Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą > The Sims 2: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 30.12.2008, 11:44   #1
amonaria
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Biznes

właśnie niedawno jestem posiadaczką własnego biznesu i mam kilka pytań:

- jeżeli otwieram własny biznes na swojej posesji, to dlaczego simy wchodza mi tez do mieszkania, mimo, ze moj biznes jest tuz obok? co zrobic zeby tam nie wchodziły?

- jakie przedsiębiorczosci mozna zalozyc na wlasnej parceli? bardzo proszę o opisanie co jest do nich potrzebne.

z góry bardzo dziękuję
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 30.12.2008, 12:37   #2
Lawend
 
Avatar Lawend
 
Zarejestrowany: 16.12.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 1,272
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Biznes

Cytat:
Napisał amonaria Zobacz post
jeżeli otwieram własny biznes na swojej posesji, to dlaczego simy wchodza mi tez do mieszkania, mimo, ze moj biznes jest tuz obok? co zrobic zeby tam nie wchodziły?
Na drzwiach do pomieszczeń, do których nie chcesz, aby wchodzili naciśnij lewym przyciskiem myszki i wybierz opcję Wstęp tylko dla mnie, albo Wstęp tylko dla współlokatorów.
Lawend jest offline  
stare 30.12.2008, 13:09   #3
simswerka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Biznes

...albo dla współlokatorów i pracowników
Możesz otworzyć do chcesz Sklep z zabawkami, z elektorniką... Ja mam fryzjera i polecam
 
stare 30.12.2008, 15:04   #4
amonaria
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Biznes

fryzjer? tez go mialam ale nikt nie chcial do mnie przychodzic...ani mi placic. co zrobic zeby do mnie przychodzili? jakie umiejetnosci musza miec moi pracownicy?

mam jeszcze kolejne pytanie. w nagrodach aspiracji pracy na koncu jest aparat, zeby otrzymac ta nagrode jakiej pracy nalezy sie podjac??
 
stare 30.12.2008, 15:51   #5
Vanitas
Administrator Emeryt
Creator
 
Zarejestrowany: 08.04.2008
Skąd: Hollywood
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,452
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Biznes

nie pamiętam o jaką pracę chodzi ale można wpisać kod 'UnlockCareerRewards' czy coś takiego i będziesz miała odblokowanie wszystkie nagrody!
Vanitas jest offline  
stare 11.01.2009, 16:32   #6
niunka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Biznes

Drodzy ...
Słuchajcie mam problem już po raz drugi napisałam na forum wiadomość i nie mogę jej znaleźć bo prawdopodobnie została usunięta dlatego pisze tutaj.
Mam kilka pytań:
1. To przeczytałam tutaj ze jeden z graczy otworzył domu publiczny. Jak to jest możliwe??
Nie to ze jestem jakaś zboczona itp ale po prostu mnie to ciekawi.Napiszcie mi jak można go stworzyć.
2.Jak zbudować windę?
3.W jaki sposób mam zostawić mój sklep pod kierownictwem awansowanego przeze ze mnie kierownika? Skoro simka i tak zamyka mi sklep pomimo tego że kilka na kierownika i nakazuje mu przypilnować sklepu.
 
stare 11.01.2009, 18:46   #7
Alisha
 
Avatar Alisha
 
Zarejestrowany: 08.04.2008
Skąd: >London<
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 605
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Biznes

1. Normalnie - dajesz parcele publiczna i przez telefon kazesz simowi ja kupic. O to chodzi?
2. Dajesz ja na parterze a potem na gorze. (Jak dasz tylko jedna to naturalne ze nie dziala )
3. Eee... Moze wylacz wolna wole???
__________________
Pomóż głodnym dzieciom!
Kto mnie jeszcze pamięta?
[img]http://i42.************/2u6cs4z.jpg[/img]
Alisha jest offline  
stare 18.01.2009, 15:46   #8
Tuptuś
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Biznes

@niunka:
1. Trudne to nie jest, robisz to jak każdy inny biznes. Tylko możesz mieć problem np. ze znalezieniem odpowiednich elementów. Jeśli chcesz spróbować coś takiego zrobić, to pogrzeb na www.sexysims.com, pewnie coś tam znajdziesz (uwaga, +18).

3. Wpisz boolPropa i weź Make Selectable. Będziesz mogła kierować wtedy kierownikiem i zabronić mu zamykania sklepu.
 
stare 27.04.2009, 16:38   #9
Charlotte
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Biznes

Mam pewien problem dotyczący biznesu, ale nie mam możliwości zakładania nowego tematu więc piszę o tym tutaj i bardzo proszę o pomoc.

Mianowicie - mój Sim jest właścicielem przedsiębiorstwa na parceli publicznej. Zawsze wszystko było w porządku, jeździłam z nim na tę parcelę, prowadził biznes i rozwijał go. Później miałam dużą przerwę w graniu, ale wróciłam kilka dni temu do tej rodziny i jak zawsze wysłałam Sima taksówką do swojego przedsiębiorstwa. Ale jak przyjechał, był tam tylko gościem! Nie było po prawej u góry ekranu tego "informatora" o stanie przedsiębiorstwa, przy kasie stał obcy Sim Jurek Niezapominajka, nie można było użyć tabliczki Otwarte/Zamknięte, nic!
Nie zapisywałam gry i próbowałam kilka razy, jednak wciąż było to samo.

Zaznaczam, że kiedy wybierał miejsce w które chce się wybrać przy jego parceli była ta kłódka świadcząca o przynależności parceli do mojego Sima. Także kiedy byłam na Lazurowej Promenadzie i kliknęłam w mój biznes, wyświetliło się że to mój Sim jest właścicielem.

Co mam robić by znów mógł tam jeździć i pracować normalnie? Bardzo proszę o pomoc.
 
stare 01.05.2009, 20:43   #10
Magdzioolek936
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Biznes

Tuptuś gdy chcę wejść na tą stronę, wyświetla mi się pusta karta o nazwie "domain disabled".Mogłabyś podac prawidłowy link?
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:28.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023