Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 15.12.2009, 14:35   #511
asiulQia
 
Avatar asiulQia
 
Zarejestrowany: 07.11.2009
Płeć: Kobieta
Postów: 14
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

U mnie Balbina ma 3 synów, wzięła ślub z Sebastianem (został stworzony przeze mnie), Damian ma świetne oceny, Błażej jest dzieckiem. Kupiłam im psa. Mają duży dom i nie są już biedni.
__________________
My nie mamy wpływu na życie, życie na nas ma wpływ...
asiulQia jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 20.12.2009, 09:45   #512
Kiyomi
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

A ja gram Ćwirówną. ;3 Żebyście teraz ją zobaczyli . ;p Ożeniła się z simem stworzonym przeze mnie. xd
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.12.2009, 16:55   #513
Wendy
 
Avatar Wendy
 
Zarejestrowany: 11.12.2009
Skąd: Na marsie, ha ;d
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 7
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Haha ;d no to teraz ja się rozpiszę ;d


Rodzina Lotario.
A ja chajtnęłam Dona z Diną, mają córkę bardzo podobną do Dona, ma na imię Diana (jest na etapie 'dziecka') xD Na początku byli szczęśliwą rodzinką.. teraz Don i Dina są tylko najlepszymi przyjaciółmi, nie czują już nic do siebie, oboje mają kochanków. Don ma 7kochanek ;o ,a Dina na razie 2. xD Ale są nadal z sobą ze względu na córkę, która nie wie co się między jej rodzicami dzieje. Przy niej udawają że nadal są szczęśliwi gdy jej nie ma wciąż się kłócą.

Rodzina Ćwir.
Więc tak. Morti do śmierci był sam, za bardzo cierpiał ze straty Belli by się z kimś związać xD, Kasandrę ożeniłam z tym co przywozi przesyłki.. (np żarcie xd) Stefan ma na imię. (jest murzynem) i mają córkę (niemowlaka) Alicję.
Aleksander (nastolatek) zakochał się w mojej Różowej laluni xD lecz ona go spławiła, wtedy wspierała go jego najlepsza przyjaciółka Jolanta (miastowa nie pamiętam nazwiska, ale chyba Kostuch.. są dwie miastowe Jolanty i one mi się kićkają, jc ta Jolanta jest nastolatką) . Aleksander zakochał się w niej, i z przyjaźni zrodziła się miłość. ^^ Na razie rodzinka żyje sobie spokojnie.

Kaliente.
Tu chodzi o Ninę. Związała się ona z moim simem (biednym ,ale przystojnym), nie pamiętam jego imienia.. I z nim miała bliźniaki (chłopcy) byli strasznie brzydcy, też nie pamiętam imion xD Po jakimś czasie Ninie nie odpowiadała rola matki i żony, więc zostawiła męża i dzieci. Teraz mieszka sama. Dawno w nich nie grałam xD.

Przyjemniak.
Marysia i Daniel się rozwiedli, Daniel zamieszkał z Kasią Langerak (Sprzątaczka), natomiast Marysia ożeniła się z.. em.. nie pamiętam kim on był (jakimś NPC, chyba ogrodnikiem) nie pamiętam też imienia. (są emerytami i żyją szczęśliwie)
Jej córki Liliana i Andżelika ,które nigdyś się nienawidziły teraz się uwielbiają, a także się pożeniły. Liliana ze Damianem, a Andżelika ze Szczepanem (Andżelika to była ta buntownicza nie? xD). Liliana i Damian mają dziecko- dziewczynkę Julkę (niemowlak) jest bardziej podobna do ojca.

