza,króliczka i pokojówkę?

Tak, dodam jeszcze, że aby taki np. Kosiarz (lub szkielet ściągnięty z MTS) wyglądał dobrze, to warto mieć "niewidzialną" karnację oraz fryzurę - w przeciwnym razie będzie to i owo wystawać ze stroju Mrocznego Kosiarza, głupio to wygląda. Nawiasem mówiąc... cóż, chciałam kiedyś zrobić FS o tym, jak pewna Simka wdaje się w romans z MK i zachodzi w ciążę, ale do tego potrzebowałam zdjęć, na których się z nim całuje. Po kilku bezskutecznych próbach nawiązania romansu (ściągnęłam pistolet z MTS, zapraszałam kolejnych Simów i ich zabijałam , ale jedynym skutkiem był spory cmentarzyk koło domu) postanowiłam podejść do tego inaczej.
Zamiast romansować z prawdziwym Mrocznym Kosiarzem, Simka romansowała z jego dublerem, zrobionym dzięki dodatkom z MTS. Niestety, dzieci z ich związku były nieco dziwne, jedno miało niewidzialną skórę, inne jakieś dziwne oczy, itd. Znów zmieniłam taktykę. Nadal romansowała z dublerem, ale zapłodniłam ją z pomocą InSIMenatora - ojcem został prawdziwy Mroczny Kosiarz. Niestety, nie dokończyłam FS, bo znów mi się coś w Simsach popsuło i je przeinstalowałam, a zapomniałam zrobić kopie zapasowe :/
Ale się rozpisałam, wątpię, czy komuś będzie chciało się to wszystko czytać...

A, co do tych dodatków - poniżej kilka linków dotyczących Kosiarza i szkieletów (pogrubiłam to, co sama ściągnęłam i przetestowałam - u mnie działa dobrze):
- całego Kosiarza plus niewidzialną skórę można ściągnąć TUTAJ na MTS oraz chyba na oficjalnej stronie TS2 TUTAJ - w drugim przypadku trzeba mieć TS2 Na Studiach;
- TUTAJ można ściągnąć "nagiego" Mrocznego Kosiarza - tj. bez peleryny O_o;
- jest też dostępny strój Mumii, TUTAJ;
- coś dla szkieletów (powiedzmy, że to część armii Kosiarza - TUTAJ, TU jest także wersja dla małego dziecka jakby ktoś chciał, a TU inny zestaw ciuchów;
- TU jest zabawka - kościotrup pluszowego misia (to już jest naprawdę dziwne);
- a TUTAJ jest ubranie dla szkieletów w ciąży (czego to ludzie nie wymyślą...), ale radzę się dobrze zastanowić przed pobraniem tego, ja nie testowałam, mogą być problemy ze zwykłymi Simkami w ciąży;
- i coś na deser: drabinka i trampolina do basenu zrobiona z kości - TUTAJ.

Ogólnie, jeśli interesują Was Simowie-szkielety, wpiszcie w wyszukiwarce na MTS słowo skeleton, a jeśli szukacie Mrocznego Kosiarza czy jakichś ciuchów dla niego - grim reaper. Pokojówka to maid, towarzyski króliczek - social bunny, cygańska swatka to chyba gypsy matchmaker - więcej wyników jednak uzyskacie, jeżeli wpiszecie po prostu gypsy; jeśli szukacie czegoś dla strażaka - fireman albo firefighter, coś dla lekarza - doctor lub surgeon. Mam nadzieję, że tych kilka rad komuś się przyda.

PS. Opieka społeczna to social welfare, zaś pracownik opieki to welfare worker (ew. employee of the social welfare), ale wyszukiwarka MTS nic nie znalazła, więc nie wiem, możliwe że w The Sims nazywa się to inaczej.

Ostatnio edytowane przez Master of Disaster : 07.12.2010 - 12:26
Master of Disaster jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.03.2011, 07:21   #23
uszacior
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Jak zrobić Mrocznego Kosiarza,króliczka i pokojówkę?

przydalo sie teraz wszyscy sasiedzi sie mnie boja bo jestem zombi XP
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.03.2011, 05:57   #24
kessaris
 
Avatar kessaris
 
Zarejestrowany: 20.01.2011
Skąd: Rzeszów
Płeć: Kobieta
Postów: 88
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Jak zrobić Mrocznego Kosiarza,króliczka i pokojówkę?

jej, mimo iż gram jakiś czas, nie miałam pojęcia że można zrobić taki ' myk ' o . O bardzo mi to pomogło, dziękuję ; )
kessaris jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:16.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023