Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Poradniki
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 27.01.2008, 18:31   #1
noalenumer
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsUp Opis wszystkich celów wakacyjnych

Witam wszystkich.
Wiele osob prosi wciaz o kompletny opis wszystkich celow, wiec zrobilam co moglam. Nie czepiajcie sie prosze, jesli gdzies jest literowka, albo cos nie jest napisane gramatycznie. Jesli ktorys punkt jest opisany zbyt pobieznie to pytajcie. Uscisle opis.


1.Spróbuj owocowego przysmaku z wyspy – wyspa Twikki – trzeba zjeść niespodziankę ananasową
2.Zanurz się w tradycji i kulturze – wyjechać do Takemizu
3.Baw się z tubylcami – wyspa Twikki - nauczyć się powitania „Luzak”
4.Tańcz w spódniczce z trawy na plaży – wyspa Twikki – nauczyć się tańca hula
5.Naucz się relaksować ciało za pomocą ciepła – wyspa Twikki – nauczyć się masażu gorącymi kamieniami
6.Tańcz z tubylcami, którzy lubią ogień – wyspa Twikki – nauczyć się tańca z podpalonym kijkiem, parcela: rajska plaża morska
7.Udanej wycieczki – spędzić pierwsze udane wakacje
8.Odkryj tajemnice wyspy – wyspa Twikki – odwiedzić ukrytą parcelę i zdobyć lalkę voodoo
9.Zbadaj dzicz – wyjechać na wakacje w góry
10.Odkryj wakacyjny sekret – odwiedzić pierwszą tajemną parcelę
11.Naucz się starego masażu – Takemizu – nauczyć się akupresury
12.Naucz się tańczyć jak mieszkańcy gór – 3 Jeziora – nauczyć się tańca- klepańca
13.Zdobądź kudłatego przyjaciela – 3 Jeziora – zaprzyjaźnić się z wielka stopą
14.Weź udział w starożytnych ćwiczeniach – Takemizu - nauczyć się tai chi
15.Ukłoń się – Takemizu – nauczyć się powitania „ukłon”
16.Idź za przewodnikiem który pokaże ci 5 nowych widoków – pojechać na pięć wypraw zarezerwowanych u przewodnika
17.Do 3 razy sztuka – spędzić trzy udane wakacje
18.Podróżuj niczym ninja – Takemizu – nauczyć się teleportacji
19.Poznaj opowieść z Dalekiego Wschodu – Takemizu - usłyszeć Smoczą Opowieść od starca na tajemnej parceli
20.Złóż hołd pradawnej cywilizacji - wyspa Twikki – złożyć ofiarę w ruinach
21.Śpiewający pirat - wyspa Twikki – na Południowej Plaży na statku przeszukać kajutę kapitana, jak wyjdzie duch to zaznajomić się z nim trochę i nauczyć się szanty
22.Naucz się odprężać na sposób mieszkańców gór – 3 Jeziora – nauczyć się głębokiego masażu, parcela: ośrodek wypoczynkowy
23.Ucieknij do wyspiarskiego raju – wyjechać na wyspę Twikki
24.Wypowiedz życzenie – Takemizu – wrzucić monetę do kapliczki w parku pomyślnej kapliczki
25.Poznawaj miejscowe zwyczaje – poznać wszystkie trzy powitania
26.Obejrzyj miejscowe widoki – udać się na pierwszą wyprawę zarezerwowaną u przewodnika
27.Utrzymaj się na balu i wygraj – 3 Jeziora – wejść na belkę zanurzoną w wodzie, zaprosić kogoś do zabawy i zrzucić tego kogoś z belki do wody, parcela: polana tartaku
28.Co zdołasz znaleźć w piasku? – szukać muszelek na plaży
29.Znajdź szlak wiodący do ukrytych sekretów – wykopać z ziemi pierwszą mapę do tajemnej parceli
30.Rozkoszuj się filiżanką dobrej herbaty – Takemizu – podać herbatę przy specjalnym stoliczku
31.Fechtuj i nawiguj na plaży - wyspa Twikki – na statku „fechtuj szpadą”, parcela: Południowa Plaża
32.Znajdź zakopany skarb – wykopać z ziemi skrzynię ze skarbem
33.Spróbuj orientalnego przysmaku z ryb – Takemizu – zjeść chirashi
34.Ukształtuj otoczenie na sposób zen – Takemizu - grabic ogródek zen
35.Zdobądź album na zdjęcia – kliknąć na komputer i zamówić album – trzeba robić zdjęcia na wakacjach, żeby uaktywniła się ta opcja
36.Bij się w piersi jak prawdziwy góral – 3 Jeziora – nauczyć się powitania „dudnienie w pierś”
37.Pokazuje mi wszystkie miejscowe widoki – udać się na wszystkie dziewięć wypraw rezerwowanych u przewodnika
38.Zagraj w te klocki i wygraj – Takemizu – grac w mahjong i wygrać, np. w parku pomyślnej kapliczki
39.Odkryj wszystkie miejscowe sekrety – odwiedzić wszystkie trzy tajemne parcele
40.Rozkoszuj się posiłkiem przyniesionym prosto do pokoju – w hotelu kliknąć na telefon i wezwać obsługę hotelowa
41.Zjedz syty górski posiłek – 3 Jeziora – zjeść naleśniki
42.Pierścienie drzewne opowiadają interesujące historie – 3 Jeziora - np. na polanie tartaku obejrzeć wielki przekrój drzewa, umieszczony pionowo na stojaku
43.Stań się wytrawnym podróżnikiem – spędzić 5 udanych wakacji
44.Śpij pod gwiazdami – 3 Jeziora - przespać się pod namiotem
45.Traf w cel – 3 Jeziora – polana tartaku, rzucać toporem do tarczy