Przyjemniaczek.
Daniel i Kasia Langerak. Mają czwórkę bachorków xD (chłopców) jedno adoptowane- Kacper się zwie (teraz jest dzieckiem), Robert (małe dziecko), Łukasz (małe dziecko) i Adam (niemowlak). Daniel jest bardzo szczęśliwy z takiej ilości chłopców, zawsze chciał mieć syna, teraz ma ,aż 4 ;o xD

Marzyciel.
Dariusz dał sobie spokój z miłością do Kasandry i ożenił się z Jolantą (miastowa, murzynka - dorosła, to ta druga która mi się kićka z tą od Aleksandra Ćwira). xD i mają syna Piotra (niemowlak)

To już chyba wszystkie Maxisowe Rodzinki. Wgl uwielbiam grać w rodzinki ,które były już w Miłowie. W Dziwnowo i Werone prawie wcale nie gram. xD
Wendy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.12.2009, 19:31   #514
lizzielovesit
 
Avatar lizzielovesit
 
Zarejestrowany: 13.11.2009
Skąd: Gdańsk
Wiek: 25
Płeć: Kobieta
Postów: 314
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Ćwirowie:
Kasandrę odwiedził Don Lotario, a ta chciała wyjść za niego za mąż, no a on porzucił ją przed ołtarzem, a potem doprowadziłam do OSTREJ kłótni i opcji 'ATAKUJ'... Dalej to już Ćwirami nie grałam...
Lotario:
No to Don przerobił sobie swój brudny dom na luksusowy apartament z przeszklonymi ścianami (wiem, wiem, że mam pomysły ;p) , a potem poślubił pewną nową w Miłowie kobietkę, lecz miał na sumieniu owe wydarzenie, gdyż jakby spojrzeć do jego kontaktów, zauważyć można ilość jego dziewczyn... Ale mu pasowało,że lasia bogata A w tym właśnie momencie przyjechał zamówiona przeze mnie pokojówka i jedna z jego ukochanych - Kasia Langerak czy jakoś tam, i niestety doszło do zdrady na jej oczach, co Kasi nie uszczęśliwiło... Ale co tam, ona i te inne się już nie liczą, gdyż Don znalazł już tę jedyną
Przyjemniaczek czy Przyjemniak:
Wyprowadzili się i słuch o nich zaginął, a do trochę przerobionego domu tej rodzinki wprowadziłasię młoda para - Dagmara i Darek Lucky I Darek jest biznesmenem, Dagmara w domu siedzi i sobie żyją
Kaliente:
Dina się od Mortimera odwaliła na szczęście, Nina to nic tam za bardzo nie robi, dom im przerobiłam, no... I to chyba na tyle Nic nimi nie robię, bo mi się nie chc ;p
__________________
Czarnym kotom, z plakatu
Fajnie jest na słońcu.

Ostatnio edytowane przez lizzielovesit : 20.12.2009 - 19:37
lizzielovesit jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.12.2009, 14:52   #515
caalam
 
Avatar caalam
 
Zarejestrowany: 13.07.2009
Płeć: Kobieta
Postów: 864
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Miłowo:

Drake dostał numer Jackie i zadzwonił do niej. Podszył się pod Damiana aby przyszła teraz do klubu "Mroczna Krypta". Dziewczyna zgodziła się. Tymczasem Don Lotario zabawiał się z jego nową dziewczyną, Jennifer Houston w jego domu w jacuzzi. Od razu trzeba wyjaśnić, że Jennifer to była dziewczyna Drake'a.
Około godziny 19, Jackie przybyła na miejsce spotkania. Mężczyzna miał na sobie kaptur i okulary. Powiedział jej, że Damian spotka się z nią za klubem. Czarnowłosa wyszła. Drake wydał trzy strzały i kobieta nie żyła. Zadzwonił do Damiana i powiedział jej tak: "Twoja miłość nie żyje, wkrótce reszta też zginie, aż przyjdzie na Ciebie kolej". Damian przełknął ślinę i usłyszał tak..."Mężczyzna. Nie biedny, nie bogaty. Związany ze 100 razy. Kobiety się w nim kochają, wręcz o niego zabijają".
caalam jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 31.12.2009, 16:54   #516
NedaPL
 
Avatar NedaPL
 
Zarejestrowany: 07.10.2009
Wiek: 25
Płeć: Kobieta
Postów: 81
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Biedak: Przywróciłam męża Balbiny i mieli piątkę dzieci( szóste chyba będzie w drodze) czterej synowie poszli na studia i teraz w domu mają tylko małe dziecko.
Ćwir: Mortimer ożenił się z Diną i zamieszkał u niej. Kasandra ożeniła się z Donem, ale wieczorem z nim zerwała i wyrzuciła go z domu, bo przyłapała go w łóżku z jakąś maxisowską dziewczyną i ożeniła się z Dariuszem.
Kaliente: Dina ożeniła się z Mortimerem, a Nina wyprowadziła się i mieszka samodzielnie.
Lotario: Don zabawia się tylko ze simkami stworzonymi przez ze mnie i z maxisowskimi.
Przyjemniaczek: Tamta w zielonym(chyba Andżelika) poszła na studia a ta druga została w domu. Facet zerwał z Marysią i ona wyprowadziła się z domu, a później ożenił się z pokojówką Kasią.

