Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 30.06.2013, 15:03   #11
Chwalisława
 
Avatar Chwalisława
 
Zarejestrowany: 16.05.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 464
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Rajska Wyspa - wrażenia z gry

A ja za to strasznie zawiodłam się na karierze ratownika. Myślałam, że te akcje będą trochę bardziej realistyczne, a nie tylko podpływanie do sima i dawanie mu makaronu xD Sądziłam też, że ratownicy będą wbiegać do wody i płynąć np. kraulem do potrzebującego, a nie tak jak jest, czyli płyną sobie powoli i tak samo wchodzą do wody.
Reszta bardzo mi się podoba
Chwalisława jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 30.06.2013, 15:58   #12
Juhas
 
Avatar Juhas
 
Zarejestrowany: 04.07.2011
Skąd: Warszawa
Wiek: 12
Płeć: Mężczyzna
Postów: 451
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Rajska Wyspa - wrażenia z gry

A ja z kolei po zakupieniu tej nagrody z krakenem nie mogłem zaatakować żadnej łodzi. Nie wiem czy to błąd, ale chyba tak.

Więc wczytałem grę sprzed kupna nagrody.

A co do moich wrażeń z gry. Rozszerzenie jest świetne, daje mnóstwo nowych opcji i otwiera mój wymarzony, morski świat. Jednak fakt faktem, szybko się nudzi. Obecnie prowadzę 5-cio gwiazdkowy kurort (Wykupiłem Iskrzące Piaski i zmieniłem nazwę na swoją, oraz rozbudowałem parcelę) i muszę powiedzieć że mam to czego chciałem. Fajnie widzieć w końcu miejsce pełne simów!
Nurkowanie jest też super, ale pupy nie urywa.

Ogólnie dodatek zapowiadał się świetnie i tak wypadł, mimo błędów które są już chyba nieodzownym elementem tej serii.

To tyle, pozdrawiam.
__________________
@mod ponownie nieregulaminowa sygnatura
Juhas jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.07.2013, 12:49   #13
avenly
 
Avatar avenly
 
Zarejestrowany: 07.11.2007
Skąd: Polska
Płeć: Kobieta
Postów: 1,206
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Rajska Wyspa - wrażenia z gry

Na początku byłam niesamowicie zachwycona dodatkiem, ale już po dwóch dniach mi się kompletnie znudził. Całkiem fajna opcja pływających domów, jednak nie dla każdego się nadaje, kiedy simowie normalnie pracują i chodzą do szkoły trudno pływać takim domem gdzieś dalej. Dobre dla jakiś emerytów Denerwujący jest też u mnie błąd z niemowlakiem, a mianowicie kiedy nastolatek wraca do domu na lądzie, niemowlak również teleportuje się z pływającego domu. Jak dla mnie wielka szkoda że ten dodatek właściwie daje nam wszystkie opcje jedynie w nowych otoczeniu. W innych starszych otoczeniach nie ma gdzie pływać, nurkować i nie możemy odkrywać nowych wysp, dla mnie to wielki minus. Również szkoda że nie można podróżować do Isla Paradiso na urlop, mieszkając w innym otoczeniu.
avenly jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.07.2013, 14:20   #14
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Rajska Wyspa - wrażenia z gry

Da się umieścić parcele do nurkowania również w innych otoczeniach, ale sposobem, pisałam o tym w temacie z prostymi pytaniami i odpowiedziami.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.07.2013, 14:24   #15
Aki
 
Avatar Aki
 
Zarejestrowany: 08.02.2013
Skąd: Moonlight Falls
Wiek: 33
Płeć: Kobieta
Postów: 7
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Rajska Wyspa - wrażenia z gry

Avenly, jest specjalny nraas, który umożliwia podróżowanie do innych otoczeń na urlop na takiej samej zasadzie jak to było w Wymarzonych podróżach.
Odnośnie minusów, opcja przenoszenia rodziny do innego miasta bardzo mnie zawiodła. Straciłam wszystkie kontakty i całe drzewo genealogiczne, a to głównie dla jego rozbudowy gram w simsy
Poza tym syreny faktycznie nie wnoszą niczego nowego.
Plusem jest możliwość prowadzenia kurortu i duży świat.
Spodziewałam się czegoś lepszego, bardziej dopracowanego, zwłaszcza jeśli chodzi o animacje podczas poruszania się różnymi łodziami po simowym oceanie, ale nie można mieć wszystkiego

Ostatnio edytowane przez Aki : 02.07.2013 - 14:28
Aki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.07.2013, 15:56   #16
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Rajska Wyspa - wrażenia z gry

Ja jak dotąd czepiam się tylko tego buga z resetowaniem się Simów około 5 rano, gdy śpią w dodatkowym domu. Jest jeszcze ta sprawa dowożenia dzieci do szkoły, spodziewałam się jakiejś wodnej taksówki zawożącej dzieci do szkoły, a one po prostu teleportują się do autobusu. Wiem, że inaczej nigdy by nie dotarły do szkoły na czas, także mam mieszane uczucia.

