Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 16.02.2011, 20:36   #101
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Marzenie jutra

Jakby na tym się kończyło, to bym przecież o tym wspomniała
Przed Wami jeszcze drugie tyle, na koniec "Marzenia..." trzeba będzie trochę poczekać
Dziękuję za pierwsze dwie opinie Widziałam, że sporo osób przewinęło się przez ten temat... Szkoda, że tak mała część zostawiła po sobie ślad w postaci komentarza (pomijając stałe komentatorki )
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 16.02.2011, 21:01   #102
Chiyano
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Marzenie jutra

Idiota, wielki idiota z Wiktora.
Zamęczyła Tanię, a gdy miał szansę zaopiekować się ich dzieckiem, kazał oddać do sierocińca. W ogóle szkoda mi Tanii, chociaż w poprzednik odcinkach trochę wkurzała, że robiła z siebie męczennice. Będe czekać na więcej.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.02.2011, 21:14   #103
Libby
Administrator
 
Avatar Libby
 
Zarejestrowany: 17.01.2006
Skąd: z kabiny F-14 Tomcat
Płeć: Kobieta
Postów: 3,431
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Marzenie jutra

W końcu Wiktor otrzeźwiał. Szkoda tylko, że potrzebował do tego wylądowania Tanii w szpitalu... :/
Najłatwiej o śmierć matki oskarżyć nowo narodzone dziecko. Szkoda tylko, że nie widzi, że sam wyrządził większość krzywd. Gdyby dbał o żonę jak należy, to Tania by przeżyła. Ale nie, on musiał pokazać, co to nie on, jaki z niego Pan i Władca.
Niby z rozdartym sercem opuszczał szpital, ale jednak łatwo było mu się pozbyć dziecka.
Tak kochał Tanię i żałował wszystkiego, ale na pogrzeb się nie pofatygował...
Ciekawa jestem, czy opiszesz wyrzuty sumienia Wiktora w związku z oddaniem Lily. Chodzi mi o uczucia Wiktora przed spotkaniem z córką .
Ładne zdjęcia. Wiktor świetnie wygląda na zdjęciu, na którym rozmawia z lekarzem .
__________________
Libby jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.02.2011, 21:37   #104
muffindance
 
Avatar muffindance
 
Zarejestrowany: 05.08.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 1,059
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Marzenie jutra

omg, bylam przygotowana na jej smierc ale i tak jestem w szoku
aaaa. Wiktor to CIENIAS. no bo jak mozna oddac wlasne dziecko!?
chce ciag dalszy bo to co dalas to dla mnie za malo
muffindance jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.02.2011, 09:59   #105
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Marzenie jutra

Cytat:
Napisał Libby
Tak kochał Tanię i żałował wszystkiego, ale na pogrzeb się nie pofatygował...
Pogrzeb zazwyczaj się organizuje jakiś tydzień po śmierci. Wiktor się nie pojawił, bo siedział (w areszcie śledczym, ale jednak). A poza tym, jak pisałam pod koniec odcinka, wychodząc ze szpitala stał się kimś innym (trudno nie powiedzieć, że zbrodniarzem - to określenie imo idealnie do niego pasuje i nie chciał mieć z "tamtym" życiem nic wspólnego. Poza tym wątpię, czy nawet wiedział o terminie i czy sam pogrzeb aż tak go obchodził (w końcu miał na głowie te wszystkie sprawy związane z procesem - przesłuchania itd.)
Cytat:
Napisał Libby
Ciekawa jestem, czy opiszesz wyrzuty sumienia Wiktora w związku z oddaniem Lily. Chodzi mi o uczucia Wiktora przed spotkaniem z córką .
Naprawdę myślisz, że on tego będzie żałował?
W końcu Wiktor, oddając Lily, pozbył się kolejnego problemu, wielu zmartwień. Po jakimś czasie zapomniał o tym wszystkim. Zresztą wątpię, żeby otwarcie się przyznawał, że ma córkę. Gdyby jakiś współwięzień chciał to od niego wyciągnąć, pewnie by mu się to udało, ale pod tym względem trzeba raczej uznać, że Wiktor nie miał się czym chwalić.
Cytat:
Napisał SmoothCriminale
chce ciag dalszy bo to co dalas to dla mnie za malo
A o czym chciałabyś przeczytać? ;] Mówiąc szczerze, wydaje mi się, że końcówka tej części nie wymaga rozbudowania, dlatego zostawiłam ją taką, jaka teraz jest.
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.02.2011, 10:25   #106
Candle
 
