Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 05.10.2012, 08:49   #331
Ilona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Błąd aktualizacji...

sprobuj stad http://sims3.crinrict.com/2012/09/patch-1-39.html
pobierz super patcha
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 06.10.2012, 17:52   #332
Fatumka
 
Avatar Fatumka
 
Zarejestrowany: 27.06.2010
Skąd: Świętochłowice/Bielsko-Biała
Płeć: Kobieta
Postów: 200
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Błąd aktualizacji...

Dziękuję
Zaraz zainstaluję i sprawdzę, czy działa
Fatumka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.02.2013, 08:32   #333
beata18ns
 
Zarejestrowany: 28.11.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 268
Reputacja: 10
Domyślnie

witam Was, zaktualizowałam wczoraj gre - nie wiem dlaczego tak późno ( chyba intuicyjnie zwlekałam ), ale kupiłam sobie tą nową okolice i potrzebowałam do tego aktualizacji gry. Po aktualizacji wyskakuje mi znów ten komunikat, że wygląda na to, że mam nieoficjalny dodatek, ze może to powodować błędy itp. Już mnie taki komunikat wielokrotnie nawiedzał, ale teraz on serio powoduje błędy. Pasek trybu budowania się nie wyświetla i nowa okolica się nie chce do końca załadować. Tak, mam masę dodatków z neta, ale przeniosłam je na pulpit podczas aktualizacji - mam nadzieje że z wszystkich folderów z których trzeba. Co robić,aby nie odinstalowywać całości.

czy to może być wina folderu Mods, w którym znajdują się pliki dzięki którym mają być wyświetlane dodatki z neta ?

albo może tak, co mam wyciągnąć na pulpit, konkretnie jakie foldery, aby usunąć wadliwy dodatek.

tak wygląda ten ucięty pasek - tylko w trydbie kupowania i budowania, w trybie życia jest normalny. no i nie ładuje sie ta nowa okolica. może to wina okolicy ? próbowałam wyciągnąć foldery z zawartością zmodyfikowaną na puplit ale nic nie pomogło, ale mogłam o jakimś zapomnieć.

http://w780.wrzuta.pl/obraz/46RcWndG...o_aktualizacji

Ostatnio edytowane przez Charionette : 12.03.2013 - 14:22
beata18ns jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.03.2013, 16:18   #334
julka255
 
Zarejestrowany: 10.03.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 3
Reputacja: 10
Post Problem z aktualizacją.

Chodzi głównie o nową aktualizację (1.50 o ile się nie mylę).No więc tak,chciałam zainstalować TS3 na nowym laptopie.Instalacja ok,wszystko ładnie działa,uruchomiłam grę i szło.Później chciałam zainstalować dodatki,więc wyskoczył komunikat abym zaktualizowała grę(podstawę).No więc dobra,aktualizuję,wgrywam jakiś tam jeden dodatek,i wyskakuje powiadomienie: "Nastąpił błąd podczas uruchamiania.Sprawdź szczegóły w dzienniku.".Ale ten dziennik i tak nic nie daje,sprawdzałam i nic tam nie ma.Odinstalowałam więc grę,wgrałam od nowa,zainstalowałam aktualizację ręcznie.Nadal to samo,wyskoczył komunikat.Robiłam później kilkakrotnie,na różne sposoby reinstalkę,i nadal to wyskakuje.
Już nie wiem co zrobić,użeram się z tym od ładnych paru dni.Bardzo Was proszę o pomoc :<
Jeśli to ma jakieś znaczenie,płyta samej podstawy ma kilka lat.Kupiłam ją zaraz jak była premiera,a zaraz po zainstalowaniu pokazało że mam wersję bodajże 1.00..mam windows 7.
julka255 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.03.2013, 19:26   #335
JBronkar
 
Avatar JBronkar
 
Zarejestrowany: 28.10.2008
Skąd: Podkarpackie
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 273
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problem z aktualizacją.