Ale tak poza tym to jest to teraz jeden z moich ulubionych dodatków, miałam dwa, a teraz mam 3 takie ulubione:

1. Oczywiście Zwierzaki, sobą bym nie była
2. Rajska Wyspa
3. Cztery Pory Roku

Pozostałe dodatki\akcesoria lubię w mniejszym lub większym stopniu, ale te 3 są najulubieńsze

Dzisiaj wysłałam całą rodzinę na morze, ojciec i dwójka dzieci nurkowali z rurką, a matce kazałam "windsufringować", no miodzio, mogłabym mieszkać w tropikach...
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.07.2013, 17:14   #17
Krashan
 
Zarejestrowany: 09.09.2012
Wiek: 38
Płeć: Mężczyzna
Postów: 6
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Rajska Wyspa - wrażenia z gry

Wczoraj się nieco zraziłem, pierwszy raz od kilku miesięcy, gra mi się zawiesiła, pechowo akurat gdy skończyłem budowę uroczej rezydencji w sąsiedztwie morskiego wybrzeża, tyle czasu poszło na marne grrrr. Nie wiem tylko czy to wina jakiegoś błędu czy też nowej testowej wersji moda Rraas Master Controller który kiedyś w podobny sposób zawiesił mi grę.
Odnośnie samego dodatku to jest całkiem niezły, tylko niezbyt przemyśleli chyba, że większość jego contentu działa wyłącznie na naszej wyspiarskiej okolicy, więc gdy zdecydujemy się bawić na jakimś innym terenie tracimy dostęp do niemałej zawartości którą kupiliśmy wraz z najnowszym rozszerzeniem do Sims 3.
Krashan jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.07.2013, 11:18   #18
Beatrice
 
Avatar Beatrice
 
Zarejestrowany: 27.04.2011
Skąd: Polska
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 195
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Rajska Wyspa - wrażenia z gry

Ja dopiero gram od 3 dni, poza tym po instalacji zaczęła mi sie gra bardzo zacinać ;/ ale możliwe, że spowodowane to jest upałem i komputer wolniej chodzi...
Tak więc otworzyłam nową grę w nowym otoczeniu i powiem, że bardzo miłe wrażenie robi. Klimatycznie, tropikalnie... Tak akurat wakacyjnie
Stworzyłam nową rodzinkę i jestem bardzo zadowolona z nowych ciuszków. Co prawda nie wszystkie zadowalają, ale jest ich trochę, więc to na plus. Zakupiłam dużą barkę, szybki remont i wypłynęłam w morze. Fajną rzeczą jest to, że barka cały czas się buja na wodzie zaczęłam lekcje nurkowania, popływałam po 2 pierwszych rafach, spotkałam 2 syreny i ducha nurka o_O po poziomie znajomości: dobry przyjaciel można spytać syrenę o przemianę. Tak więc na razie gram syrenką wszystko by było cudownie, gdyby nie te zacinki... ehh
__________________
By music to the heart ;*
Zapraszam do pobierania domków: http://pl.thesims3.com/userExchange....sona=vivanasia ;D
Beatrice jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.07.2013, 14:42   #19
Björk
Administrator
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 4,885
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Rajska Wyspa - wrażenia z gry

No cóż - ja jestem rozczarowana. Po raz kolejny EA udowadnia, jak szanuje swoich klientów.
Gram na czystej grze (bez dodatków z sieci) i po uruchomieniu starego save'a pograłam 2 minuty... Doceniłam uroki Rajskiej Wyspy i nowych opcji

Po prostu super.
__________________
Love Profusion
Björk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 12.07.2013, 13:26   #20
KubaBus666
 
Avatar KubaBus666
 
Zarejestrowany: 12.07.2013
Skąd: w Dalekomieście
Płeć: Mężczyzna
Postów: 50
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Rajska Wyspa - wrażenia z gry

Bardzo fajny dodatek moim zdaniem. Są syreny, trytony, łodzie i jeden z fajniejszych obiektów łazienka "wszystko w jednym". Grałem w tym nowym mieście Isla Paradiso i jest bardzo ładne w hiszpańskim styly. Ale i tak wolę światy store. Zrobiłem tam sobie kurort 5-gwiazdkowy potem tam coś jeszcze porobiłem i poszedłem spać. Naprawdę polecam ten dodatek.
KubaBus666 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:30.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023