Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 20.08.2013, 22:24   #31
Vanitas
Administrator Emeryt
Creator
 
Zarejestrowany: 08.04.2008
Skąd: Hollywood
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,452
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Zmiany w administracji i moderacji

Było Cię widać bo w każdym możliwym miejscu pisałaś, że jesteś żyletą. Nie na tym polega praca moderatora i jak widać nie do końca było to stanowisko dla Ciebie skoro takie masz do tego podejście.
Myślę że nie powinnaś oceniac Libby, bo póki co moim zdaniem (i być może nie tylko moim) jest dużo lepszą moderatorką niż Ty kiedykolwiek byłaś.
Vanitas jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 20.08.2013, 22:26   #32
Björk
Admin Emeryt
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 4,885
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Zmiany w administracji i moderacji

Nie Liv - po pierwsze - to że nie widzisz, że ktoś coś robi, to nie znaczy, że nic nie robi.

Po drugie - to Ty non stop jeździsz po "Włatcach" tego forum, jak to źle spełniają swoje obowiązki i nie liczą się ze zdaniem użytkowników, wręcz odnoszę wrażenie, iż specjalnie niektórych buntujesz, by pokazać, jaka to Ty byłaś dobra. Więc właśnie nadszedł czas, by to przypomnieć. Bo jakoś nie przypominam sobie, bym wracała do tej nieszczęsnej ankiety i kiedykolwiek się na nią powoływała. Zrobiłam to dopiero teraz, bo zaczęłaś przesadzać.
__________________
Love Profusion
Björk jest offline  
stare 20.08.2013, 22:37   #33
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Zmiany w administracji i moderacji

Cytat:
Nie Liv - po pierwsze - to że nie widzisz, że ktoś coś robi, to nie znaczy, że nic nie robi.
Dlatego powiedziałąm, że moim zdnaiem opinie userów (nie tylko moja własna) zostały zignorowane.
@up:
Cytat:
Po drugie - to Ty non stop jeździsz po "Włatcach" tego forum
Skoro Wam przeszkadza, że mam swoje zdanie i nie boję się go wypowiedzieć, to dlaczego nie napiszecie mi wprost, żebym się uciszyła?
Poza tym chyba lepiej, że swoje uwagi zgłaszam na publicznie na forum aniżeli np. na priv czy gg.

Twoje wrażenie jest błędne. I uwierz, mam już dość tego nieustannego konfliktu z Wami. Napisałam, co mi się nie podoba i uzasadniłam. Tymczasem znowu mi się oberwało za przeszłość, na którą już NIE mam wpływu.
Powołanie się na ankietę było w ramach uzasadnienia mojego zdania.

I po raz kolejny powtarzam, że nie zamierzałam nikogo obrazić ani hejtować.

Wy nie macie teraz żylet i jesteście szczęśliwi.
Akurat gdy ja dostałam stanowisko, ówczesny mod żyleta odszedł na moderatorską emeryturę. Nie wyobrażałam sobie, że forum bez kogoś takiego mogłoby istnieć.
Regulamin od ZAWSZE był dla mnie świętością.
No i przykro czytać, że moja praca moderatora wg Ciebie polegała na pisaniu w każdym możliwym miejscu (!), że jestem żyletą. Bo tylko tyle wyszczególniłeś.

A punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
Poza tym, dlaczego po raz kolejny to ja jestem tą złą? Nie jestem modem już od dwóch lat, więc zechciejcie wysłuchać mnie jako użytkownika-obserwatora, który ma prawo do własnego, subiektywnego zdania, a nie sądzić po raz kolejny poszczególnych aspektów mojej pracy jako moda.

Ostatnio edytowane przez Liv : 20.08.2013 - 22:51
Liv jest offline  
stare 20.08.2013, 22:41   #34
Björk
Admin Emeryt
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 4,885
Reputacja: 19
Domyślnie

A tak, do wszystkich czytających ten temat mały apel - Użytkowników forum jest dużo, wśród nich "zarejestrowani użytkownicy", "promotorzy", "moderatorzy" "redaktorzy", "administratorzy" i przepraszam tych, o których zapomniałam.

