Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 4 > The Sims 4: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 24.07.2016, 18:07   #61
Owl Finch
 
Avatar Owl Finch
 
Zarejestrowany: 22.10.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 728
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Co was denerwuje w TS4?

Nic w tej grze (i całej serii) nie wkurza mnie tak, jak to że simy szykują posiłek ze 3h i jedzą go następne 3h :/ nawet z modem na "szybsze jedzenie" jest to uciążliwe
Owl Finch jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 14.08.2016, 13:13   #62
fraulein.
 
Avatar fraulein.
 
Zarejestrowany: 12.08.2016
Skąd: Pabianice
Płeć: Kobieta
Postów: 6
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co was denerwuje w TS4?

Denerwujące niemowlaki. Są nieładne i irytuje mnie ich „przyklejenie” do kołyski. Poza tym, miałam kiedyś dziecko, które cały czas płakało, non stop. Dla odmiany - druga dziewczynka nie wyła prawie w ogóle (przez co miałam komunikaty, że Charlotte jest bardzo głodna i zostania zabrana - mimo, że tło było zielone i mała była cicho). Pomyślałam, że to może kwestia relacji z rodzicem (z pierwszym, spokojnym niemowlakiem matka miała relacje „dobre przyjaciółki”, z drugim - tylko „przyjaciółki”), ale niewiele to zmieniło. Element może i realistyczny, ale niesamowicie irytujący.
Tak jak pisały inne osoby - jedzenie trwające piętnaście godzin.
Beznadziejne akcesoria oraz twórcy pracujący nad rzeczami zbędnymi. Zamiast zająć się nudną rozgrywką itp., EA pracuje rok nad niezwykle potrzebną aktualizacją gender czy mebelkami, bo przecież marzeniem graczy jest stworzenie kobiety w męskich ciuchach lub umeblowanie jednego pokoju, płacąc 40 zł (akcesoria Kuchnia na Wypasie). Nie miałabym nic przeciwko tym opcjom, gdyby inne rzeczy były dopracowane. A nie są.
Nienaturalny przeskok z niemowlęcia w dziecko około dziesięcioletnie - czyli brak małych dzieci i cofanie się do jedynki. Tylko stracili na realizmie. Po dłuższym czasie można się przyzwyczaić, ale i tak duży minus.
Utrudniające rozgrywkę i działające na tylko sobie znanych zasadach emocje, ale to już temat innego wątku.
Paskudne fryzury. Ze trzy prezentują się w miarę.
Mało cech dla Sima, chociaż to jeszcze ujdzie, bo faktycznie są one widoczne w rozgrywce. Ogólnie też jest ich niewiele, co już ogranicza - po pewnym czasie trudno uniknąć powtarzalności.
Tyle na razie, jak mnie jeszcze oświeci, to edytuję i dopiszę.

Ostatnio edytowane przez fraulein. : 25.12.2016 - 17:21
fraulein. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:33.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023