Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 20.08.2013, 23:28   #41
Björk
Admin Emeryt
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 4,885
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Zmiany w administracji i moderacji

Rudzielcu - chyba uciekasz od trudnych tematów. Rozumiem, że w porządku jest oczerniać Gina na facebooku i buntować przeciwko niemu ludzi, bo się "pyszni rangą" i "nie potrafi prowadzić konkursu i trzymać nerwów na wodzy", ale w porządku jest przemilczeć namawianie do głosowania na swoją drużynę w konkursie i skarżyć się, jaki to los jest nieprawiedliwy, bo ktoś tam dostał "awans", a ja "ja bardziej na niego zasługuję"?
Rzeczywiście - znowu podła administracja chce wojny.
__________________
Love Profusion
Björk jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 20.08.2013, 23:31   #42
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Zmiany w administracji i moderacji

Cytat:
Dlaczego cały czas uparcie podkreślasz, ten awans? Czujesz się kimś gorszym bo jesteś tylko redaktorem? Po co wprowadzasz ten podział? Czy naprawdę według Ciebie administrowanie i zajmowanie się forum to noszenie rangi?
No dobrze, powtórzę się...
Cytat:
@up: to już jest przypisywanie mi czegoś, czego nawet nie pomyślałam.
Poza tym, po takim czasie można by dać sobie spokój z oskarżaniem mnie o hejtowanie administracji...
No ale tak, gdy ktoś posłuży się określeniem "zwykli, szarzy ludzie" to jest OK. Tylko że "ludzie" w forumowym "słowniku" są synonimem "userów".
W ostatnim zdaniu chodzi o zachowanie sensu. "Awans" to też synonim - NIE MA zabarwienia negatywnego. Tylko KTOŚ na siłę się go doszukuje.

Bjork, to Ty mnie zaskakujesz. Zaraz może usłyszę, że byłam modem tylko dla rangi? A skoro tak, dlaczego zrezygnowałam? To chyba trochę wbrew logice?

Cytat:
Napisał Gingers
...powiedziała osoba która przez x miesięcy przeżywa konkurs na forum o the sims...
Strach się odezwać przy Was, naprawdę!
Cytat:
Tylko widzę, jak Liv nakręca swoimi wypowiedziami innych.
Hm, ja tego nie widzę, a Ty widzisz
Poza tym, userzy chyba mają swój własny rozum i go używają?
Cytat:
I jak zarzuca innym rzeczy, które jakoś kiedyś nie kłuły ją tak w oczy.
Eh, widać, że straciłam mnóstwo czasu próbując Wam wyjaśnić mój punkt widzenia i dlaczego forum takie jakie było mi się nie podobało. Tych minut mi już nikt nie przywróci
Cytat:
Zjarany Zbyszek nie byłby dobrym adminem, gdyby usuwał niewygodne konta i banował kogo się da.
Z tym banowaniem to jakaś aluzja do mnie? Just asking.

Coś jeszcze?
Liv jest offline  
stare 20.08.2013, 23:35   #43
Vanitas
Administrator Emeryt
Creator
 
Zarejestrowany: 08.04.2008
Skąd: Hollywood
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,452
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Zmiany w administracji i moderacji

Żaden strach, chciałem tylko pokazać hipokryzję niektórych osób.
Vanitas jest offline  
stare 20.08.2013, 23:36   #44
Björk
Admin Emeryt
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 4,885
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Zmiany w administracji i moderacji

Cytat:
Napisał Liv Zobacz post
No właśnie mnie też to zastawia.
Ja swojego zdania dot. pracy Gingersa nie zmieniłam - mi się po prostu dziwnie patrzy na kogoś, kto był w załodze tyle czasu, a teraz ponownie jest zwyczajnym, szarym userem. Podjąć taką decyzję to też nie lada wyzwanie, bo powroty do przeszłości nie są wcale proste. Na emeryturze nasz były administrator przynajmniej sobie odpocznie za wszystkie czasy
To w końcu jest ten podział, na szarych userów, czy go nie ma?
Liv - po prostu daj spokój. Wprowadzasz zamieszanie w mało dyskretny sposób, ale nie - nie przyznasz się do tego.
__________________
Love Profusion
Björk jest offline  
stare 20.08.2013, 23:39   #45
rudzielec
 