Jak w każdej społeczności zdarzają się waśnie i kłótnie. I liczę się ze zdaniem wszystkich, bo jakbyśmy się nie liczyli to byśmy zostali tutaj sami Ci, którzy mogą banować i usuwać konta

Nie na tym polega ta zabawa

Ta straszna "Załoga" jest po to, by Wam służyć, by rozwiązywać spory, pilnować porządku - więc nie traktujcie nas jak zło konieczne.
To naprawdę pożera dużo energii i nerwów. I wszyscy staramy się wybierać takich ludzi do załogi, którzy są w stanie sobie z tym poradzić.

Liv - nawet dzisiaj trwała dyskusja nad tym, że przydałby się ktoś, kto będzie superekstraskrupulatny w przestrzeganiu regulaminu. Sama o tym zresztą niedawno pisałam, że ja jestem za miękka.

A co do powoływania się na Twoją pracę moderatora - ja się na to nie powoływałam. Wręcz oceniałam ją bardzo dobrze (no może z kilkoma upomnieniami), ale jak to właśnie udowadniasz swoimi wypowiedziami, jako "użytkownik - obserwator" trochę chyba pogubiaś priorytety.
Uważasz, że moderowanie polega tylko na dawaniu banów? Jeżeli ktoś tego nie robi, to nie robi nic? Że użytkownicy z czarnymi nickami są użytkownikami gorszej kategorii?

To w Twoich wypowiedziach non stop przewija się wątek załoga kontra użytkownicy. Tak jakbyś koniecznie chciała walki?
O co Ci naprawdę chodzi? Dlaczego Libby nie nadaje się na administratora?
Nyśka też się nie nadaje - popełniała błędy. Gingers się wywyższał i chwalił rangą gdzie się dało? Kto według Ciebie może zostać administratorem?
Więc proszę Cię przestań zarzucać nieróbstwo Libby, bo nie wyszczególnia w sygnaturze ile banów już dała.

I też mi brakuje Haughtona i Zelkusia i Tuni. Ale cóż - czasy się zmieniają i mają inne sprawy na głowie.
__________________
Love Profusion

Ostatnio edytowane przez Björk : 20.08.2013 - 23:05
Björk jest offline  
stare 20.08.2013, 22:59   #35
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Zmiany w administracji i moderacji

Bjork - tą wypowiedź odniosłam do postu Gingersa. Zrobiłam edita, bo doczytałąm Twojego posta.
Cytat:
Liv - nawet dzisiaj trwała dyskusja nad tym, że przydałby się ktoś, kto będzie superekstraskrupulatny w przestrzeganiu regulaminu.
Ciesze się, że pojawił się wśród Was taki pomysł. Obecnie poza tym jednym awansem jestem bardzo zadowolona z Waszej pracy. Jak nigdy! I mówię to zupełnie szczerze

Nie zarzuciłam nieróbstwa, tylko powiedziałam, że moim zdaniem, taki udział w życiu forum nie zasługuje jeszcze na awans.

EDIT:
Cytat:
To w Twoich wypowiedziach non stop przewija się wątek załoga kontra użytkownicy. Tak jakbyś koniecznie chciała walki?
Jeju, nie.
Poza tym, inaczej bym się nie czepiała.
Cytat:
O co Ci naprawdę chodzi? Dlaczego Libby nie nadaje się na administratora?
Jak dla mnie jest zbyt mało aktywna na forum. Co prawda poprawiło się od czasu ankiety (wielki plus za FM), ale to nadal za krótki okres czasu.
Cytat:
Nyśka też się nie nadaje - popełniała błędy. Gingers się wywyższał i chwalił rangą gdzie się dało? Kto według Ciebie może zostać administratorem?
Gdyby brać pod uwagę moje kryteria, to w przypadku widocznego braku rąk do pracy (bo teoretycznie mogłoby się okazać, ze Ty i motyka poradzilibyście sobie z obowiązkami we dójkę i przez jakiś czas nie byłaby Wam potrzebna pomoc - w tym czasie dziewczyny nabrałyby więcej doświadczenia - praktycznie jednak domyślam się, że skoro już awansowaliście, to mieliście powód i nie będę się z tym kłócić) najbardziej cieszyłabym się z awansu Nyśki.
Skoro nadal powołujemy się na ankietę, to nawet na jej podstawie można by wytypować Nyśkę, bo userzy ocenili ją bardzo dobrze
Cytat:
bo nie wyszczególnia w sygnaturze ile banów już dała.
A kto by powtarzał takie głupoty?

