Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 02.08.2014, 12:09   #861
Tenebris
 
Avatar Tenebris
 
Zarejestrowany: 16.07.2013
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 343
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dziwne zdarzenia :D

Aaa bo ja pierwszy raz mam ten dodatek i nie wiedziałam.
Tenebris jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 05.08.2014, 08:34   #862
Osx15
 
Zarejestrowany: 07.05.2014
Skąd: Kwitnące Wzgórza
Płeć: Mężczyzna
Postów: 7
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dziwne zdarzenia :D

Mój sim jako nastolatek poznał koleżankę w szkole i przyprowadził do domu, po czym zaprzyjaźnili się. Kilka dni później pomyślałem że fajnie byłoby, gdyby została jego dziewczyną, więc zadzwoniłem do niej przez komórkę, a tam były dwie opcje:

Rozmawiaj
Zaproś (3 dni)

Wybrałem drugą opcję, a ona powiedziała "Miło z twojej strony, przydadzą mi się wakacje. Przyjadę jutro rano." Czy coś w tym stylu. Nigdy wcześniej tego nie widziałem. Ktoś tak miał? o.O
Osx15 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.08.2014, 11:55   #863
Isabell
 
Zarejestrowany: 02.03.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 125
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dziwne zdarzenia :D

Wprowadziłam chłopaka dla mojej simki, ok. Teraz szukałam go na każdej parceli, klikałam na komputerze "rozmawiaj z..." i nic. Tak więc moja simka podjęła pracę. Wraca z kolegą i... TYM CHŁOPAKIEM! I po co mi było tyle wysiłku? Może zdarzenie nie jest dziwne, ale dziwne ze tak się wysilałam a wystarczyło wrócić z pracy.

Ostatnio edytowane przez Isabell : 06.08.2014 - 11:58
Isabell jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.08.2014, 21:48   #864
Lala
 
Zarejestrowany: 06.08.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 5
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dziwne zdarzenia :D

Kiedyś gdy grałam sobie moją rodziną zauważyłam na ogródku moich simów Panią Zadecką.Była ubrana tak samo jak ta simka co ma dużo kotów(chyba Patrycja Knot).Miała tylko swój "kapelusik" i torebkę.Jednak najdziwniejsze jest to,że nie miałam wtedy zainstalowanego Nocnego Życia,w którym owa pani dochodzi.Podobną sytuacje miałam gdy simy miały pragnienie o wolnym tańcu(?).Nie mogłam znaleźć tej opcji w grze więc poszukałam w necie co i jak.Okazało się,że ta opcja dochodzi wraz z NŻ,którego nie miałam zainstalowanego.
Lala jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.08.2014, 16:21   #865
Tenebris
 
Avatar Tenebris
 
Zarejestrowany: 16.07.2013
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 343
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dziwne zdarzenia :D

Osx15 - taka możliwość pojawia się w dodatku "Podróże". Jeżeli ta simka pochodziła z jakiegoś terenu wakacyjnego to można ją do siebie zaprosić .
Tenebris jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 12.08.2014, 10:22   #866
Shattered
 
Avatar Shattered
 
Zarejestrowany: 10.06.2012
Wiek: 29
Płeć: Kobieta
Postów: 505
Reputacja: 22
Domyślnie Odp: Dziwne zdarzenia :D

Matko święta. Co jej się stało? Pojawił się komunikat, że jest przeziębiona. Ale przecież od tego nie można umrzeć


__________________
Shattered jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 12.08.2014, 14:13   #867
Oaza
 
Zarejestrowany: 25.06.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 31
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dziwne zdarzenia :D

Jakiś czas temu córka jednego ze stworzonych przeze mnie małżeństw, dziewczynka w wieku szkolnym, wróciła do domu z koleżanką. Przez kilka godzin dzieciaki bawiły się razem na piętrze, aż nagle do domu wślizgnął się cichcem jakiś facet. Ani nie zadzwonił do drzwi, ani nie wyświetliło się żadne okienko, nic. Zauważyłam go dopiero na schodach, bo zaczął wchodzić na piętro. Natychmiast kazałam mojemu simowi go wyprosić, a facet tymczasem zaczął iść w stronę tych dziewczynek. .__. Zanim w ogóle do nich dotarł, mój sim go wyprosił i facet poszedł.
Dopiero po wyjściu do otoczenia zorientowałam się, że to był ojciec tej zaproszonej dziewczynki. XD Oboje pochodzą z innej stworzonej przeze mnie rodziny, którą tylko wprowadziłam na parcelę i o niej zapomniałam. Przez to w pierwszej chwili nie ogarnęłam, o co chodzi. Teraz żałuję, że tak się pospieszyłam z tym wypraszaniem. Ciekawi mnie, co on w ogóle chciał zrobić. Zabrać dziecko do domu? Pierwszy raz zdarzyło mi się coś takiego.
Oaza jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.08.2014, 17:34   #868
amiii
 
Avatar amiii
 
Zarejestrowany: 02.12.2013
Skąd: Wonderland
Płeć: Kobieta
Postów: 49
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dziwne zdarzenia :D

U mnie kiedyś w nocy do Kowalów przyszedł Damazy Kamasz nie można było wykonać z nim żadnej interakcji , wszedł do domu zaatakował Jaśka wygrał i poszedł.
amiii jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.09.2014, 22:34   #869
Rainbow
Administrator
 
Avatar Rainbow
 
Zarejestrowany: 07.03.2005
Skąd: Ponyville
Płeć: Kobieta
Postów: 1,589
Reputacja: 31
Domyślnie Odp: Dziwne zdarzenia :D

kiedyś miałam weselicho i przyszła na nie ciężarna simka. wszystko fajnie, impreza dobiega końca, aż tu nagle zachciało jej się rodzić. i urodziła. i poszła sobie do domu. a dziecko sobie leżało i ozdabiało posesje.

zdarzyło mi się też tak, że jakaś ciężarna przylazła jako spacerowiczka, urodziła dzieciaka i polazła. dosłownie wlazła na pierwszy kafelek chodnika, urodziła i sobie poszła, a dziecko sobie leżało i kwitło na końcu chodnika. nie wiem co z tymi ciężarnymi jest nie tak
__________________
Rainbow jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.07.2015, 15:26   #870
Madame Marmolini
 
Avatar Madame Marmolini
 
Zarejestrowany: 09.11.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 157
Reputacja: 13
Domyślnie Odp: Dziwne zdarzenia :D

A u mnie mój sim pokłócił się z miastowym wampirem, potem wampir w nocy pod dom przyłaził. To ja go zamurowałam i czekam do rana, by go słońce spaliło... Nic z tego. Wampir znikł!! Potem, grając innym simem, widziałam go na parceli publicznej
Madame Marmolini jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:16.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023