Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą > The Sims 3: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 01.02.2011, 19:33   #521
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmroku - wszechproblemy z grą

Mam dosyć trudne pytanie. Ściągnęłam z GW Simkę. Chciałam ją oczyścić, ale mi się nie udało, to znaczy nie wszystko zostało usunięte. Nie wiem jak konkretnie działa ten program, wiem, że mam odznaczyć to czego w pliku sims3pack nie chcę. Zakładam więc, że pierwszy plik, to rzeczywisty plik Sima, to jaki jest. A co z resztą? Można wszystko odznaczyć? Bo mi się coś z kolorem skóry zrobiło, że ma opis jak dodatkowa skórka. Nie chcę tego. Powie ktoś co i jak?
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 02.02.2011, 12:32   #522
Stephenowa
 
Avatar Stephenowa
 
Zarejestrowany: 03.01.2011
Skąd: Castle Rock
Płeć: Kobieta
Postów: 568
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmroku - wszechproblemy z grą

Jeju, ale Wy macie sporo problemów.
Ja gram w PZ może od 3 dnia po premierze- raz mnie wywaliło do pulpitu.
Czasem simy się tną, ale nie ma tek, że na stałe. Tym bardziej nie znikają same.: O
A u mnie jest taka jedna w sumie sprawa, która przeszkadza.
Mianowicie w BP, wszystkie Simy z miasta zbierają się pod siłownią czy czym tam, i stoją tam. Nie tylko ludzie, ale też wampiry, co wiąże się z tym, że palą się za dnia. Simy załatwiają się pod siebie, wymiotują i głodują, mdleją. Nie mogę do nich podejść, czy coś, pogadać lub zawołać. Ale za to gdy jestem w domu, czy gdzieś indziej mogę zadzwonić do jednego z nich i zaprosić, wtedy normalnie się spotykamy. Mnie to wkurza, populacja mojego miasta się zmniejsza! ; /
Jakieś pomysły?
__________________
Just you and I.
Stephenowa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.02.2011, 16:01   #523
Klara712
 
Zarejestrowany: 23.02.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 30
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmroku - wszechproblemy z grą

Ja mam kolejny problem. Otóż od jakiegoś czasu nie mogę zadzwonić po usługi. Tzn. dzwonię np. po opiekunkę, ale ona nie przychodzi,więc dzwonię jeszcze raz. Wyświetla mi się się jednak, że ona już jest zatrudniona. Nie dostaję także poczty i gazety. Nie przychodzi do mnie nawet Mroczny Kosiarz. Gdy sim umiera zamienia się w ducha i lewituje sobie cały czas w tym samym miejscu a rodzina go opłakuje. Nie chce odejść w zaświaty. Nie wiem już co mam z tym zrobić.
Klara712 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.02.2011, 14:08   #524
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmroku - wszechproblemy z grą

Wściekła jestem na grę, bo przerobiłam rodzinie dom, potem poszłam do innych ludzi i się okazało, że gra skasowała im ten dom. W ogóle nic nie było, tylko wielka, niebieska plama. Ludzi ratowałam NRaas'em (co ja bym bez niego zrobiła). Po prostu dałam opcję dodaj Sima i zaznaczyłam wszystkich mieszkańców tego domu. Tamten dom mi się podobał, do innego się nie mogę przyzwyczaić. Ciągle coś nie tak z tą grą. Jak na złość nie mam wcześniejszego zapisu, żeby im ten domek odzyskać. To była mozolna przeróbka domu maxisa.... I zapisywanie gry znowu mi szwankuje. Kiedyś miałam błąd zapisu 12, 13 i 14. Gra potrafiła się sama wyłączyć podczas zapisu. Ostatnio tego problemu nie mam, ale mam inny błąd, błąd 16. Wydaje mi się, że to on może psuć domy. Jak zrobię "zapisz", to mam błąd zapisu, muszę zapisywać jeszcze raz. Za drugim razem jest niby dobrze, ale już raz to znikanie domu miałam. Tylko wtedy udało mi się wrócić do wcześniejszego zapisu. Teraz już nie. Muszę zapisywać przez "zapisz jako", ale wtedy nie ma kopi zapisu, więc robią sobie sama te kopie na zasadzie, że na zmianę zapisuję jako "[Nazwa Miasta] 1" i [Nazwa Miasta] 2. Wtedy się szybciutko zapisuje i nie ma błędu zapisu. Ale to i tak denerwujące.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.02.2011, 14:25   #525
Ashley
 
Avatar Ashley
 
Zarejestrowany: 23.02.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 54
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmroku - wszechproblemy z grą

Wiem, że było to już poruszane, ale wasze sposoby mi nie pomagają. Chodzi oczywiście o problem z pracą. Gdy wybieram opcję, żeby moja simka poszła do pracy, to dymek znika. Próbowałam wszelkie możliwe sposoby pójścia do pracy, jednak wszystko kończyło się tak samo - znikaniem dymka. Moja simka jest aktorką telewizyjną. Plan zwiedzać mogę, inne czynności związane z planem także, jednak do pracy nie mogę iść! Nie wiem czy to ma jakiś związek, ale problemy z pójściem do pracy pojawiły się wtedy, gdy simkę przeprowadziłam do nowego domu ściągniętego z internetu. Wyłączałam grę, po jakichś 30 minutach włączałam i resetowałam moją simkę, jednak to nie pomogło. Co mam zrobić?
Ashley jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.02.2011, 14:31   #526
Chryzantem Złocisty
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmroku - wszechproblemy z grą

przeprowadź ją do innego domu,na próbę,i sprawdź czy też nie może iść do pracy
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.02.2011, 14:33   #527
Ashley
 
Avatar Ashley
 
Zarejestrowany: 23.02.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 54
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmroku - wszechproblemy z grą

Niestety to nic nie dało. Dalej polecenie znika i nic nie da się zrobić.
Ashley jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.02.2011, 14:34   #528
Nadine
 
Avatar Nadine
 
Zarejestrowany: 26.08.2007
Skąd: Poznań
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 1,029
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmroku - wszechproblemy z grą

ja mam glupi problem wskaznika nastroju -.- po jakims czasie jak wchodze w jakiegos save'a to moim simom spada nastroj, mam kilka nastrojnikow, w sensie, ze sim jest wyspany, najedzony, ma zabawe na maksa, a w nastrojniku ma 'niewygoda'. w sumie utrudnia mi to awanse, wrrr
__________________

[img]http://i41.************/34tajvd.gif[/img]
Nadine jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.02.2011, 15:34   #529
Ashley
 
Avatar Ashley
 
Zarejestrowany: 23.02.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 54
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmroku - wszechproblemy z grą

Powiedzmy, że sobie poradziłam. Porzuciłam pracę i zatrudniłam się raz jeszcze w tym samym miejscu. Niestety o simka pracuje w karierze o poziom mniej niestety :/ Mam nadzieję, że to się już więcej nie pojawi, a jeśli tak, to czy są jakieś inne sposoby na naprawienie tego? Jak wy sobie z tym poradziliście?
Ashley jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.02.2011, 15:44   #530
hellraiser
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmroku - wszechproblemy z grą

Mnie też dopadał ten problem. Wpisałem testingcheatsenabled true, kliknąłem na skrzynkę pocztową, "wybierz karierę" czy jakoś tak", kariera filmowa*, stopień kariery.
I miałem spokój na jakiś czas.
Chyba jedynym minusem tego sposobu jest to, że wszelkie podwyżki, jakie się zyskało, zerują się.
*w moim przypadku
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 2 (0 użytkownik(ów) i 2 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:54.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023