Wróć   TheSims.PL - Forum > Pozostałe gry > Inne gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 30.04.2006, 19:52   #21
Elvis
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A da sie tą gildią przejść grę??? tzn. Jako złodziej iść do Andre i powiedziec o smokach itd.... ?
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 30.04.2006, 21:38   #22
Osioł
 
Avatar Osioł
 
Zarejestrowany: 24.10.2004
Skąd: Legionowo
Wiek: 34
Płeć: Mężczyzna
Postów: 105
Reputacja: 11
Domyślnie

Ta gildia złodzieju to po prostu taki bajer. Nie jest on oficjalną gildią więc możesz pracować dla nich (choć jak wiem trzy questy tylko mają) do końca gry, pod warunkiem, że nie powiedziałęś Andre, że złodzieje siedzą w kanałach, bo w IV akcie paladyni ich odwiedzą .
__________________

Arthas, my son
Osioł jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.05.2006, 15:06   #23
Profesor Parker
 
Avatar Profesor Parker
 
Zarejestrowany: 16.10.2004
Wiek: 32
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,645
Reputacja: 10
Domyślnie

To ja może powiem tak - nie mogę doczekać sie Gothica 3. W ostatnim numerze CDA jest duży artykuł o tej grze i niewiarygodnie zaostrzył mój apetyt na trójkę :>
__________________
-Sorry, I'm late.
-That's okay, time doesn't exist.
Profesor Parker jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.05.2006, 19:45   #24
Fangorn
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja też jestem fanem Gothica. A może nawet FANATYKIEM! Pierwsza częśĆ najleprza, ale druga częśĆ i dodatek też są zarąbiste. W tej grze wreszcie koniec jest z ELFAMI i KRASNOLUDAMI! Bo ileż można ich wałkowaĆ. W każdej grze są. No ale teraz to tylko czekam na trójkę. Na zdjęciach wygląda świetnie, a na filmikach czuĆ, że klimat też będzie wspaniały. Ach...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09.10.2006, 12:56   #25
mikulinka
Guest
 
Postów: n/a
Smile Najlepsza gierka

undefinedundefinedKurcie teś uwielbiam te gierke!!!I nie mogę się doczekać jak bede miala trójeczke!!! kiedy braciszek powiedział mi żebym sobie zagrała w gothic-a to myślałam że to jego kolejna beznadziejna gra ale się myliłam i ciesze się że namówił mnie a zagranie w nia tewraz on ma problem bo prawie cały czas w nią gram Ale wiesz cie mi wszyscy którzy nie znacie tej gry jest to najwspanialsza z najwspaniajszych gier!!!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.06.2009, 17:52   #26
nikpati
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Gothic

Mam wszystkie części Gothica.
Wszystkie części są ok oprócz trójki,dziwne wręcz głupie sterowanie,fabuła.
Zaczełam grać w G1 jak miałam trzy latka,i tylko sobie łaziłam nieśmiertelna grałam G1 jak w simsy,jadłam,myłam się w tym malutkim jeziorku w Starym Obozie xD
Gothic to świetna gra.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.07.2009, 19:53   #27
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Gothic

Jakiś czas temu grałam w Gothica II Noc Kruka. Przeszłam całą dwa razy i uważam, że to całkiem dobrze wykonane RPG - nie to co jej trójkowy odpowiednik. Trójce brakuje klimatu i porządnego sterowania, ot co.

EDIT: Pamiętam jak kiedyś bawiłam się kodami i wpisałam jakiś, który umożliwił mi sterowanie smokiem (właściwie to był kod na zmianę postaci Bezimiennego na dowolnego NPC, a ja wybrałam smoka), a potem... poleciałam nim do Khorinis i wszyscy mieszkańcy zaczęli mnie atakować
__________________

Ostatnio edytowane przez ultraviolence : 19.07.2009 - 20:01
ultraviolence jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.07.2010, 12:38   #28
Master of Disaster
 
Avatar Master of Disaster
 
Zarejestrowany: 08.01.2006
Skąd: Dziwnowo
Wiek: 18
Płeć: Kobieta
Postów: 1,322
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: Gothic

Trójka nie jest zła. Ma nienajgorszą grafikę i świetną muzykę... ale faktycznie trochę straciła klimat. Jednakże... graliście kiedyś w Zmierzch Bogów? To niezależny dodatek do G3. Zamiast go opisywać, powiem, że CDA przyznało mu ocenę bodaj 4/10 (jak dla mnie zawyżona o co najmniej punkt). Teraz podobno nawet JoWood wstydzi się do tego przyznać... Nie trzeba było odbierać Gothica Piraniom (Piranha Bytes).
Master of Disaster jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.07.2023, 18:30   #29
Master of Disaster
 
Avatar Master of Disaster
 
Zarejestrowany: 08.01.2006
Skąd: Dziwnowo
Wiek: 18
Płeć: Kobieta
Postów: 1,322
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: Gothic

Ech, ja pomyślę, że ostatni wpis tutaj o Gothicu był w 2010 roku - przed tym strasznym rozczarowaniem zwanym Arcanią. Całe szczęście... po czasie się okazało że Arcania to nie Gothic, hehe
Ale wiecie co? Obecnie to mam wrażenie, że marka Gothic ma się znacznie lepiej niż wtedy. W dużej mierze - dzięki modderom. Powstały naprawdę świetne mody i absolutnie nie mogę nie wymienić naszych, polskich Kronik Myrtany:

Można powiedzieć, że częściowo już ograłam tego moda...
Spoiler: pokaż
Częściowo, bo chciałam koniecznie uratować Jorna więc sporo mnie ominęło... NICZEGO NIE ŻAŁUJĘ.

i już teraz mogę powiedzieć, że polecam z całego serca - mod wymaga posiadania Gothica II w wersji z dodatkiem Noc Kruka, ale sam jest darmowy.
(Zresztą można kupić gry z serii Gothic 1-3 za grosze, także ja was proszę)
Mod jest bardzo dobry, ma dobry dubbing (mówcie co chcecie, moim zdaniem Michał Klawiter brzmi dobrze), bardzo dobre udźwiękowienie, ścieżkę dźwiękową chwalił ponoć sam Kai Rosenkranz. Czy jest idealny? No nie, tyle to nie. Ale... jest bardzo dobry, bardzo "gothicowy", że tak powiem.

Ale ale - dla niektórych sam Gothic jest już nieco zbyt przestarzały. W 2019 roku THQ Nordic wypuściło Gothic Playable Teaser - takie dość specyficzne demo Gothic Remake. Demo to zostało przyjęte dość... cóż, z jednej strony sporo ludzi cieszyło się na samą perspektywę remake gry, bo wbrew temu co twierdzą ekhem... NIEKTÓRZY, ta seria potrzebuje remake. Ale demo było dość... no mocno odchodziło od klasycznego Gothica, i nie w dobrą stronę. Ale każdy kto ukończył demo, mógł wypełnić ankietę - i jakiś czas temu wyszło, twórcy oraz wydawca wyciągnęli z tego właściwe wnioski. I, między innymi - zatrudnili Kaia Rosenkranza, o którym już wspominałam. A Kai Rosenkranz to kompozytor oryginalnej ścieżki dźwiękowej do Gothica. No i tu pozwolę sobie wrzucić jeszcze kilka materiałów:

Zwiastun dema:


Nowe podcasty, z tego roku:
Część 1


Część 2


Polecam sobie obejrzeć. Powiem krótko, że sama nie byłam zachwycona GPT, ale obecne zapowiedzi nastawiły mnie dużo bardziej optymistycznie.
Master of Disaster jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:15.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023