Instrukcja ---> http://forum.thesims.pl/showpost.php...&postcount=119
__________________
JBronkar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 12.03.2013, 14:09   #336
julka255
 
Zarejestrowany: 10.03.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 3
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Błąd aktualizacji...

Napisałam wyżej- sprawdzałam dziennik i nic tam szczególnego nie pisze.Nie ma żadnego błędu,tylko pisze 'informacja' że błąd..przeszukałam cały dziennik i nic nie ma.
julka255 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.03.2013, 22:07   #337
braindamage
 
Avatar braindamage
 
Zarejestrowany: 05.11.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 1,348
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problem z aktualizacją 1.5/1.6

ja jak probuje zainstalowac studenckie zycie, wyskakuje mi komunikat o koniecznosci zaktualizowania podstawowej czesci, jak probuje zaktualizowac moja trojeczke, wyskakuje mi taki komunikat:

Cytat:
Napisał Safeguard Zobacz post
Witam, gdy próbuje zaktualizować grę do nowej wersji, mniej więcej w 78% instalacji wyskakuje mi to
http://i36.************/2evyxhl.jpg

mógłby mi ktoś pomóc?
dodam, ze dodatkow/hackow/latek nie mam z internetu zadnych, zna ktos przyczyne i potrafilby pomoc?

@CH: nie cytujemy obrazków

Ostatnio edytowane przez Charionette : 14.03.2013 - 13:49
braindamage jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 15.03.2013, 14:07   #338
julka255
 
Zarejestrowany: 10.03.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 3
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Błąd aktualizacji...

Cytat:
Napisał julka255 Zobacz post
Napisałam wyżej- sprawdzałam dziennik i nic tam szczególnego nie pisze.Nie ma żadnego błędu,tylko pisze 'informacja' że błąd..przeszukałam cały dziennik i nic nie ma.


Dokładnie w dzienniku pisze tak:
"Nie można utworzyć punktu przywracania (Proces = C:\ProgramData\Electronic Arts\EADM\cache\{ }\TS3_1.50.56.0210xx_update.exe Arts\EADM\cache\{ }\TS3_1.50.56.0210xx_update.exe" ; Opis = Zainstalowane The Sims 3; Błąd = 0x80070514)."

Wyświetliło się zaraz po zainstalowaniu aktualizacji,przed nią działało normalnie.Wie ktoś co na to zaradzić?
julka255 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.03.2013, 18:25   #339
human0166
 
Zarejestrowany: 24.03.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 1
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Błąd aktualizacji...

Mam dokładnie tak samo! Odinstalowywałam grę, z powrotem instalowałam, a to na innym dysku a to ze ściąganym catchem, nic nie pomaga. Ciągle ta sama informacja i żebym sprawdziła błędy w dzienniku które nic mi nie mówią...
human0166 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.06.2013, 18:16   #340
10ola01
 
Avatar 10ola01
 
Zarejestrowany: 08.10.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 23
Reputacja: 10
Domyślnie Problem z aktualizacją

Witam. Po dzisiejszej reinstalce simsów mam pewien problem.
Na początek do podstawowej wersji zainstalowałam jeszcze dodatek "Zostań Gwiazdą", chciałam zalogować się na moje konto by skorzystać z simportu, lecz podczas logowania wyświetlił mi się komunikat że muszę zaktualizować grę. Dobra, weszłam w program startu, w zakładkę aktualizację gry i napisane było że moja gra jest aktualna, więc nie mogę jej zaktualizować. Pomyślałam że może jak zainstaluję najnowszy dodatek który mam (Studenckie Życie) problem minie. Niestety, nadal mam ten sam problem. Nie mam pojęcia co z tym zrobić, przed reinstalacją wszystko było w porządku.
10ola01 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
aktualizacja 1.5/1.6, błąd, czarni, czarny, problem, sim, the sims 3


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:20.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023