Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 16.04.2006, 09:36   #11
Nicto
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja ostatnio wpadłam na pomysł z "klimatyczną" restałracją. Właścicielem będzie wampir, jako obsługę zatrudnie sim-zombi, a wokół budynku postawie kilka nagrobków i uschniętych drzewek. Lokal udekorowany w stylu średniowiecznym (mroczno + dużo świec + nastrojowa muzyczka). Czuje że to będzie hit
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 17.04.2006, 13:20   #12
Anex
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja zrobiłam taki fajny barek w ogrodzie simów stoliki są pod daszkami jest fontanna,piaskownica dla małych dzieci i wogóle super
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.04.2006, 14:26   #13
Selena
 
Avatar Selena
 
Zarejestrowany: 15.04.2005
Skąd: Gdańsk
Wiek: 36
Postów: 147
Reputacja: 10
Domyślnie

Nie mówiąc o tym, że też marzy mi się hotel, gdzie naprawdę będą rezerwować pokoje

Chciałabym jeszcze urząd podatkowy, jak przyszło mi się w taki pobawić. Opieka społeczna i takie tam. Przychodzi klient, siada przed biórkiem, gdzie osoba go słucha i wpisuje dane do kompa Zrobiłam do tego mały sklep, by mimo tej zabawy, to jednak by przynosiło dochody. Chciałabym urząd podatkowy i opiekę społeczną

Inny pomysł to kościół! Mam zamiar taki zbudować! O i klasztor! Zrobię to jako parcela mieszkalna z domowym przedsiębrzęciem. Na bole będzie kościół, a przy wujściu mały sklepik Na górze pokoje - dom dla zakonnic.
Można jeszcze zrobić z parcelą publiczną z samym kosciołem i sklepikiem Sprawdzę przy okazji, czy można brać na takiej parceli ślub xD

I kolejny pomysł. Może szkoła? Ale bardziej bym chciała sierociniec Z niemowlętami, małymi dziećmi i dziećmi. Opieka społeczna po zabraniu dziecka tam je też umieszcza i przychodzą ludzie i adoptują za zgodą kierownika
Selena jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.04.2006, 09:35   #14
redkakredka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał ##NEGRA##
Mnie sie marzy hotel. Ale chyba jak na razie to nierealne. Chyba ze ktos ma jakis pomysl....
możesz sobie zrobić hotel, starczy, że ustawisz sobie kasownik i poza sypialniami zrobicz pare atrakcji, jak bar, czy stół do pokera, lub bilard
a jak sobie ściągniesz z http://www.modthesims2.com/ łóżko z opcjami seksualnymi, możesz nawet otworzyć agencję towarzyską, wszyscy grzecznie będą szli na dzieńn dobry do tego łóżka na sex
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.04.2006, 10:08   #15
mara
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie .

Cytat:
Napisał redkakredka
możesz sobie zrobić hotel, starczy, że ustawisz sobie kasownik i poza sypialniami zrobicz pare atrakcji, jak bar, czy stół do pokera, lub bilard
a jak sobie ściągniesz z http://www.modthesims2.com/ łóżko z opcjami seksualnymi, możesz nawet otworzyć agencję towarzyską, wszyscy grzecznie będą szli na dzieńn dobry do tego łóżka na sex
a możesz podać dokładny adres??
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.04.2006, 11:02   #16
Selena
 
Avatar Selena
 
Zarejestrowany: 15.04.2005
Skąd: Gdańsk
Wiek: 36
Postów: 147
Reputacja: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał mara
a możesz podać dokładny adres??
No i opis dokładniejszy? To łóżko będzie działać tak, że bedą chcieli tam robić bara-bara, czy jak inne łóżko? Ciekawa jestem, czy je ich przyciągnie
I czy to, o czym mówisz to łóżko, czy hack na łóżko?
Selena jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.04.2006, 11:37   #17
Miss Plastic
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja mam sklep z oświetleniem 'LumeArt' ;] (bo LumenArt już istnieje )
Ja też proszę o to łóżko
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.04.2006, 13:38   #18
redkakredka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał mara
a możesz podać dokładny adres??
jutro rano dam, teraz jestem w pracy
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.04.2006, 13:42   #19
teodozja
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ja mam "DESę" - dzieła sztuki i antyki No i jeszcze pub ale to chyba nic oryginalnego.... A to łóżko - znalazałm jakieś na modthesims i działa ono tak, że simy mogą robić "barabara" nawet mając mało punktów kontaktów, poza tym inne simy nie będą o to zazdrosne. Ide zaraz wypróbować...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.04.2006, 17:21   #20
redkakredka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Selena
No i opis dokładniejszy? To łóżko będzie działać tak, że bedą chcieli tam robić bara-bara, czy jak inne łóżko? Ciekawa jestem, czy je ich przyciągnie
I czy to, o czym mówisz to łóżko, czy hack na łóżko?
http://www.modthesims2.com/showthread.php?t=82193 < link do łóżka, udało mi się pogrzebać w pracy, więc daję już dziś link
jeżeli chodzi odziałanie:
są opcje, np. w jakim mają się relaksować simsy stroju (np. nago), czy sex z młodzieżą wchodzi w rachubę, czy nie, itp.
wszystkie simki od wieku nastoletniego od razu, jak nie mają co robić, idą się relaksować
bez problemu dochodzi do zbliżeń, bez względu na poziom znajomości, czy nawet jej brak
bardzo ułatwia zdobycie przyjaźni innych simsów, a raczej miłości i pozwala spokojnie iść na platynie przy skłonności sima do romansów
jest też w takim kolorze i kształcie, że łatwo dobrać inne meble
dołączam też link na "łatwą sofę" http://www.modthesims2.com/showthread.php?t=116724
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:53.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023