Ostatnio edytowane przez Liv : 20.08.2013 - 23:12
Liv jest offline  
stare 20.08.2013, 23:02   #36
Björk
Admin Emeryt
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 4,885
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Zmiany w administracji i moderacji

Dlaczego cały czas uparcie podkreślasz, ten awans? Czujesz się kimś gorszym bo jesteś tylko redaktorem? Po co wprowadzasz ten podział? Czy naprawdę według Ciebie administrowanie i zajmowanie się forum to noszenie rangi?

A co jeżeli Libby dostała admina, bo trzeba zmianiać nicki i pilnować by nie przemknął spambot? To naprawdę awans? Mam jakieś niejasne przeczucie, że to dodatkowe obowiązki. Naprawdę Twoje podejście mnie zdumiewa.
__________________
Love Profusion

Ostatnio edytowane przez Björk : 20.08.2013 - 23:05
Björk jest offline  
stare 20.08.2013, 23:07   #37
rudzielec
 
Avatar rudzielec
 
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 14
Płeć: Kobieta
Postów: 2,011
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Zmiany w administracji i moderacji

Nie no ludy żal. Zaraz mi ktoś napisze, że nie powinnam się mieszać, ale jak to powiedziała pewna pani super moderator, to jest "temat dla wszystkich i wszyscy mogą się w nim wypowiadać", więc idę jej tokiem
Niech sobie będzie tym adminem nawet Zjarany Zbyszek, ale chyba nie powinno być tak, że jeśli ktoś się nie zgadza i wolałby kogo innego, to od razu zostaje zjechany
To troszkę śmiesznie wygląda. Liv się nie zgodziła, no i ok, ma do tego prawo. Po co wyciągać jakieś brudy sprzed X lat, które imho nijak się mają do całej sytuacji?
Troszkę dystansu.
__________________
Mój profil na WATTPAD
rudzielec jest offline  
stare 20.08.2013, 23:12   #38
Vanitas
Administrator Emeryt
Creator
 
Zarejestrowany: 08.04.2008
Skąd: Hollywood
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,452
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Zmiany w administracji i moderacji

...powiedziała osoba która przez x miesięcy przeżywa konkurs na forum o the sims...
No właśnie - każdy ma prawo się wypowiadac i też to robię - uważam, że osąd Liv jest niesłuszny dlatego przedstawiam swój punkt widzenia.
Vanitas jest offline  
stare 20.08.2013, 23:15   #39
Björk
Admin Emeryt
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 4,885
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Zmiany w administracji i moderacji

Nie Rudzielcu - nie wyciągam brudów sprzed kilku lat. Tylko widzę, jak Liv nakręca swoimi wypowiedziami innych. I jak zarzuca innym rzeczy, które jakoś kiedyś nie kłuły ją tak w oczy. I Zjarany Zbyszek nie byłby dobrym adminem, gdyby usuwał niewygodne konta i banował kogo się da. Choć może właśnie potrzeba kogoś kto to zrobi.
__________________
Love Profusion
Björk jest offline  
stare 20.08.2013, 23:22   #40
rudzielec
 
Avatar rudzielec
 
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 14
Płeć: Kobieta
Postów: 2,011
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Zmiany w administracji i moderacji

Gingers ja Cię teraz naprawdę baaardzo grzecznie proszę, skończ temat, na gg chyba wystarczająco sobie wyjaśniliśmy
Bjork no ok, rozumiem. Ale trzeba też spojrzeć na to z drugiej strony. Myślę, że to już było wałkowane tyle razy, że nie ma sensu się dalej zagłębiać w temat. Bo jak widać kolejna wojna się z tego robi, a to nie o to przecież chodzi.
Liv powiedziała co chciała, Ty również przedstawiłaś jej swoje zdanie, więc jak dla mnie jest wszystko jasne. Przynajmniej mi więcej wyjaśnień nie trzeba
No chyba, że ktoś chce jeszcze sobie pohejtować to mu bronić nie będę.
__________________
Mój profil na WATTPAD
rudzielec jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 2 (0 użytkownik(ów) i 2 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest włączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:20.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023