Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą > The Sims 2: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 08.03.2007, 16:02   #1
pocia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie klub ogrodników

cześć! mam parę pytań o Klub Ogrodników.

1. kiedy można prosić o "przegląd ogródka"? bo mi ciągle piszą, że jeszcze nic nie zakwitło itp. o_O.
2. czy dają coś innego niż studnię życzeń?
3. i jeśli mi ją okradziono (studnię) to czy dostanę ją 2 raz, czy muszę "wciąć" sobie z boolprop'a? (wolałabym nie używać kodów..)

4. to już nie jest o tym klubie, ale co tam;D. Gdy kliknęłam Różą Zielonką na pomidory, mogłam z nich zrobić kompost. a w innej rodzinie, inną simką nie mogę, mimo, iż ma ona złotą rangę ogrodnictwa. dlaczego tak się dzieje? od czego to zależy?
P.S. w instrukcji pisało, że ze zgrabionych liści również można zrobić kompost. a ja mogę je tylko spalić, wyrzucić lub się w nich bawić...
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 08.03.2007, 16:13   #2
misiek20052
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał pocia
cześć! mam parę pytań o Klub Ogrodników.



4. to już nie jest o tym klubie, ale co tam;D. Gdy kliknęłam Różą Zielonką na pomidory, mogłam z nich zrobić kompost. a w innej rodzinie, inną simką nie mogę, mimo, iż ma ona złotą rangę ogrodnictwa. dlaczego tak się dzieje? od czego to zależy?
P.S. w instrukcji pisało, że ze zgrabionych liści również można zrobić kompost. a ja mogę je tylko spalić, wyrzucić lub się w nich bawić...

wyrzucic to znaczy wrucic do kompostownika a nie jestem pewien :con:
 
stare 08.03.2007, 16:15   #3
pocia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał misiek20052
wyrzucic to znaczy wrucic do kompostownika a nie jestem pewien :con:
wyrzuca liście do kosza na śmieci...
 
stare 08.03.2007, 16:42   #4
Eámanë
Admin Emeryt
 
Avatar Eámanë
 
Zarejestrowany: 12.06.2003
Skąd: Ełk/Gdańsk
Wiek: 34
Płeć: Kobieta
Postów: 1,013
Reputacja: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał pocia
Gdy kliknęłam Różą Zielonką na pomidory, mogłam z nich zrobić kompost. a w innej rodzinie, inną simką nie mogę, mimo, iż ma ona złotą rangę ogrodnictwa. dlaczego tak się dzieje? od czego to zależy?
P.S. w instrukcji pisało, że ze zgrabionych liści również można zrobić kompost. a ja mogę je tylko spalić, wyrzucić lub się w nich bawić...
Musisz mieć kompostownik, żeby zrobić kompost To taki szaro-czarny pojemnik, stoi obok ogródka u Róży Zielonki, wygląda jak na śmieci.
__________________
"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości." - Terry Pratchett
Eámanë jest offline  
stare 08.03.2007, 16:43   #5
szynszylam
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

musisz kupić specjalny kosz na kompost! Jest tam, gdzie cała reszta z ogrodnictwa!
 
stare 08.03.2007, 16:58   #6
RoBaL
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Tryb budowania->tam gdzie masz rosliny wszystkie i tam masz taka doniczke z lopatka i tam znajdziesz kompostownik taki ciemny (tak jak bylo wczesniej napsane wyglada jak kosz do smieci)
 
stare 08.03.2007, 18:46   #7
stagnacja
Guest
 
Postów: n/a
Smile

Cytat:
Napisał pocia
cześć! mam parę pytań o Klub Ogrodników.

1. kiedy można prosić o "przegląd ogródka"? bo mi ciągle piszą, że jeszcze nic nie zakwitło itp. o_O.
2. czy dają coś innego niż studnię życzeń?
3. i jeśli mi ją okradziono (studnię) to czy dostanę ją 2 raz, czy muszę "wciąć" sobie z boolprop'a? (wolałabym nie używać kodów..)

4. to już nie jest o tym klubie, ale co tam;D. Gdy kliknęłam Różą Zielonką na pomidory, mogłam z nich zrobić kompost. a w innej rodzinie, inną simką nie mogę, mimo, iż ma ona złotą rangę ogrodnictwa. dlaczego tak się dzieje? od czego to zależy?
P.S. w instrukcji pisało, że ze zgrabionych liści również można zrobić kompost. a ja mogę je tylko spalić, wyrzucić lub się w nich bawić...

1. Nie decyduj zbyt pochopnie. Oni nie oceniają tylko stanu drzewek i roślin. Kup dużo elementów ozobnych, np. fontanna. Doliczą ci dodatkowe punkty ja się zawsze denerwuję, bo raz było, że drzewo mi zarosło jak przyszli :/ i później musiałam szybko obcinać a jeśli już prosiłaś o inspekcję to odczekaj kilka dni
2. Nagrody pieniężne lub może coś innego... xP
3. Chyba jak zobaczą, że nie masz to dostaniesz
4. Musisz kupić kompostownik... tryb kupowania>ogrodnictwo>i tam będzie taki kosz z lampką :smirk:
Pozdrawiam
Nikita
 
stare 08.03.2007, 19:03   #8
Lady Makabert
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Hm... Co do 3. Nawet jak masz już studnię, to możesz dostać jeszcze jedną, wiem bo moja simka ma dwie
 
stare 08.03.2007, 20:44   #9
Spirit
Guest
 
Postów: n/a
Post Studnia i inne

Jaki jest kod na posiadanie studni i innych nagród przyznawanych przez ogrodników
 
stare 08.03.2007, 21:05   #10
magda1984
 
Zarejestrowany: 07.09.2006
Skąd: Białystok
Płeć: Kobieta
Postów: 115
Reputacja: 10
Domyślnie

Mam pytanie,bo pszli Ci z klubu oglądać, ocenili mi ogród chyba na 700 ale nie wiem czego,bo szybko mi komunikat uciekl, wiec nie wiem dokładnie co było napisane, ale żadnej studni nie dostałam.

Kiedy oni dają tą studnie? I skąd? normalnie pojawia się na parceli czy gdzies w trybie kupowania?
magda1984 jest offline  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:31.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023