Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 03.10.2013, 18:07   #121
Pink Panther
 
Avatar Pink Panther
 
Zarejestrowany: 05.04.2013
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,494
Reputacja: 25
Domyślnie Odp: Zmiany w administracji i moderacji

Cytat:
Napisał Apocalypsa Zobacz post
a w ten sposób np. jeśli jeden admin jest dostepny na forum moze załatwic jakas sprawe od razu [zmiana nicka itd]
W takim razie mianujmy 10 nowych adminów! Wtedy będzie jeszcze większe prawdopodobieństwo, że zawsze jakiś będzie online.
Czy naprawdę zamiana nicka jest tak niesamowicie ważnym wydarzeniem, żeby musiało być spełniane od razu?
Pink Panther jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 03.10.2013, 18:11   #122
Björk
Admin Emeryt
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 4,885
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Zmiany w administracji i moderacji

Cytat:
Napisał Maqrƴǁ Zobacz post
Administrator nie powinien być wybierany jak skarpetki rano po wstaniu, tylko przemyślaną, odpowiedzialną i na dobrych argumentach decyzją.
Skąd w ogóle przypuszczenie, że nie była to przedyskutowana decyzja? Akurat jeżeli o to chodzi - wszyscy z moderki się wypowiedzieli.

Cytat:
Napisał Pink Panther Zobacz post
...uważam, że awans na administratora powinien być największym możliwym wyróżnieniem na forum, a jak na to wszystko patrzę to wygląda trochę tak, jakby adminem zostawał każdy, kto tylko by chciał.
Cytat:
Napisał Flo Zobacz post
@PP zgadzam się. Niedługo dojdziemy do tego, że co drugi użytkownik będzie adminem/moderatorem.
A skąd pomysł, że adminem zostaje każdy kto by chciał?
__________________
Love Profusion
Björk jest offline  
stare 03.10.2013, 18:14   #123
Alcioo :33
 
Avatar Alcioo :33
 
Zarejestrowany: 20.09.2012
Skąd: Polska
Płeć: Mężczyzna
Postów: 603
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Zmiany w administracji i moderacji

Cytat:
Napisał Björk Zobacz post
Skąd w ogóle przypuszczenie, że nie była to przedyskutowana decyzja? Akurat jeżeli o to chodzi - wszyscy z moderki się wypowiedzieli.


Chwalisz się czy żalisz?
W moderce zostało tylko czterech userów, z których trzech miało przejść na administatora.
Czyli sami na siebie głosowali, czy co?
Może kędziorek przeważyła szalę?
Alcioo :33 jest offline  
stare 03.10.2013, 18:19   #124
Vanitas
Administrator Emeryt
Creator
 
Zarejestrowany: 08.04.2008
Skąd: Hollywood
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,452
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Zmiany w administracji i moderacji

Ja *******e, jak zawsze jakieś problemy. Czy wam ro ****y nędzy kiedykolwiek cokolwiek pasowało? Administracja stwierdziła, że taka decyzja jest dobra i macie to uszanować a nie sie srać jak zawsze. A dlaczego? Bo to oni są załogą, a nie wy. Oni dbają o porządek, a nie wy. Więc? **** wam do tego.
PP - znowu będziesz robił reorganizacje całego forum? Wszyscy pamiętają jak to sie skonczyło. Nagle forum przestało być dla Ciebie takie złe i tragicznie?
Maqeyll - weź już skończ bo sie rzygać chce jak czytam te Twoje pseudo-mądre posty. Wszyscy wiedzą że rzucasz się tylko z powodu pewnej innej osoby, jakoś przed zapoznaniem z nia nie wyrażałeś się tak bezpośrednio o administracji

Wybaczcie, że tak wulgarnie ale wszyscy chyba mają dosyć tego wiecznego piedolamento.

