Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 21.09.2009, 14:06   #21
lithium
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Bella Ćwir w The Sims 3

ja nie ingeruje w zycie rodzin maxisa i bella nie wyszla za mortimera =/ teraz oboje juz nie zyja
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 21.09.2009, 14:18   #22
Analisse
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Bella Ćwir w The Sims 3

Cytat:
Napisał centaurea_cyanus Zobacz post
ja nie ingeruje w zycie rodzin maxisa i bella nie wyszla za mortimera =/ teraz oboje juz nie zyja
ja tak samo. Czasem jedynie podglądnęłam ich życie.
Też u mnie Bella nie wyszła za Mortiego, z tego co wiem to nie miała nikogo, umarła w samotności. Morti nie miał żony, ale miał syna, chyba go adoptował bo klikając w drzewo gene nie było obrazka matki, no i jego rodzinka ciągle się rozmnaża, a rodzinka Belli już dawno wymarła i jej ród zniknął z powierzchni ziemi.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.09.2009, 14:50   #23
lithium
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Bella Ćwir w The Sims 3

no, dokladnie to samo, ashley go nazwal
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.09.2009, 18:21   #24
Łezka
 
Avatar Łezka
 
Zarejestrowany: 09.08.2008
Skąd: Z oka
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,245
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Bella Ćwir w The Sims 3

Ja też nie ingeruję, ale raz na kiedy wpadam zerknąć jak ich losy nie pod moim władaniem się mają.
__________________
Łezka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.11.2009, 12:20   #25
Thea
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Oni tak specjalnie zrobili, żebyśmy ją mieli. Chcą nam umożliwić granie Bellą, o którą tak narzekaliśmy.

Cytat:
Napisał projectkobieta Zobacz post
u mnie Bella jest jedną z wielu dziewczyn jednego nastolatka flirciarza

Czyli młodego Dona Lotario <lol>

Ostatnio edytowane przez zelkam : 07.11.2009 - 16:46
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.11.2009, 16:24   #26
Łezka
 
Avatar Łezka
 
Zarejestrowany: 09.08.2008
Skąd: Z oka
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,245
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Bella Ćwir w The Sims 3

Ostatnio zainteresowałem sie moim testowym Sunset Vallley tzn. po kupnie gry w tym otoczeniu było wszystko testowane pierwsi nieudani simowie i rodziny. Pierwszą rodzinę opisałem w tym poście http://forum.thesims.pl/showpost.php...0&postcount=14
Tak więc teraz gram młodą dorosłą wnuczką Stellą założycielki tego rodu ( Johnsonów), ponieważ Stella poznała w szkole Pawła Kawalera i od razu się zaprzyjaźnili pomyślałem, że to będzie jej chłopak - z czystej ciekawości wszedłem do domu Kawalerów zobaczyć czy jest synem Belli. Jak się okazało to Paweł nie jest synem Belli tylko jej brata Michała i Traci Ursine ( córka Claire Ursine i Jareda Frio, który ma adoptowaną córkę Saide Frio, która ma syna Olivera z nieżyjącym emerytem Bazem Briody) Michał z jedynego związku z Traci Kawaler zd. Ursine posiada 5 dzieci: Roba, Daphe, Pawła, Enriquettę i Celestę. On sam już nie żyje jedynie jego żona pozostała mając około 80 dni.Tak więc Paweł nie był synem Belli, ale zasięgnąłem informacji w drzewie genealogicznym do niedawna żyjącej Belli. I oto co wyszło Bella ma nieślubnego jednego syna Basstona z Mortim Ćwirem. Basston ma adoptowanego syna Russela Newella ze związku z mężczyzną Christianem Newellem - który ma jeszcze trzech adpotowanych chłopaków. Takie losy przedstawiały się bez mojej ingerencji.
Po mojej ingerencji to wygląda tak: Morti wprowadził się do Belli (Willa Kawalerów) i przyjął jej nazwisko przed ołtarzem (byli wtedy emerytami) na okolicznośc zawarcia tego związku zaadoptowałem im synka Kwirynka (murzyn), który jest nastolatkiem. Aktualnie Bella już umarła ze starości, a Morti jeszcze jakoś się trzyma. Oprócz Pawła to już ich rodziny nie ruszałem. Paweł dorósł tak jak i Stella - teraz mieszkają razem w Willi Johnsonów - planuję ślub, lecz Stella musi zerwać ze swoim chłopakiem Wincentem Crosby. aaaa Jak się okazało (po wejściu do Willi Ćwirów), myślałem że tylko Morti tam będzie mieszkał, ale nie byli tam jeszcze jacyś Crosby. Pomyślałem może to jego nieślubne dzieci, lecz to byli dla niego obci ludzie nawiasem mówiąc czwórka. Zostawiłem im dom razem z majątkiem, a Mortiego dałem do Willi Kawalerów. Takie są losy Belli w moim świecie.
__________________
Łezka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.11.2009, 14:47   #27
Natix
 
Avatar Natix
 
Zarejestrowany: 26.08.2009
Skąd: Pszczyna ^^
Płeć: Kobieta
Postów: 212
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Bella Ćwir w The Sims 3

Cytat:
Napisał Matti88 Zobacz post
Ale przecież w Sims 3 w księgarni do kupienia jest książka "HISTORIA ZAGINIĘCIA BELLI ĆWIR". Jest też "MORDERSTWO W MIŁOWIE". Co o tym sądzicie?
Jest książka ( przynajmniej tak mi się wydaje ) " Gdzie się podziała Bella? " i jest książką dla dzieci chodzących do podstawówki ( gatunek ' dla dzieci' choć i dorośli ją czytają ! ). Nie wiem z kolei co to jest " Morderstwo w Miłowie".
Wie ktoś?
Natix jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.11.2009, 14:52   #28
Łezka
 
Avatar Łezka
 
Zarejestrowany: 09.08.2008
Skąd: Z oka
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,245
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Bella Ćwir w The Sims 3

Natix na okładce tej książki widnieje postać jakiegoś Pana bodaj z lupą, być może jest to detektyw, ale pewności nie mam. Gdyby tak było to książka "Morderstwo w Miłowie" jest kryminałem, albo powieścią detektywistyczną choć może mieć również taki tytuł groźny po prostu a być przygodowa. Ja jednak stawiam na kryminał.
__________________
Łezka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.11.2009, 15:57   #29
nmin
 
Avatar nmin
 
Zarejestrowany: 17.10.2009
Skąd: Poznań
Wiek: 36
Płeć: Kobieta
Postów: 970
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Bella Ćwir w The Sims 3

U mnie Bella i Mortimer to aktualnie nastolatkowie, i Bella ma Mortiego w znajomych jako "dawnego przyjaciela", a Mortimer ją jako, o dziwo, "dawnego wroga" Ciekawe, do czego między nimi doszło
nmin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.11.2013, 07:08   #30
simowy001
 
Zarejestrowany: 06.10.2013
Płeć: Mężczyzna
Postów: 5
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Bella Ćwir w The Sims 3

u mnie rodzina kawaler zadoptowała białeo kota
simowy001 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
bella, ćwir, the sims 3


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:34.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023