Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 11.04.2005, 11:28   #371
lay
 
Avatar lay
 
Zarejestrowany: 08.06.2004
Płeć: Kobieta
Postów: 777
Reputacja: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał marson
<do NARCYZY> Hej jak to robisz że Ci tak dużo mężczyzn porywa?!? Mi to tylko raz w Dziwnowie się udało( ), z tym ludkiem co już był i mieszkał z trzema braćmi, ale żeby 11 razy?!? Co trza robić? Gapić się przez cała noc w teleskop?!? Powiedz proszę....
<do sara lee> A masz na studiach? Bo jak tak, to w karierze show-biznes, jak się zasłużysz, dostajesz maszynę do zmiany twarzy , I możesz całkowicie zmienić calusienką twarz i człowiek (ufo ewentualnie) jest nie do poznania!
To pierwsze: Wystarczy wpisać kod boolProp testingCheatsEnabled true/flase i wraz z shiftem kliknąć na teleskop.... i wybrać tę opcję u góry... Tu - http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=13657

Jest jeszcze jeden sposób. Trzeba mieć sima z maksymalnie rozwiniętą logiką, musi sie on interesować ufo. Budujemy wysoką wieżę (taka jak u np. Dziwaków), stawiamy tam najdroższy teleskop i obserwujemy niebo... Po jakomś czasie ufo powinno porwać nam sima.

Po drugie - Niestety, (chyba) nie można zmienić oczu... W ogóle.

Ostatnio edytowane przez lay : 11.04.2005 - 11:44
lay jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 11.04.2005, 12:09   #372
Marson
Guest
 
Postów: n/a
Grin

Dzięki . Tylko raz u mojej znajomej ufo porwało kobietę, tyle, że nie miała ona żadnych kodów i obserwowała niebo z ziemi, z trawnika, więc chyba to żeby budować wieżę to chyba niekoniecznie , ale i tak dzięki
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.04.2005, 12:14   #373
lay
 
Avatar lay
 
Zarejestrowany: 08.06.2004
Płeć: Kobieta
Postów: 777
Reputacja: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał marson
Dzięki . Tylko raz u mojej znajomej ufo porwało kobietę, tyle, że nie miała ona żadnych kodów i obserwowała niebo z ziemi, z trawnika, więc chyba to żeby budować wieżę to chyba niekoniecznie , ale i tak dzięki
Przecież nie napisałam, że jest to obowiązkowe. Po prostu budując wieżę, zwiększasz szanse na porwanie sima przes ufo (podobnie logika i zainteresowania)...
lay jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.04.2005, 14:32   #374
Marson
Guest
 
Postów: n/a
Grin

Cytat:
Napisał lid
Historia 1
Miałam simkę w ciąży. Raz patrzę na nią, a ona umiera! Myślałam, że po prostu zapomniałam ją nakarmić - więc wyszłam z gry bez zapisywania. Gdy weszłam spowrotem od razu kliknęłam na nią i okazało się, że wszystko jest ok - tn zielone ale i tak umarła! Jednak udało mi się ją ożywić
Historia 2
Przy posiłku znikało mi żarcie i była taka ruchoma czarna kreska. Po przybliżeniu okazało się, że to widelec i zjada mi jedzenie (nie mam żadnych nagrobków na działce, nic)
Historia 1.Mi zdarzyło się coś podobnego... Simka umarła mi, będąc w ciąży, ale to chyba żeczywiście było z głodu. Zostawiłam nagrobek na działce. W nocy wyszedł pospacerować sobie jej duch. Zauważyłam, że ma ona ten brzuch większy niż wtedy, kiedy umierała. Niestety już nie wychodziła więcej. Więc nie udało mi się uzgodnić czy urodziła będąc duchem czy nie....
Historia 2. To jest po prostu błąd. Być może skasowałaś lub przeniosłaś sima wtedy kiedy miał on zamiar jeść owe danie .
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.04.2005, 15:50   #375
lay
 
Avatar lay
 
Zarejestrowany: 08.06.2004
Płeć: Kobieta
Postów: 777
Reputacja: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał marson
Historia 1.Mi zdarzyło się coś podobnego... Simka umarła mi, będąc w ciąży, ale to chyba żeczywiście było z głodu. Zostawiłam nagrobek na działce. W nocy wyszedł pospacerować sobie jej duch. Zauważyłam, że ma ona ten brzuch większy niż wtedy, kiedy umierała. Niestety już nie wychodziła więcej. Więc nie udało mi się uzgodnić czy urodziła będąc duchem czy nie....
Historia 2. To jest po prostu błąd. Być może skasowałaś lub przeniosłaś sima wtedy kiedy miał on zamiar jeść owe danie .
No właśnie... Nic nie kasowałam, nie przestawiałam... To tak samo... Ale było śmiesznie... Patrzyłam, jak ten widelec się rusza i znika mi obiad .
lay jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.04.2005, 16:08   #376
Ametyzd
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

To mógł być duch... :/ Chyba ktoś już o tym mówił... A co do tej nagrody w show-biznesie: razem z kodem, kliknąć z Shiftem na gazetę i wybrać opcję, w której jest "show-biznes" i już mamy to w nagrodach. Tak samo z innymi nagrodami zawodowymi.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.04.2005, 20:36   #377
Marson
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Nyśka
A ja mam sima DOROSŁEGO z aspiracją pogoń za dorosłością i to wcale nie żart.

Może niedojrzaly..... heh... No przeciez zdarzaja sie ludzie dorosli (w rzeczywistosci), ktorzy sa wogole niedojrzali i zachowuja sie jak dzieci, nie? xD
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.04.2005, 12:44   #378
longer
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał marson
Może niedojrzaly..... heh... No przeciez zdarzaja sie ludzie dorosli (w rzeczywistosci), ktorzy sa wogole niedojrzali i zachowuja sie jak dzieci, nie? xD
Żadna filozofia: wpisujesz boolprop testingcheatsenabled true, klikasz z przytrzymanym shiftem na sima, wybierasz set aspiration/ cośtam dalej i masz sima z aspiracją pogoń za dorosłością.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.04.2005, 14:25   #379
mar(tunia)
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Musze się podzielić smutną wiadomością: otóż Wacuś już do mnie nie przychodzi.

A teraz dziwne zdarzenie: porwało mi gościa ufo, wrócił zapłodniony, a urodził... normalne dziecko ! Sprawdzam w drzewie genealogicznym... jest Obcy Technik. Dlaczego nie mam kosmitka??
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.04.2005, 15:10   #380
longer
Guest
 
Postów: n/a
Grin

Cytat:
Napisał mar(tunia)
Musze się podzielić smutną wiadomością: otóż Wacuś już do mnie nie przychodzi.

A teraz dziwne zdarzenie: porwało mi gościa ufo, wrócił zapłodniony, a urodził... normalne dziecko ! Sprawdzam w drzewie genealogicznym... jest Obcy Technik. Dlaczego nie mam kosmitka??
Oto jest pytanie
Sterowaliście kiedyś mrocznym kosiarzem? to było tak:
Któregoś dnia przyszedł do mnie po dwie osoby (obie zginęły od satelity) raptem się zaciął i pojawił tam skąd przychodzą simowie, listonosz itd., podszedł do drzwi i pojawiła się informacja: Mroczny Kosiarz przechodzi na emeryturę czy coś takiego. Patrze. A tu mroczny kosiarz na panelu rodziny! Na dodatek dało się nim sterować! Nie zmyślam.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 2 (0 użytkownik(ów) i 2 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:41.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023