Pozdrawiam wszystkich.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 28.01.2008, 09:38   #2
Rëñáës
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Opis wszystkich celów wakacyjnych

Bardzo przydatne. Czy to nie powinno być w Poradnikach?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.01.2008, 10:34   #3
Chloé
 
Avatar Chloé
 
Zarejestrowany: 19.01.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 779
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Opis wszystkich celów wakacyjnych

Warto by chociaż przykleić temat, zapobiegnie to wielu chaotycznie zakładanym wątkom i bałaganowi na forum.

Dadam jeszcze, że nie trzeba wyjeżdżać na wakacje, że by spełnić niektóre cele, wystarczy poszperać w wyposażeniu
Chloé jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.01.2008, 10:46   #4
SylveX
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Opis wszystkich celów wakacyjnych

Ech no i koniec z nabijaniem postów poprzez pisanie odpowiedzi w temacie "Cele wakacyjne" Bardzo przydatne, podziwiam cie za to że chciało ci sie tracic na to dobrą godzinę, jakby na forum były jakieś "punkty reputacji"(kiedyś chyba były, jak mnie tu jeszcze nie było), to byś taki punkcik ode mnie dostał/a.

Pozdro Sim-maniacy!!!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.01.2008, 15:50   #5
miracle
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Opis wszystkich celów wakacyjnych

Bardzo przydatne, ale moim zdaniem powinno być w "Poradnikach".
Chyba se to wydrukuje. ;D
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.01.2008, 17:09   #6
Sandradd
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Opis wszystkich celów wakacyjnych

A gdzie są we wszystkich okolicach wakacyjnych te stoły do masażu? Szukam i szukam, chce sie nauczyć nowych technik, ale znaleźć nie moge :/.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.01.2008, 18:42   #7
kotek23
 
Avatar kotek23
 
Zarejestrowany: 22.10.2006
Skąd: Tam gdzie F. ;* x]
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 386
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Opis wszystkich celów wakacyjnych

Mam pytanie:
Ile czasu na to poświęciłaś/eś?

Ps. Bardzo przydatne
Ps. 2. Zgadzam się z Bindi, że nie trzeba wyjeżdżać na wakacje. Np. Ze spaniem pod namiotem, piciem herbaty, opowiadaniem histori przez pień drzewny.
__________________


Zapraszam do mojego ZOO. =]
mycha352.mondozoo.com
Chcesz założyć własne ZOO?.
Napisz do mnie, na pewno pomogę. : )

kotek23 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.01.2008, 20:10   #8
monika55
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Opis wszystkich celów wakacyjnych

Ja mam pytanka co do muszelek: Ile jest rodzai tych muszelek? I czy jak bede miec wszytskie rodzaje i poukladam na polce to cos sie stanie?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.01.2008, 20:13   #9
noalenumer
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Opis wszystkich celów wakacyjnych

zgadza sie, ze nie trzeba, ale skoro juz sie wyjezdza i sie jest na parceli, na ktorej mozna spelnic kilka celow, to czemu od razu tego nie zrobic, zamiast wracac do domu i dopiero to robic?
poza tym uwazam, ze dodaje charakteru grze fakt, ze te rzeczy sa powiazane jednak z konkretnym otoczeniem. Jakos bardziej wg mnie czuc klimat danej okolicy. Ale to juz kwestia gustu, jak kto chce grac, nie sadzicie?

Zajelo mi to ze trzy godziny, bo nie chcialam nic pomylic, wiec zapisywalam punkty jednoczesnie je zdobywajac simem.
A chcialo mi sie, bo wydaje mi sie, ze te wszystkie posty z pojedynczymi zapytaniami o jakis cel to bicie piany. Ludzie sie w tym gubia i zadaja 5 razy to samo pytanie.

Dzieki za slowa pochwaly uwazam, ze bylo warto to zrobic, skoro komus sie to przyda
Pozdrawiam serdecznie wszystkich forumowiczow!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.01.2008, 20:17   #10
noalenumer
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Opis wszystkich celów wakacyjnych

Cytat:
Napisał monika55
Ja mam pytanka co do muszelek: Ile jest rodzai tych muszelek? I czy jak bede miec wszytskie rodzaje i poukladam na polce to cos sie stanie?
nie wiem, ile jest rodzajow dokladnie... z tego co pamietam: koncha, malz, kolorowe szklo, bransoletka z muszelek, naszyjnik, kolczyki z muszelek, rozgwiazda...

jak je ustawisz na szklanej polce, to przy pewnych kombinacjach mnie sie pojawia takie cos: ogladanie gabloty wzmaga zew natury. Ale co to oznacza? nie mam pojecia. Moze ktos inny wie? na pewno nie musisz miec wszystkiego, zeby zaistniala taka reakcja gry.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:35.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023