Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Dużo neta-za czy przeciw?
Za! 32 61.54%
Przeciw! 20 38.46%
Głosujących: 52. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 03.09.2009, 19:07   #41
Naru
 
Avatar Naru
 
Zarejestrowany: 17.04.2009
Skąd: NDG
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 172
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Przesyt Dodatków z neta-za czy przeciw?

A ja za, bo na początku grałam bez dodatków z neta i większość simów wyglądała tak samo. Co ja poradzę, że Max nie robi dobrych fryzur i ubrań, zupełnie jak R* samochodów [chociaż w IV się poprawili]. Teraz mam około 2,6 GB, w tym sporo plików niepotrzebnych lub niedziałających i parę ubrań mojej roboty. Kopiowanie trwa kilka minut, trudno. Ale przynajmniej jest w czym przebierać ;]
Naru jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 03.09.2009, 19:10   #42
Gio
 
Avatar Gio
 
Zarejestrowany: 28.01.2008
Płeć: Mężczyzna
Postów: 3,273
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Przesyt Dodatków z neta-za czy przeciw?

Cytat:
Napisał Naru Zobacz post
A ja za, bo na początku grałam bez dodatków z neta i większość simów wyglądała tak samo. Co ja poradzę, że Max nie robi dobrych fryzur i ubrań, zupełnie jak R* samochodów [chociaż w IV się poprawili]. Teraz mam około 2,6 GB, w tym sporo plików niepotrzebnych lub niedziałających i parę ubrań mojej roboty. Kopiowanie trwa kilka minut, trudno. Ale przynajmniej jest w czym przebierać ;]
nie po prostu nie mogą przenieść do gier tego co już naprawde istnieje (wyjątek akcesoria ikea), a z doswiadczenia wiem, ze to co spotykamy w realu chcemy tez miec w kompie zeby rozgrywka byla ciekawsza Więc tak jak mówisz pozostają nam utalentowani fani gry
__________________
Evil is a Point of View
Gio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.11.2009, 13:51   #43
cherrie
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Przesyt Dodatków z neta-za czy przeciw?

przeciw! ja tego chcialam miec kiedys duzo i teraz tyle tego mi sie nazbieralo...:/ dlatego do 3 nie bede juz niczego szukac! ;D
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.12.2009, 23:20   #44
Wendy
 
Avatar Wendy
 
Zarejestrowany: 11.12.2009
Skąd: Na marsie, ha ;d
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 7
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Przesyt Dodatków z neta-za czy przeciw?

100% ZA. Teraz mam dwa komputery.. na tym z którego teraz pisze mam tylko podstawkę i 1,18GB dodatków z netu, natomiast na tym drugim Mam: Podróże, Nocne Życie i zwierzaki, nie mam dodatków ( z netu) tylko dlatego że na tamtym komputerze nie mam netu.. -.- , i stwierdzam że nie potrafię grać bez dodatków z netu, dlatego też gram na tym komputerze chętniej. Teraz sobie kupiłam pendrive i sobie je zrzucę ;d Od razu gra stanie się ciekawsza.
Bez tych dodatków, jak tu już wcześniej mówiliście, każdy z simów byłby identyczny.. ;d
Wendy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.12.2009, 00:45   #45
schogetten
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Przesyt Dodatków z neta-za czy przeciw?

taaa, a mi się w ogóle dodatki z Neta nie pojawiają w grze. CUDEM mam tylko jakąś bieliznę i makijaż -.- żal ale jakoś jeszcze żyję.. Maxis w sumie nie jest taki zły. o O (joke)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.12.2009, 08:37   #46
November Rain
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Przesyt Dodatków z neta-za czy przeciw?

Uwielbiam dodatki ;d I jestem 100% za , gra byłaby nudna bez nich
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.01.2010, 22:24   #47
Blair
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Przesyt Dodatków z neta-za czy przeciw?

za czy przeciw, śmiesznie to brzmi.

no to ja jestem za ; ). nie potrafię grać bez downloads, lubię kiedy moje simy mają pazur. kiedy na nich patrzę wydaje mi się, że mają wypisaną na twarzy jakąś historię, blizny przeszłości itp.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.03.2010, 13:57   #48
misterio
 
Avatar misterio
 
Zarejestrowany: 16.08.2007
Skąd: Kartonowe pudełko =D [Uć] :))
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 744
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Przesyt Dodatków z neta-za czy przeciw?

Jesli tylko ma sie odpowiednio szybkiu komputer - za ;D W internecie mozna znalesc mase fajnych rzeczy, ktorych nie m w grze. Gdybym mogla, uzywalabym samych dodatkow, ale wtedy chyba zamiast gry mialabym pokaz slajdow, tak by wolno chodzilo xD
Ale ogolnie, jestem za ;]
__________________
I'll be your dream
I'll be your wish I'll be your fantasy...
misterio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.03.2010, 14:39   #49
Kab Hun
 
Zarejestrowany: 13.03.2010
Płeć: Mężczyzna
Postów: 70
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Przesyt Dodatków z neta-za czy przeciw?

Ja jestem przeciw. Dla mnie to za duże ryzyko ściągać przedmioty z netu, bo już kilkakrotnie nadziałem się na wirusy. Poza tym nie ma 100% pewności, czy dane rzeczy w grze się pojawią, czy nie. A nawet jeśli, to zdarza się, że nie są w pełni zeń kompatybilne - przykładem czego może być simka wtapiająca się w kanapę lub biżuteria, która wędruje obok swojej właścicielki.
Same simy naszprycowane dodatkami to istny plastic fantastic. Wszystko się na nich błyszczy tak bardzo, że wyglądają jakby miały jakąś wstrętną łuszczycę. Szczególnie facetom nie pasuje taki styl. Wyglądają za przeproszeniem, jak pedzie...
No i stary, dobry kontrargument dla dodatków - piekielnie spowalniają grę. ;]
Kab Hun jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.03.2010, 17:06   #50
Sandy
 
Avatar Sandy
 
Zarejestrowany: 30.01.2007
Skąd: Βιέννη
Płeć: Kobieta
Postów: 576
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Przesyt Dodatków z neta-za czy przeciw?

@up: A ja się z tobą nie zgodzę. Mam przesyt dodatków a gra chodzi mi może o parę sekund wolniej niż bez nich. I generalnie dodatki wydają mi się często ładniejsze od oryginalnych maxisowych rzeczy. Naprawdę nie wszystkie dodatki są dla dziewczynek, które chcą zrobić z simów lalki barbie

EDIT:
Nie chcę, żeby to brzmiało jakbym chciała kogoś przekonać do dodatków - w końcu każdy ma swoje zdanie. Chodzi tylko o to, że jeśli ktoś ma uprzedzenia bo kilka dodatków nie działa, to może powinien przeglądnąć inne, może bardziej profesjonalne, strony z dodatkami
__________________
Tragedy is when I cut my finger. Comedy is when you walk into an open sewer and die.
- Mel Brooks

Ostatnio edytowane przez Sandy : 18.03.2010 - 17:09
Sandy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
dodatek, net, pies, sim, simsy


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:55.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023