Więcej nie chce mi się pisać.
NedaPL jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.01.2010, 14:15   #517
kociara654
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

U mnie też Kasandra pobrała się z Don'em Lotario
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.01.2010, 09:39   #518
Łezka
 
Avatar Łezka
 
Zarejestrowany: 09.08.2008
Skąd: Z oka
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,245
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Po ponownym zainstalowaniu gry The Sims 2 + dodatki rozpocząłem grę w Kwitnących Wzgórzach.
1. Szpadel... Pierwsza moja myśl była taka, że Donald ożeni się z Aleksandrą Łopatką, lecz nie było chemii między nimi. Jako zapalony "rolnik" dołączył do klubu ogrodników oraz klubu o naturze, gdzie poznał jego "prezeskę" Michalinę (Pływak bodajże), ona się nim zauroczyła, ale on nią nie, więc odpuściłem podboje miłosne z Michasią. Przypadkiem, gdy Don był w ogródku i podcinał drzewka do jego drzwi zapukała Simka NPC Prakseda Ślimak, stwierdziłem że ją powitam. I tak za 5 dni wzięli ślub w towarzystwie przyjaciół Dona (Michalina i kilka NPC), jednak u mnie ślub zawsze musi zakończyć się zdradą. Zapomniałem, że Michalina była zauroczona Donaldem i po "zaobrączkowaniu młodych" poczuła się zdradzona. Spoliczkowała Dona i wyszła. Mieli tylko jedno dziecko - syna Filipa. Mały wychowywał się zdrowo, przeszedł wszystkie okresy początkowe pomyślnie. Donald stał się emerytem, a Prakseda osiągnęła szczyt kariery Sportowej. Gdy tylko Filip został nastolatkiem dostał 3 stypendia, a także wybrał się na studia. Studiuje w Akademii Klasycznej, mieszka w Akademiku "Zapiecek" i jako kierunek wybrał Literaturę, lecz w II sem. 3 roku studiów zmienił na Nauki Polityczne (chce zostać Wcielonym Prawem). Obecnie jest w I sem. 4 roku, zaręczył się z dziewczyną NPC Marleną, ale flirtuje z Roksaną Kolec, która ma chłopaka Jonasza Pikusia, ale ich romans jeszcze się nie wydał. Filip dostał się Tajnego Stowarzyszenia (nosi garniturek z logo lamy . Podczas studiowania Filipa Donald napisał 3 książki: "Ogrodnictwo i Ty" tom I oraz II, a także "Opowieść ogrodnika". Prakseda stała się emerytem, lecz jest aktywna zawodowo. Donald zmarł ze starości w wieku 74 dni i pozostawił po sobie nie tyle złoty nagrobek, ale wysoki spadek dla żony i dziecka. Aktualnie wdowa stara się kogoś poderwać - trudny kawałek chleba. To byłoby na tyle u Szpadli.

Łopatka Aleksandra... Zamieszkała w opuszczonej szopie ("uległa" renowacji), nienawidzi się ze swym byłym mężem Gienkiem, natomiast z córką ma świetny kontakt. Jeśli chodzi o sferę uczuciową to jest pusta jak bęben pralki. Zawodowo pracuje w karierze Poszukiwacz Przygód i brakuje jej dwóch awansów do szczytu tej kariery. W planach (i pragnieniach) ma wyjazd wakacyjny na Wyspę Twikki w ramach urlopu.
__________________
Łezka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.01.2010, 18:02   #519
caalam
 
Avatar caalam
 
Zarejestrowany: 13.07.2009
Płeć: Kobieta
Postów: 864
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

