Wróć   TheSims.PL - Forum > Pozostałe gry > Pozostałe gry z serii The Sims
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 07.10.2009, 19:04   #11
MiNuTkA15
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: wredne koty i psy

Nie mówie Ci że masz o nie nie dbać tylko może troche zluzuj wiesz? Bo zachowujesz sie jakby to była gra o śmierć i życie, albo o nagrode kilku milionów.
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 07.10.2009, 19:25   #12
Hoop cola ^.^
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: wredne koty i psy

Cytat:
Napisał sevi Zobacz post
tak wiesz umarł !!!! Nie nie umarł ale ja nie lubie jak ktoś lub coś zagraża życiu moim zwierzęciom nawet w moim prawdziwym życiu mam 3 psy yorki oraz 3 papugi nimfy chce dokupić jeszcze 4 psy 2 chinskie grzywacze ( nagie) i 2 biewiery , zrobić woliere dla ptaków i mieć ich nawt 20 w przyszłości zamierzam nawet kupić konie oraz legwana zielonego i 2 dodatkowe durze psy ja poprostu kocham zwierzęta ja mam już wiele gier i nie mam żadnej gdzie wogule nie występują zwierzęta w karzdej jest jakieś zwierze np ,, Barbie zawody jeździeckie " To kupowałam gdy miałam 6 lat , ,, Dogz 2 " , ,, Dogz " , ,,Dogz 5 " ,, Catz 2 " , ,,Catz " , ,, Catz 5 " , ,,Horsez" , ,, Konie i kucyki najlepsi przyjaciele " , ,, Konie i kucyki jerzdze konno " , ,, Konie i kucyki akademia jazdy konnej " , ,,stajnia marzeń jesienny galop " , ,, Stajnia marzeń zimowy rajd " ,, Stajnia marzeń wiosenna przygoda " , ,, Stajnia marzeń letnie zawody " , ,, Kocham konie " , ,,Kocham konie 2 " , ,,Młody doktor łapy i pazury " , ,,Młody doktor łapy i pazury 2 " i teraz ,, The sims historie ze świata zwierząt " !!!! No i co ty na to !!!! JA DBAM O MOJE ZWIERZĘTA NAWET W TYCH GRACH !!!!!
Moge wiedzieć ile ty masz lat ? Bo wygląga na to że albo jesteś dziecinna albo masz z 9 lat ... PRZECIEŻ to tylko gra .
 
stare 07.10.2009, 20:16   #13
Keramzyt
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: wredne koty i psy

Więc tak:
1. Wpierw zadbaj o ortografię...
2. Czy wiesz, do czego są gry komputerowe? Nie? To w nie nie graj! (Ku przypomnieniu: GRY KOMPUTEROWE służą do zrelaksowania się...)
3. To jest The Sims, nie jakaś <tiiiiiiit> Barbie i <tiiiiit> kucyki Ty chyba nie dostrzegasz różnicy, która jest ogromna! Tam nawet jak konik nie zrobi kupci na siano może pewnie umrzeć! Tu, w TS:HZŚZ zwierzak nie umiera, bo go nie wykąpiesz!
4. Jeżeli tak się o nie troszczysz, to zlikwiduj furtkę i nie wypuszczaj ich za dom!
5. Mamma mia, ty chyba serio nie powinnaś grać w The Sims! Wróć do <tiiiiiiiiiiiit> Barbie i jej <tiiiiiiiiit> kucyków...

Wiem, dość ostro gadam, ale jak widzę tą twoją "manio-obsesję" do zwierząt, to mi się chce pawie puszczać! Mam 2 koty i 1 psa. Po co 20 chińczyków, 100 ptaków czy jak temu tam było! A to jest GRA, czyli WIRTUALNE życie... Tu nie jest tak samo!!!
 
stare 07.10.2009, 21:03   #14
zelkam
 
Avatar zelkam
 
Zarejestrowany: 20.10.2007
Skąd: Lublin
Płeć: Kobieta
Postów: 2,069
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: wredne koty i psy

Ok ok, lepiej bedzie jak zamknę temat.
zelkam jest offline  
Zamknięty Temat

Tagi
kocury, kundle, wredne


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:04.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023