A emotki świetne, zawsze chciałem żeby było ich więcej ^^
Vanitas jest offline  
stare 03.10.2013, 18:25   #125
La Tortura
 
Avatar La Tortura
 
Zarejestrowany: 27.12.2011
Skąd: Łódź
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 1,031
Reputacja: 23
Domyślnie Odp: Zmiany w administracji i moderacji

Cytat:
Ja *******e, jak zawsze jakieś problemy. Czy wam ro ****y nędzy kiedykolwiek cokolwiek pasowało? Administracja stwierdziła, że taka decyzja jest dobra i macie to uszanować a nie sie srać jak zawsze. A dlaczego? Bo to oni są załogą, a nie wy. Oni dbają o porządek, a nie wy. Więc? **** wam do tego.
No już pominę poziom tego posta, ale ok.
Zacznijmy od tego, że oni są tu po częsci dla nas, tak? Bo bez użytkowników by to forum nie istniało. I nie gadaj mi, że oni coś zrobią a nam ma pasować, bo to żałosne. Jak nam coś nie pasuje to chyba powinniśmy to w określony, kulturalny sposób powiedzieć, prawda? I to robimy, więc o co się spinasz? ONI TAK ROBIĄ TAK MA BYĆ. Nie, oni powinni mieć na uwadze nasze zdanie, bo to MY, tak - MY, stanowimy to forum. I chociażby dlatego, że jest nas tak mało, a forum chyli się ku upadkowie, powinni szanować nasze zdanie.
Podsumowując - mamy prawo narzekać, o ile padną sensowne argumenty.
La Tortura jest offline  
stare 03.10.2013, 18:25   #126
Alcioo :33
 
Avatar Alcioo :33
 
Zarejestrowany: 20.09.2012
Skąd: Polska
Płeć: Mężczyzna
Postów: 603
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Zmiany w administracji i moderacji

Jezu, jaki bulwers Gingers. Bez spiny, poluzuj majty.
Oni dbają, chyba [jezu rymuje się tutaj "srają", ale nie napiszę tego, bo warna dostanęXD]
Wiesz kochany, powiem Ci coś...
Administracja powinna być tak dobierana, żeby to USEROM odpowiadało, i żeby to ONI siedzieli na tym forum, bo bez nich ono by nie istniało.
Adminitracja powinna mieć szacunek i zachęcać userów, żeby zostali tutaj, na tym forum.
A nie dyrygować wszystkim, jak w więzieniu.
Poza tym, dodać coś jeszcze.
Osobiście zresetowałbym administrację, po czym założył sondę z aktualnymi osobami w administracji.
Wtedy użytkownicy wypowiedzieliby się na ich temat i zagłosowali na danych adminów, bądź modów, którzy według nich są najlepsi. Wtedy czterech, czy pięciu by się wybrało i by się ich zostawiło, a te komentarze (opinie userów na temat administracji) nie byłyby brane jako obraza, tylko wypowiedzenie własnego słowa w internecie.
Alcioo :33 jest offline  
stare 03.10.2013, 18:33   #127
Diana
Moderator
 
Avatar Diana
 
Zarejestrowany: 22.09.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 1,092
Reputacja: 30
Domyślnie Odp: Zmiany w administracji i moderacji

Zauważyłam dziwną (nie)prawidłowość. Czemu na tym forum nie może być spokoju przez chociaż miesiąc? Cały czas są jakieś afery, to się robi chyba tradycja. ;x
Uważam, że adminów jest zdecydowanie za wiele, powinno być tyle samo adminów i modów. No ale jak już załoga tak zdecydowała to niech mają jak chcą, ja wchodzę na forum dla rozrywki, a nie po to, żeby kolorowe nicki liczyć. I tak wszyscy po jakimś czasie przestaniemy przykładać wagę do ilości osób w załodze.
__________________
Diana jest offline  
stare 03.10.2013, 18:35   #128
Vanitas
Administrator Emeryt
Creator
 
Zarejestrowany: 08.04.2008
Skąd: Hollywood
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,452
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Zmiany w administracji i moderacji