MIŁOWO

Minęły dwa tygodnie. Damian wyleciał z pracy, od śmierci Jackie zamknął się w sobie i siedzi tylko w swoim domu. Drake tymczasowo też nic nie robił. Nie miał ochoty na zabójstwa. U Ćwirów gościł niepokój. Aleksandra męczyły koszmary, śniły mu się zabójstwa ludzi (jest już nastolatkiem). Mortimer przez ostatnie cztery dni źle się czuł. Nie wychodził z pokoju, nic nie jadł.
Dwa dni później, bogacz zmarł. Na pogrzebie zjawiło się prawie całe Miłowo*. Wszyscy opłakiwali jego śmierć. Drake stał z boku i przyglądał się całemu zajściu. Damian nagle przypomniał sobie tamtą wiadomość. Gdy zmarła Jackie. Odwrócił się i ujrzał twarz Drake'a. Tak, Drake był winien jego śmierci. On zjawił się jako mechanik i naprawiał im łazienkę. Przy okazji wsypał seniorowi proszek do herbaty. Trujący. Damian został wywołany, kiedy już skończył spojrzał się na morderce. Powiedział "Prosiłbym, aby Drake Johnsonz również coś powiedział w tym smutnym dniu..."

* - Lista gości:
Damian, Balbina, Błażej i Kajetan Biedak, Kasandra i Aleksander Ćwir, Marysia, Daniel i Liliana Przyjemniaczek, Dina oraz Nina Kaliente, Don Lotario, Drake Johnsonz, Marta Słomka, Jennifer Houston, Kasia Langerak, Mary, Dominic, Xavier Junni (wkrótce się dowiecie o nich).

Ostatnio edytowane przez caalam : 09.01.2010 - 18:08
caalam jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.01.2010, 21:58   #520
Mere
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

caalam, heh jaki kryminał

No to jadziem:

Ćwir-
Mortimer ożenił się z Diną i mają bliźniaki - Annę Marię i Krzysztofa. Jakiś czas później zmarł ze starości. Dina rozpaczała, ale przypomniała sobie o Donie Lotario. Atualnie mieszkają razem. Aleks jest nastolatkiem i jest zauroczony w miastowej - Olaf Promyk (to jest dziewczyna tylko ma męskie imię, ale już zmieniłem w SimPe ). Kasandra mieszka z Dariuszem.

Lotario-
Don miał 4 kochanki, a teraz ma jedną Pewnego dnia Kasandra przyłapała go na pocałunkach z Kasią Langerak, więc zerwała z nim. Spłodził dziecko Ninie, ale nie ma zamiaru o nim słyszeć. Później wziął ślub z Kasią. Kasia zaszła w ciąże i przyłapała Dona z Diną. Wywaliła go z domu i Don ma na "sumieniu" dwójkę dzieci Teraz mieszka z Diną.

Kaliente-
Nina zaszła w ciążę z Donem. Jej syn ma na imię Sergio. Wyprowadziła się do mojego sima.

Przyjemniaczek
Daniel i Kasia są tylko przyjaciółmi. Są zgodnym małżeństwem z Marysią. Wprowadził się do nich Damian i ma z Andżeliką dziecko (zapomniałem jaka płeć :/). Liliana mieszka ze Szczepanem.

Marzyciel-
Dariusz ma z Kasandrą syna Czesława. Liliana i Szczepan są jak na razie tylko zaręczeni.

Biedak-
Tu jest nieźle Balbina urodziła syna Mariusza (jeszcze tego od Sławka). Wzięła ślub z listonoszem Sobiesławem Mazurem (co ma wary, że szkoda gadać ). Przeprowadzili się do innego domu, ale i tak jest tam trochę ciasno. Urodziła córkę Paulinę (mimo, że zmieszała się skórka biała i czarna jest murzynką). Potem syna Makarego (tak samo). Balbina będzie co jakiś czas piła eliksir życia, aby spełnić swoje marzenie - mieć 10 dzieci

Hak
Lucyna jest nastolatką i jest z Błażejem Biedakiem. Jan i Esmeralda mają córkę Laurę. I tyle

Próchno
Karolina napisała powieść i uśmierciłem ich bo mi sie nie chciało nimi grać.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
losy, rodziny maxis'a


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 4 (0 użytkownik(ów) i 4 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:19.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023