Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 06.06.2009, 17:27   #1
Ellie
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Losy rodzin MAXISA

w 2-ce jest podobny temat, wiec pomyslalam, zeby zrobic taki sam tutaj. zatem...
gracie rodzinami maxisa?
jestem ciekawa, jak sie potoczyly losy tych rodzin.


ja gram keatonami. justine urodzila syna (charliego) i zaprzyjaznila z blair. poczula tez niezwykly zapal do gotowania i teraz tylko wczytuje sie w nowe przepisy XD bezskutecznie prosila blair o podwyzke/awans
marty zas dostal awans i jest zoltodziobem (zaszczytna funkcja!).
w miedzyczasie zrobili sobie drugie dziecko, ktore w przyplywie weny nazwalam niezwykle oryginalnie - justin ;>

dobra, teraz wasza kolej
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 06.06.2009, 17:30   #2
Chryzantem Złocisty
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Losy rodzin MAXISA

ja nigdy nie gram rodzinkami Maxisa,odkąd zaczęłam grac w simsy ;p
a w trójce zostawiam je samemu sobie,czasem tylko obserwuję jak się rodzą nowe dzieci,a emeryci umierają.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.06.2009, 17:32   #3
Ellie
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Losy rodzin MAXISA

ja wlasnie nie lubie robic nowych bo maja dziadowe chalupy i malo forsy ;p
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.06.2009, 17:50   #4
Levkoni
 
Avatar Levkoni
 
Zarejestrowany: 21.05.2009
Skąd: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,023
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodzin MAXISA

Może i te chałupy są dziadowe, ale mam do nich sentyment. Zawsze trochę grałem rodzinami maxisa, ale wolę własne. W sims 3 lubię tylko Ćwirów, bo reszta to jakieś durne rodziny Ale nie gram w TS3 gotowymi, mam swoją rodzinę, ale i tak reszta robi co chce bo mam postęp historii włączony. Sobie coraz klikam na rodziny, żeby zobaczyć co się pozmieniało u nich. Sekamoto: ten gówniarz jest już nastolatkiem i pojawiło się kolejne dziecko, jest już w wieku szkolnym, nie wiem kto jest ojcem , Clavell: Bessie umarła, Xander jest dorosły, Bunch: rodzice starzy, reszta to już dorośli i nastolatki, Landgraabowie: Danuta jest gruba, a Malcolm dorosły, Frio: mają dzieciaka, ale nie wiem skąd on się tam wziął, skoro to bracia... Ursine: urodziła dziewuchę, jest już w wieku szkolnym i wyprowadziła się do Kennedy, która jest już stara. Ćwirowie są już starzy a Morti to nastolatek, to samo u Belli. Keatonowie mają dzieciaka. Rodzina Lada: dziewczynka jest dorosła, a jej brat Przemysław umarł jako nastolatek jeszcze, ale nie wiem w jaki sposób. No i tak o to toczą się losy simów bez mojej ingerencji. Dodam, że u jednej z moich rodzin jak nimi nie grałem to babka urodziła trzeciego bachora a potem umarła... wkurzyłem się hehe
Levkoni jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.06.2009, 18:51   #5
Myrtle
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Losy rodzin MAXISA

Czyli,że co?Można nie grać rodzinami,a one będą się 'starzeć' ?
Nie wiedziałam.Mam wyłączoną tą opcję.
Ja na razie grałam tylko Landgraabami.W sumie inne rodziny 'sprawdziłam' (tzn.ich domy,majętność ),ale wolę tworzyć własne.Możliwe,że kiedyś pogram tymi rodzinami Maxisa,ale to raczej z nudów,lub dla poprawy humoru .
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.06.2009, 19:32   #6
brzos
 
Avatar brzos
 
Zarejestrowany: 18.01.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 1,596
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Losy rodzin MAXISA

mozliwe, ze u mnie nie mozna grac tymi rodzinami? OO'
albo nie wiem jak xdd

napisze semm tu o mojej rodzinie, ktora jest juz tak znana, prawie jak Maxisowa xd
pojawia sie Mortii! xd

Joseph i Pauline Doom wprowadzili sie do domu stosunkowo blisko od domu Sekemotów. Sam Sekemoto był dobrym znajomym Olivii, córki Doomów. Gdy podrosła do wieku nastoletniego, urodził się jej brat: Ryan [ah te oklepane imiona *,*]. W tym czasie poznała Mortiego Ćwira, z którym się zaprzyjaźniła, a później Mortimer stał się jej chłopakiem. Kręcili ze sobą, aż w końcu oboje przeszli do wieku "młody dorosły", Olivka przeprowadziła się do domu przy plaży, Ryan podrósł do małego dziecka, a Morti był tak zapracowany, że nie miał czasu spotykać się ze swą lubą. Dlatego dopiero po ośmiu dniach bycia młodym dorosłym zaręczyli się. W tzw. międzyczasie urodziła się dziwnoimienna córka, zupełnie nie pod moim nadzorem. Jeastine, coś w tym guście. Teraz podrosła, a Olivka opiekuje się nią czasem, gdy przyjeżdża odwiedzić ojca.


ameno! xd
brzos jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.06.2009, 08:48   #7
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodzin MAXISA

Ja również nie lubię grać gotowymi rodzinami, zawsze je kasuję, a w 3 zostawiłam je w spokoju, skoro same się sobą zajmują
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.06.2009, 13:00   #8
Madelaine
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Losy rodzin MAXISA

Ja gram maxisowymi simami Zainteresowała mnie rodzinka Kawaler. Bella wyrosła na śliczną nastolatkę więc postanowiłam nią grać. Aktualnie za 7 dni zostanie dorosłym (teraz jest młodym dorosłym), jej mąż to jakiś tam Stiles i ma bliźniaczki Casandrę i Coco. Jest gwiazdą rocka i ma dużo fanów. ta jej matka Jos... (nie pamiętam) schudła i niezła z niej laska, ojciec Wacysław (??) jest stary xd. Michał chodzi z Lisą Bunch (chyba).
Grałam też Ćwirami gdzie Mortimer jest nastolatkiem, oraz ma młodszego brata Victora. U Landgraabów Danuta jest gruba i urodziła synka. Claire Ursine urodziła córkę. I to wszytsko!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.06.2009, 13:07   #9
ogonowa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Losy rodzin MAXISA

Ja stworzyłam sobie parkę, z parki było rodzeństwo. Córka jest aktualnie z Mirajem Avi (coś takiego). Poza tym nie ingerowałam w inne rodziny, po za tym, że kilkoro dziadków już umarło, tak po prostu bo mam włączony postęp historii.


To nie ten temat.. ale mam problem z Mirajem i moją simką.. Mają dwójkę dzieci, są Naj. Przyjaciółmi, ale za chiny wszystkie romantyczne interakcje nie prowadzą do zauroczenia czy czegoś innego :/. Nawet 'Okaż uczucia', czy 'Wyznaj Sekret' :/.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.06.2009, 17:29   #10
brzos
 
Avatar brzos
 
Zarejestrowany: 18.01.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 1,596
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Losy rodzin MAXISA

bo musisz nie w przyjazne, tylko romantyczne.
brzos jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:25.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023