Avatar rudzielec
 
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 14
Płeć: Kobieta
Postów: 2,011
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Zmiany w administracji i moderacji

Oj no tak
Dobrze, więc w takim układzie, powiem, że wole uciekać od trudnych tematów.
Dlaczego? Bo się robią śmieszne
Sama nas kiedyś uspokajałaś Bjork w wojnie z rzeźnią, a kłótnia tam prowadziła donikąd, więc myślałam, że etap wyciągania brudów mamy za sobą. Skoro lubicie się grzebać - za przeproszeniem - w gównie, to ok, możecie mi wytykać jaka to ja jestem fe, zła i w ogóle. Tylko, że to już dawno przestało na mnie działać. I tak, ja też mam prawo napisać sobie na fejsie, że się cieszę z rezygnacji Gingersa, podobnie jak on może do mnie napisać na gg (cóż uczynił) że mam się je*ać. Za te kulturalne słowa mu serdecznie dziękuję i na tym zakończę swoją dzisiejszą egzystencję na forum
Dobranoc wszystkim słoneczka, słodkich snów życzę :*
Wszystkim, bez wyjątku! :3
__________________
Mój profil na WATTPAD
rudzielec jest offline  
stare 20.08.2013, 23:44   #46
Libby
Administrator
 
Avatar Libby
 
Zarejestrowany: 17.01.2006
Skąd: z kabiny F-14 Tomcat
Płeć: Kobieta
Postów: 3,431
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Zmiany w administracji i moderacji

Liv, twierdzisz, że jestem za mało aktywna... To, że nie piszę w każdym temacie, nie znaczy, że nic nie robię. Może rzadziej się wypowiadam choćby w dziale FS, ale widocznie brakuje mi czasu.
Poza tym ktoś ostatnio napisał, że okupuję wszystkie tematy na forum, więc zdecydujcie się wreszcie, czy jest mnie za dużo, czy za mało...
__________________
Libby jest offline  
stare 20.08.2013, 23:44   #47
Rainbow
Administrator
 
Avatar Rainbow
 
Zarejestrowany: 07.03.2005
Skąd: Ponyville
Płeć: Kobieta
Postów: 1,589
Reputacja: 31
Domyślnie Odp: Zmiany w administracji i moderacji

Cytat:
Napisał rudzielec Zobacz post
To troszkę śmiesznie wygląda. Liv się nie zgodziła, no i ok, ma do tego prawo. Po co wyciągać jakieś brudy sprzed X lat, które imho nijak się mają do całej sytuacji?
jak to 'mają się nijak'? mają sie nijak bo chodzi o Liv? Liv cały czas jest zbulwersowana o to, że ktoś kto w ankiecie miał beznadziejną opinię nie powinien mieć moda/admina, a sama nie cieszyła sie zbyt dobrą sławą.

czy wg was "coś robienie" głównie polega na siedzeniu i gadaniu z innymi i zawieraniu znajomości z innymi uzytkownikami? bo tak to wygląda. najlepszy zawsze ten, który najbardziej gada z innymi - wtedy cos robi. jak kogoś z teamu w ogóle nie widać i niewiele rozmawia = nie robi nic.

Cytat:
Napisał Liv Zobacz post
Strach się odezwać przy Was, naprawdę!
nie, to bardziej przy Was strach się odezwać, bo zaraz ktoś odwróci kota ogonem i zaraz wszyscy stwierdzą ze jakiś mod czy admin jest chamski, nie da sie z nim dogadać. ogólnie nie mozna nikogo ruszyć, wlepić nawet niepunktowanego warna bo zaraz z tego bedzie wojna.

