Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Poradniki
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 30.07.2007, 13:13   #1
Alene
Guest
 
Postów: n/a
Blush Bella z Miłowa poraz setny

wiem...wiem...takich tematów było chyba juz ze sto.ale wieksza część nie działa.dużo osób sciąga (FAŁYSZYWĄ) Belle z dziwnowa.a ona jest nie prawdziwa mozecie porównac kiedy juz bedziecie miec oryginał.

no więc tak:
-wpisujemy kod boolProp testingEnabled true(najlepiej przed wpisaniem kodu wiedzcie odrazu do rodzinki Ćwir)
-po wpisaniu kodu kliknijce na mortimera albo kasandre(na kogos dorosłego z rodziny)i z wcisniętym shiftem kliknijcie na aktywnego (dorosłego)sima i znajdzcie tam opcje "Spawn..."kliknijcie na nią
-po kliknięciu tej opcji kliknijcie jeszcze raz na opcje ale o nazwie "Tombstone of L and D"
-(pokaze nam sie nagrobek)kliknijcie na nagropku na opcje "Add Neighbor to Family..."i po kliknieciu na ta opcje poszukajcie sima o imieniu Bella.
-gotowe...macie belle (ORYGINAŁ)
-nastepnie jesli chcecie miec ją jako żone morti'ego niech on kliknie na belle (tez z wcisnietym shiftem)i niech kliknie na "wiecej..."znowu na "wiecej" i tam bedzie taka opcja o nazwie "make my sim contakt" (chyba taka )cos w tym stylu.
kliknijcie tak pare razy około 7 (z shiftem) na ta sama opcje.bedą miec po 100%kontaktu.
-potem zeby mieli miłosc (czerwone serce) to dajcie na opcje pocałuj... i wiecie ten pocaunek goracy.obejmij.flirtuj...<eghem>
-będą miec wszystko na maxa i potem (o ile nie ozeniliscie mortiego a jesli tak to zaproscie tamtego kogos i niech morti z bella pocałują sie to wtedy z głowy morti moze zerwac z tamta simką) ozencie belle z mortim i the end :smirk:

chyba pomogłam ( a jesli komus pomogłam to moge prosic o reputacje :shy: :shy: :shy: plz prooose)
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 30.07.2007, 14:13   #2
Nasti
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Bella z Miłowa poraz setny

Fajny poradnik tylko że jest jeden mały haczyk. A mianowicie gdy zastosuje się opisaną przez Ciebie metodę to po zapisaniu i wyjściu z gry, gdy ponownie ją uruchomimy i wjedziemy do Ćwirów to wyskoczy nam komunikat "Bella zmarła na innej parceli i powróci jako duch na miejsce swojej śmierci", po czym Bella zniknie ... Być może nie u każdego tak się dzieje (u mnie niestety tak), ale reputacje z chęcią Ci przyznam
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.07.2007, 15:23   #3
Alene
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Bella z Miłowa poraz setny

Och Boziu.dziękuje.Kochana jestesale mam pytanko.nawet jesli Mortimer sie ożeni z Bellą to tak sie dzieje u Ciebie??bo ja jeszcze tego nie sprawdziłam bo poszłam do innej rodzinki grac i jeszcze nie zerknełam czy u mnie tak sie dzieje.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.07.2007, 16:09   #4
Nasti
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Bella z Miłowa poraz setny

Tego nie wiem, bo jak przywracałam kiedyś Bellę to jeszcze nie zdążyłam wtedy jej i Mortimera ożenić, dopiero byli w sobie zakochani. Zobacz jak jest u ciebie, bo z tego co słyszałam to po przywróceniu Belli boolPropem nie każdemu tak "znikała" jak mnie
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.07.2007, 16:27   #5
Eámanë
Admin Emeryt
 
Avatar Eámanë
 
Zarejestrowany: 12.06.2003
Skąd: Ełk/Gdańsk
Wiek: 34
Płeć: Kobieta
Postów: 1,013
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Bella z Miłowa poraz setny

Cytat:
Napisał Nasti
Fajny poradnik tylko że jest jeden mały haczyk. A mianowicie gdy zastosuje się opisaną przez Ciebie metodę to po zapisaniu i wyjściu z gry, gdy ponownie ją uruchomimy i wjedziemy do Ćwirów to wyskoczy nam komunikat "Bella zmarła na innej parceli i powróci jako duch na miejsce swojej śmierci", po czym Bella zniknie ... Być może nie u każdego tak się dzieje (u mnie niestety tak), ale reputacje z chęcią Ci przyznam
Tu jest poradnik pozwalający uniknąć tego błędu: http://www.forum.thesims.pl/showthread.php?t=13602
__________________
"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości." - Terry Pratchett
Eámanë jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 31.07.2007, 08:36   #6
Alene
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Bella z Miłowa poraz setny

Nasti.możesz tez spróbowac tak :chyba wszyscy wiemy ze bella (z miłowa ) "zginęła" u Dona Lotario więc pewnie tam sie pojawi.to jak juz bedzie to poprostu o ile masz dodatek na stiudiach mozesz ja przywrócic.nie wiem czy TO zadziała bo nie próbowałam ale spróbuje.


p.s.bo jak jestes u cwirów to ci sie pokazał ten komunikat to wtedy po tym idz do rodziny Lotario albo jak juz on tam nie mieszka to idz na ta działke i sprawdz czy sie uda tym wskrzesio...cos tam
  Odpowiedź z Cytatem
stare 31.07.2007, 09:09   #7
Nasti
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Bella z Miłowa poraz setny

Właśnie w tymr zecz że nie mam Na Studiach ;( A po za tym gdy Bella znika to nie pozostawia po sobie żadnego nagrobka, a wydaje mi się że jeśli chce się wskrzesić zmarłego sima to trzeba mieć jego narobek...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 31.07.2007, 10:24   #8
Alene
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Bella z Miłowa poraz setny

też tak słyszałam :1smutny: ale podobno ktos mówił na tym forum ze nie trzeba miec nagrobka a mozna wskrzesic kogos takiego.ale postaram sie Tobie pomóc.(bez tego wskrzeszo....) :smirk: postaram sie.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 31.07.2007, 10:35   #9
Eámanë
Admin Emeryt
 
Avatar Eámanë
 
Zarejestrowany: 12.06.2003
Skąd: Ełk/Gdańsk
Wiek: 34
Płeć: Kobieta
Postów: 1,013
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Bella z Miłowa poraz setny

Przejrzyjcie poradniki, tam jest dużo sposobów na przywracanie Belli i na wskrzeszanie simów bez nagrobka

http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=35659
http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=37653
http://www.forum.thesims.pl/showthread.php?t=13602
http://www.forum.thesims.pl/showthread.php?t=35247
__________________
"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości." - Terry Pratchett
Eámanë jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.08.2007, 12:07   #10
Fảlivrin
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Bella z Miłowa poraz setny

Troche wyjde z tematu, pewnie to już dawno to zauważyliście ale co tam.
Wskrzesiłam Belle i wszystko gra. Nawet w drzewie genologicznym to ta bella - zona Mortimera i dzieci. Trochę poklikałam w drzewie no i mam coś bardzo ciekawego. Bella miała brata - jakiegoś kawalera.. a ten kawaler był połączony z domem Kaliente (mąż Diny) Ciekawe Może to prowadzi do tajemnicy zniknięcia Belli wmieszaniem sie rodziny Kaliente?

Ostatnio edytowane przez Fảlivrin : 02.08.2007 - 12:14
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:29.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023