Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Jak wygląda życie twoich Simów?
Wenezuelska telenowela 117 22.50%
Poszukiwanie UFO 17 3.27%
Życie bez zmartwień 101 19.42%
Normalne życie 285 54.81%
Głosujących: 520. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 06.02.2014, 15:21   #211
sim
 
Zarejestrowany: 30.11.2013
Płeć: Mężczyzna
Postów: 16
Reputacja: 10
Domyślnie Jaką rodzine stworzyć?

Gram w simsy od 3 lat i skończyły mi się pomysły na ciekawe rodziny.
sim jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 10.02.2014, 12:54   #212
scavo
 
Avatar scavo
 
Zarejestrowany: 01.06.2013
Skąd: Poznań
Płeć: Mężczyzna
Postów: 205
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Jak wygląda życie twoich simów w the sims 2?

U mnie w simsach to kompletna telenowela Wszyscy się zdradzają, chodzi im tylko o pieniądze i mają dziwne problemy
__________________
whatever
scavo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.03.2014, 12:53   #213
Frytek.
 
Avatar Frytek.
 
Zarejestrowany: 30.11.2013
Skąd: Podkarpacie
Wiek: 23
Płeć: Kobieta
Postów: 37
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Jak wygląda życie twoich simów w the sims 2?

U mnie to roznie bywa Czasem wioda normalne zycie, czasem zyja bez zmartwien, ale wenezuelskie telenowele tez sie zdarzaja. Raz mialam rodzinke w moim otoczeniu (zainstalowalam simsy a tam zero maxsisowskich otoczen Potem doszly mi KW i ZP) babka miala starego meza zdradzala go z kim popadnie. On mial corke kosmitke, ktora go nienawidzila ( w koncu spalilam dziada ). Miala dwie corki z nowym mezem, ktorego odbila swojemu kochankowi. Razem miala ok. 30 kochajacych ja simow, gorace pocalunki z 20, a bara-bara z 15
Frytek. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.05.2014, 22:17   #214
Nezumi
 
Zarejestrowany: 03.05.2014
Skąd: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Postów: 29
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Jak wygląda życie twoich simów w the sims 2?

U mnie to taki mix. Generalnie to telenowela, bo moi Simowie dużo romansują, mają dzieci z kochankami, zdradzają się, porzucają, zakładają nowe rodziny.. do tego bardzo lubię grać nadnaturalnymi stworzeniami, więc te wszystkie związki są pomiędzy kosmitami, czarownicami i wilkołakami Ale zwykle ostatecznie znajdują szczęście i umierają spokojnie ze starości, zwykle z platynową aspiracją.
Nezumi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.05.2014, 14:38   #215
Osx15
 
Zarejestrowany: 07.05.2014
Skąd: Kwitnące Wzgórza
Płeć: Mężczyzna
Postów: 7
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Jak wygląda życie twoich simów w the sims 2?

W ankiecie nie zaznaczyłem niczego, bo w sumie to mógłbym wszystko wymienić. Czasem telenowela, czasem s-f, a czasem komedia. XD
Osx15 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.05.2014, 07:47   #216
Lambert
 
Avatar Lambert
 
Zarejestrowany: 25.05.2014
Wiek: 24
Płeć: Mężczyzna
Postów: 3
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Jak wygląda życie twoich simów w the sims 2?

Ja staram się wiesć życie bez zmartwień ale słabo mi się to udaje. Za to staram się aby każdy miał platynowe.. Ale zawsze nie ma kiedy na romantyczy wieczór albo co bo mój sim pracuje w nocy.
Lambert jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.06.2014, 00:58   #217
czerwonaa1
 
Zarejestrowany: 05.06.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 2
Reputacja: 10
Domyślnie Re: Jak wygląda życie twoich simów w the sims 2?