Avatar Candle
 
Zarejestrowany: 19.11.2009
Skąd: <3
Płeć: Kobieta
Postów: 226
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Marzenie jutra

szkoda mi Tanii. Choć w poprzednich odcinkach może troszeczkę przesadziła z Wiktorem (chodzi mi o kłótnie) co ją doprowadziło do śmierci, ale naprawdę na to nie zasłużyła.
A z Wiktora nie jestem zadowolona. Kochał Tanię i tak łatwo oddał do sierocińca kawałek jej.Wiadomo, dziecko to duża odpowiedzialność i kłopot dla ojca. Ale nawet nie spróbował. Już drugi raz zawiódł Tanię. Ona tak pragnęła, aby Lily miała tatę. Lily - bezbronna mała kruszynka, która potrzebuje miłości została obwiniona śmierci jej matki. Dostała jakby karę nadaną jej przez ojca. Wychowywać się w domu dziecka - nie wyobrażam tego sobie. W tym samym dniu straciła matkę, ale również ojca

10/10
__________________
mod edit: nieregulaminowa sygna.
Candle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.02.2011, 10:37   #107
Chryzantem Złocisty
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Marzenie jutra

Cytat:
Napisał Candle Zobacz post
Lily - bezbronna mała kruszynka, która potrzebuje miłości


have mercy
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.02.2011, 10:58   #108
Narcyz
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Marzenie jutra

Doczytałam dwa ostatnie odcinki co do VIII części to z tego co mi wiadomo w ''second-hand'ach'' pracuje się za darmo na rzecz wolontariatów ale nie ważne ;p
IX część nie bardzo mną poruszyła, właściwie nie dziwię się mu bo większość tak ma co go oczywiście nie usprawiedliwia, a Tanii mi żal, tyle przecierpiała na próżno..
10/10
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.02.2011, 11:49   #109
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Marzenie jutra

Cytat:
Napisał Candle
Wychowywać się w domu dziecka - nie wyobrażam tego sobie. W tym samym dniu straciła matkę, ale również ojca
A co najśmieszniejsze, Lily urodziła się 23.06
Oj, Chryz! :c
Aczkolwiek pośmiałam się, szczególnie jak przeczytałam określenie "tęczowe rzygi" (pozdrawiam chrupcia!) xD
Cytat:
Napisał Narcyz
z tego co mi wiadomo w ''second-hand'ach'' pracuje się za darmo na rzecz wolontariatów ale nie ważne ;p
Pewnie źle się wyraziłam, bo chodziło mi o taki biedny sklepik, gdzie pracownicy niewiele zarabiają.
Szczerze się dziwię, skąd przy takim komentarzu 10/10

Dziękuję za komentarze, za które nie podziękowałam Strasznie ich dużo jak na jeden dzień i w ramach wdzięczności postaram się dzisiaj wieczorem albo jutro rano wstawić kolejny odcinek
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.02.2011, 12:00   #110
Libby
Administrator
 
Avatar Libby
 
Zarejestrowany: 17.01.2006
Skąd: z kabiny F-14 Tomcat
Płeć: Kobieta
Postów: 3,431
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Marzenie jutra

Cytat:
Napisał Liv Zobacz post
Pogrzeb zazwyczaj się organizuje jakiś tydzień po śmierci. Wiktor się nie pojawił, bo siedział (w areszcie śledczym, ale jednak).
Z tekstu wywnioskowałam, że zatrzymali go parę dni po pogrzebie .
__________________
Libby jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:52.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023