Faktycznie, lepiej negować każde jedno działanie administracji.
Nie mówię żeby zgadzać się na wszystko, ale aktualnie to wygląda komicznie. Jakoś kiedyś działania administracji były akceptowane i administracja robiła to co do niej należy - dbała o porządek. A teraz? Teraz głównym zadaniem jest zastanawianie się czy przypadkiem ktoś sie nie obrazi (a i tak wiadomo że się obrazi) i odpowiadanie na wszystkie zarzuty o najmniejszą pierdołę.
Niedawno była afera że administracja nic nie robi, teraz chcą przyspieszyć swoje działania i usprawnić swoją pracę - też źle. Gdzie logika? Po co się zastanowić skoro znowu można sie przyczepić.

Cytat:
I chociażby dlatego, że jest nas tak mało, a forum chyli się ku upadkowie, powinni szanować nasze zdanie.
Sezon na 'forum upada' uważam za otwarty, znowu. Gdyby miało upaść już by upadło.

A jakby administracja nie miała szacunku do Was, to nie robiłaby wszystkiego żeby spełniać Wasze oczekiwania (które zresztą jak widać zmieniają się jak w kalejdoskopie).
Vanitas jest offline  
stare 03.10.2013, 18:46   #129
La Tortura
 
Avatar La Tortura
 
Zarejestrowany: 27.12.2011
Skąd: Łódź
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 1,031
Reputacja: 23
Domyślnie Odp: Zmiany w administracji i moderacji

Jeśli mi to nie pasuje to czemu mam nie negować? Możesz mieć zdanie, że wszystko jest idealnie, tęcza i jednorożce, a nie pozwalasz mi mieć swojego? Ja mam inną opinie, która nie musi Ci się podobać. To ja mam komentować to, że tobie się wszystko podoba? Nie robię tego, bo nie jest to chyba w porządku. Krytykować kogoś za własne zdanie? Serio? TO już jest poniżej poziomu.
Moim zdaniem nie powinno się powoływać 1/5 forum na adminów. Naprawdę za dużo ich jak dla mnie. No bo wybacz, ale na większych o wiele forach jest po 3 adminów, do tego paru modów i nikt nie ma pretensji. Zresztą co innego by było, gdyby załoga nie zmieniała się co pięć sekund. Znam forum, na którym od 5 lat są te same adminki. No ale po co ja to mówię skoro zaraz ktoś napisze, żebym polazła na tamto forum? Poza tym, ok - była afera, że administracja nic nie robi. Co ma kurczę piernik do wiatraka? Powoływanie nowych adminów ma jakiś wpływ na rozwój? Rozwojem mogę nazwać nowe działy, nowe pomysły, konkursy, ale nie powoływanie osób do ekipy. To, że ich powołasz ma coś zmienić? Nie mów mi, że to, że ktoś szybciej zmieni mi nick wpłynie na jakość tego forum.
O tym 'upadaniu forum' też mogę się rozpisac, ale powiem szczerze - nie chce mi się, nie jest to czas ani miejsce na wałkowanie PORAZKOLEJNY tego samego tematu.
La Tortura jest offline  
stare 03.10.2013, 19:06   #130
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,071
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Zmiany w administracji i moderacji

Ilosc adminow jak na standardy for jest faktycznie duza, przytym, to forum przeciez nie jest takie duze. Mnie osobiscie zdziwily te nominacje, ale z drugiej strony: czy z perspektywy naszej, 'szarych' uzytkownikow zmienia sie cos na gorsze? Czy dzieje sie nam krzywda z tytulu nominacji moderatorek? Chyba nie. I tak za jakis czas wszyscy ochlona i bedzie po staremu, wiec nie widze sensu i powodu dla wielu niepotrzebnych slow jakie tu padaly. Kwestionowac mozna kompetencje nominowanych moderatorow, ale to zweryfikuje czas
__________________
Malfurion jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 2 (0 użytkownik(ów) i 2 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest włączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:28.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023