U mnie same problemy mogę krótko przytoczyc życie przykladowej rodzinki ^^
Bernard od początku interesował się chłopcami. W nastoletnim okresie poznał Adama, z którym spędził wiele cudownych chwil. Wyjechali nawet razem na studia i mieszkali w tym samym akademiku, w którym postanowiła zatrzymać się Sonia - kuzynka Bernarda. Chłopak lubił imprezować i poznawać nowych ludzi. Na którejś z balang poznał Tobiasza, który od razu wpadł mu w oko, co niestety zauważył Adam. Musieli się rozstać, bo Adam naprawdę mocno to przeżył i był tak zły, ze doszło do poważnej bójki. Przez całe 3 lata mieszkając w tym samym budyku, nie odzywali się do siebie. Sonia za to spędzała coraz wiecej czasu z Adamem, czując do niego jedynie przyjaźń. Pokrzepiała go, gdy tego potrzebował, wspomagała rozmową, przytulała (po przyjacielsku, rzecz jasna). Kiedy studia tej trójki dobiegly końca, postanowili nie rozdzielać się i zainwestować razem w dom. Bernard i Adam pogodzili się, jednak dawne urazy w sercu Adama czasem dawały o sobie znać. Pewnej nocy, gdy Bernard udał się do jakiegoś klubu, by trochę poimprezować, Adam oraz Sonia nie mogli zmrużyć oka. Ta dwójka rozumiała się doskonale. Podczas nocnej przekąski, mężczyzna zaczął patrzeć na nią jakoś inaczej. Sonia to zauważyła i było jej odrobinę niezręcznie. W końcu postanowili obejrzeć maraton horrorów, podczas którego kobieta zaczęła się bać. Adam przysunął się do niej nieco bliżej i... Przytulił ją. Przeszyło ją miłe uczucie i dała się porwać emocjom inicjując pocałunek. Kiedy Bernard dowiedział się, co zaszlo, przez kilka dni patrzył na swoją kuzynkę jak na zdrajcę. Był okropnie zazdrosny. Postanowił rozpocząć nowe życie i przeprowadził się do bloku, w którym wynajął mieszkanie z piękna nieznajomą. Dziewczyna miała na imię Ania i wzbudziła w mężczyźnie skrajne emocje. Byl on wierny swojej orientacji seksualnej i Tobiaszowi, ale chciał spróbować jak to jest być z kobietą. Spędził z nią wiele randek, jednocześnie niestety spotykajac się za jej plecami z Tobiaszem. W końcu doszedł do wniosku, ze może związek z Anią ma przyszłość, ponieważ ona zapewniała mu byt, miała dobra pracę, a poza tym była na swój sposób ładna i miła dla niego. Oświadczył się jej, jednak nie był w glebi duszy przekonany o tym, czy dobrze zrobił. Wesele nadchodzilo wielkimi krokami, a on był coraz bardziej przerażony. W końcu porzucił Annę przed oltarzem i uciekł. Przeprowadził się spowrotem do swojego poprzedniego domu dzielonego z Adamem i Sonią, w którym dostał mały pokoik. Niedługo po tym, okazało się, ze Ania jest w ciąży. Została ona wykorzystana już dwa razy przez mężczyzn w swoim życiu i za każdym razem była zdradzana. Płakała praktycznie codziennie, ponieważ teraz została sama, a w dodatku straciła pracę. Narodziła chłopczyka i zyskała wsparcie od sąsiadów z bloku. Bernard nie przyszedł nawet na urodziny swojego syna. Dziecko jest niezwykle podobne do ojca i Ania nie może tego znieść, ponieważ ciagle widzi w nim swoją miłość...
czerwonaa1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.11.2016, 00:06   #218
miłośniczka zwierząt
 
Avatar miłośniczka zwierząt
 
Zarejestrowany: 05.12.2010
Skąd: łódź
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 935
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Jak wygląda życie twoich simów w the sims 2?

Moja obecna rodzinka żyje szczęśliwie. Raz tylko mój sim by spłonął jak miał zrobić żeberka na grillu, a nie mieli czujnika dymu. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Momentami tylko klepia biedę. A tak to praktycznie szczęśliwe życie.
miłośniczka zwierząt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:26.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023