Cytat:
Napisał Liv Zobacz post
Hm, ja tego nie widzę, a Ty widzisz
no cóż, u innych wady sie lepiej zauważa, prawda?

Cytat:
Napisał Liv Zobacz post
Coś jeszcze?
tak, frytki do tego
__________________
Rainbow jest offline  
stare 20.08.2013, 23:46   #48
Björk
Admin Emeryt
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 4,885
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Zmiany w administracji i moderacji

Cytat:
Napisał rudzielec Zobacz post
Oj no tak
Dobrze, więc w takim układzie, powiem, że wole uciekać od trudnych tematów.
Dlaczego? Bo się robią śmieszne
Sama nas kiedyś uspokajałaś Bjork w wojnie z rzeźnią, a kłótnia tam prowadziła donikąd, więc myślałam, że etap wyciągania brudów mamy za sobą. Skoro lubicie się grzebać - za przeproszeniem - w gównie, to ok, możecie mi wytykać jaka to ja jestem fe, zła i w ogóle. Tylko, że to już dawno przestało na mnie działać. I tak, ja też mam prawo napisać sobie na fejsie, że się cieszę z rezygnacji Gingersa, podobnie jak on może do mnie napisać na gg (cóż uczynił) że mam się je*ać. Za te kulturalne słowa mu serdecznie dziękuję i na tym zakończę swoją dzisiejszą egzystencję na forum
Dobranoc wszystkim słoneczka, słodkich snów życzę :*
Wszystkim, bez wyjątku! :3
Nie Ruda, to Ty ciągle do tego powracasz, chociażby w swoich postach na fb i twierdzisz że inni to robią?
Szczerze mówiąc, to właśnie żałuję, że nie było wtedy żylety, bo za namawianie do głosowania na konkretną pracę w konkursie powinnaś najzwyczajniej w świecie mieć bana.
Więc proszę Cię przestań robić z Gingersa psychopatę, a z siebie męczennicę. A wtedy być może sprawa rzeczywiście zostanie zapomniana.
Tak starałam się uspokoić atmosferę na forum, ale dobrze wiesz, że ciagle robiłaś burzę w szklance wody.
__________________
Love Profusion
Björk jest offline  
stare 20.08.2013, 23:55   #49
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Zmiany w administracji i moderacji

Cytat:
Napisał regulamin forum
Załoga – administratorzy i moderatorzy forum The Sims.pl
Naprawdę mam pecha - czegokolwiek nie napiszę, brane to jest za złe. Poza tym JAKIM CUDEM można się w tym zdaniu doszukiwać jakiegoś wywyższania?
Hm, a co ze stwierdzeniem, że Wy - załoga - jesteście dla zwykłych, szarych userów? I że gdyby użytkowników nie było, to istnienie administracji byłoby bezcelowe?
Skoro już tak szukamy dziury w całym, to żeby nie było tak zbyt fajnie mamy odwrócony "prestiż".
Piszę to tylko dlatego, żeby Ci uświadomić, że wszystko w głowie mam poukładane.

Jakie zamieszanie? Tym, że wyraziłam swoje zdanie?
Poza tym, KAŻDY tego typu post będzie skutkował podobnym efektem - obojętnie, czy jego autorką będę ja, czy ktoś inny.
Liv jest offline  
stare 21.08.2013, 00:00   #50
Björk
Admin Emeryt
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 4,885
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Zmiany w administracji i moderacji

Cytat:
Napisał Liv Zobacz post
Poza tym, KAŻDY tego typu post będzie skutkował podobnym efektem - obojętnie, czy jego autorką będę ja, czy ktoś inny.
Nie, nie każdy nawołuje do nienawiści w bardzo specyficzny sposób.
Przyznaję, jesteś w tym dobra, ale właśnie zarobiłaś bana.
__________________
Love Profusion
Björk jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest włączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:53.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023