Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 31.12.2004, 17:02   #1
beautiful_soul
Guest
 
Postów: n/a
Question Wizyta dyrektora

Zaprosiłam dyrektora na obiad. Wszystko szło świetnie, było dobre jedzenie, zabawa...Końcowa punktacja wyniosła 94/90 a mimo to simowe dziecko nie dostało się do szkoły prywatnej :/ Dlaczego?!
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 31.12.2004, 17:20   #2
Pinia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

a simowe dziecko może dostać się do szkoły prrywatnej? a czy nastolatki też chodzą do szkoły? głupie pytania zadaje, ale ja tego nie wiem a nie moge poszukać bo nie ma wyszukiwarki ;(
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.01.2005, 09:24   #3
marysia93
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Pinia
a simowe dziecko może dostać się do szkoły prrywatnej? a czy nastolatki też chodzą do szkoły? głupie pytania zadaje, ale ja tego nie wiem a nie moge poszukać bo nie ma wyszukiwarki ;(
nastolatkowie chodzą do szkoły (chyba że masz specjalny kod )
jak ktoś ma np. w rodzinie 2 nastolatków i 1 dziecko i zaproszą dyrcia on będzie zadowolony i będzie pisać że wywarłeś dobre wrażenie i że się odstają to wtedy te wszystkie simy będą chodzić
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.01.2005, 12:27   #4
Zaria
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

jednak z dyrem jest problem. kiedy przyjedzie do niektórych rodzin ukarzą się dwie tabliczki. jedna że dyrek przyjechał na obiad a pod nią iż zaczyna wątpić czy ta rodzina ma coś wspolnego z tak ważną instytucją. nawet go nie przywitasz... NIC! i dzieci nie są przyjęte...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.01.2005, 12:30   #5
Ametyzd
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

To pewnie się zdarza wtedy, kiedy mają złe oceny?
Pinia, a ty jesteś/byłaś nastolatką? A do szkoły chodzisz/chodziłaś? *a no widzisz*
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.01.2005, 12:32   #6
Zaria
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

nie wszystkie moje dzieciaki mają po 6+ odrabiają lekcje regularnie

to musi byc jakis bład
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.01.2005, 13:09   #7
Zerat
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ostatnio zaprosilem dyra do domciu ... mial wpasc w ciagu godziny wiec szef kuchni zabral sie za Homara Gdy przyjechal przywitalem go i oprowadzilem po domu (pokazalem mu 3 najwieksze pokoje (kuchnio - jadalnie, pracownie, sale treningową) za to dostalem 45 pkt, no to dalej .. obiad juz na stole no to do jedzienia, zaczol jesc i dosiadlo sie do niego 3 simow (zeby nie bylo ze sam je ) zjadl i 50 pkt. nakoniec cmala pogawedka z 4 punkty no ale w sumie 99/90 Zostales przyjety i se polazl w piguly ... a dalejnie gralem bo na impreze Sylwestrową trzeba bylo isc
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.01.2005, 13:15   #8
Nesy
 
Avatar Nesy
 
Zarejestrowany: 01.09.2003
Skąd: Jaworzno
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 244
Reputacja: 10
Domyślnie

Ja tez maiałam duzo kunktów 89/90 a mimo to nie przyjoł dziecka ... moze to przez to ze nie było w domu warunków do nauki albo ... nie było biórka czyksiązek w pokoju ... w każdym razie bardzo ciężko jest dostać sie do szkoły prywatnej ...
Nesy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.01.2005, 13:23   #9
patenka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A ja kiedyś zapraszałm dyrektora i on przychodził i wogule wszystko było o.k. a teraz jak go zapraszam to on wogule nie przychodzi
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.01.2005, 13:55   #10
Biała dama
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A ja zawsze dostaję się do szkoły prywatnej bez problemu. Mam zawsze 100/90 punktów
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:26.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023