Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 25.01.2010, 18:12   #21
Natix
 
Avatar Natix
 
Zarejestrowany: 26.08.2009
Skąd: Pszczyna ^^
Płeć: Kobieta
Postów: 212
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy.!!! :)

Ja postanowiłam zagrać rodziną Samotne Matki.
Zacznijmy...

Molly French, mieszkająca wraz ze swą córeczką Sandy w domu przyjaciółki Fiony McIrish i jej córki River. Molly, krajacz warzyw, cały swój czas poświęcała gotowaniu i zalotom, bowiem jej pragnieniem było być dziewczyną 10 simów. Nawiązała więc bliższą znajomość z Christopherem Steel'em. Nie chciała jednak drugi raz popełnić tego samego błędu i nie urodzić dziecka jakiemuś gburowi. Nie lubiła swej córeczki Sandy, więc Fiona zrezygnowała z pracy, bo zaczęły bankrutować - opiekunki do dziecka 3 razy dziennie trochę kosztują. Molly po awanturze z Fioną, spojrzała na Sandy inaczej. Wreszcie nauczyła ją mówić i chodzić, oddając przyjemność uczenia Sandy korzystania z toalety Fionie. Tymczasem zamknięta w sobie River rozwinęła w sobie talent do malowania i grania na gitarze. Ponieważ w ich niedużym domu nie było miejsca dla jej nowego chłopaka VJ'a Alviego i pana Steela. Molly zerwała więc ze Steelem, zmuszając go do zaniechana częstych odwiedzin. Rodzina przeprowadziła się do dużego domu niedaleko basenu Miękka Trawa, stając się sąsiadami Współlokatorów. Fiona osiągnęła 6 poziom logiki i 6 majsterkowania. Molly dostawała awans za awansem i stała się szeregową kucharką. River dostała załamania nerwowego, po tym, gdy VJ rzucił ją dla Holly Alto. River straciła wenę, skończyła z malowaniem, gra na gitarze straciła sens. Ukojenie znalazła w Etanie Bunch'u. Zostali parą. Rzuciła go, gdy przyłapała go na całowaniu się z Bebe Hart. Po wygranej bójce z nią, odzyskała radość życia. Namalowała kilka arcydzieł. Osiągnęła 10 poziom malowania i gitary spełniając tym samym swoje pragnienie życiowe. Sandy awansowała do grupy małego dziecka. Była po mamusi dość kłótliwa, lecz doskonale się uczyła. Obie dziewczyny szczyciły się tytułami najlepszych uczennic. River została młodą dorosłą. Flirtowała trochę z Michałem Kawalerem. Przerażona obudziła się w jego pokoju. Potem miała mdłości i była wściekła - mogła być w ciąży. Był to jednak fałszywy alarm - jako wegetarianka nieopatrznie zjadła mięso. Następnego dnia oklaskiwała Molly i Godricka Elfmana na przyjęciu z okazji ich zaręczyn, połączonych z świętowaniem spełnienia jej pragnienia życiowego - był to jej 10 chłopak. Na przyjęciu zjawili się między innymi : chłopak Sandy : Keaton junior, Etan z Bebe, VJ z Holy, Michał Kawaler z rodziną i reszta rodziny Alto, Ćwirowie, Bunchowie itp. Wtedy nieoczekiwanie Fionie oświadczył się Gordon Briody. Został przyjęty. Następny dzień po imprezie był dniem rozstań : Elfman rzucił Molly, Briody Fionę a River Michała. Tego samego dnia zmarła przyjaciółka Fiony : Erin Kennedy. Po dwudniowej żałobie Fiona spełniła swoje pragnienie życiowe : miała 10 poziom logiki i majsterkowania. Miała jeszcze kilka dni do stania się staruszką. Postanowiła na siłę coś zrobić. W ciągu 2 dni uwiodła Connora Frio i oświadczyła się mu. Tydzień późnej odbył się ślub. Wesele nie było huczne. Była dorosła Sandy, Molly, River i mąż nieboszczki Erin : drugi syn Belli i Mortiego Ćwirów ( zapomniałam jak się zwie ). Po nocy poślubnej okazało się, że Fiona spodziewa się dzieci (tzn. ma mdłości). Nie urodziła ich jednak, bo tego samego dnia umarła - utopiła się. Connor ponownie się ożenił - z Klementyną Ladą. ( nie lubię Ladów...) Pogrążona w żałobie rodzina czeka, aż zacznę nią grać....
Natix jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 07.02.2010, 18:25   #22
Natix
 
Avatar Natix
 
Zarejestrowany: 26.08.2009
Skąd: Pszczyna ^^
Płeć: Kobieta
Postów: 212
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy.!!! :)

Cytat:
Napisał Natix Zobacz post
Ja postanowiłam zagrać rodziną Samotne Matki.
Zacznijmy...

Molly French, mieszkająca wraz ze swą córeczką Sandy w domu przyjaciółki Fiony McIrish i jej córki River. Molly, krajacz warzyw, cały swój czas poświęcała gotowaniu i zalotom, bowiem jej pragnieniem było być dziewczyną 10 simów. Nawiązała więc bliższą znajomość z Christopherem Steel'em. Nie chciała jednak drugi raz popełnić tego samego błędu i nie urodzić dziecka jakiemuś gburowi. Nie lubiła swej córeczki Sandy, więc Fiona zrezygnowała z pracy, bo zaczęły bankrutować - opiekunki do dziecka 3 razy dziennie trochę kosztują. Molly po awanturze z Fioną, spojrzała na Sandy inaczej. Wreszcie nauczyła ją mówić i chodzić, oddając przyjemność uczenia Sandy korzystania z toalety Fionie. Tymczasem zamknięta w sobie River rozwinęła w sobie talent do malowania i grania na gitarze. Ponieważ w ich niedużym domu nie było miejsca dla jej nowego chłopaka VJ'a Alviego i pana Steela. Molly zerwała więc ze Steelem, zmuszając go do zaniechana częstych odwiedzin. Rodzina przeprowadziła się do dużego domu niedaleko basenu Miękka Trawa, stając się sąsiadami Współlokatorów. Fiona osiągnęła 6 poziom logiki i 6 majsterkowania. Molly dostawała awans za awansem i stała się szeregową kucharką. River dostała załamania nerwowego, po tym, gdy VJ rzucił ją dla Holly Alto. River straciła wenę, skończyła z malowaniem, gra na gitarze straciła sens. Ukojenie znalazła w Etanie Bunch'u. Zostali parą. Rzuciła go, gdy przyłapała go na całowaniu się z Bebe Hart. Po wygranej bójce z nią, odzyskała radość życia. Namalowała kilka arcydzieł. Osiągnęła 10 poziom malowania i gitary spełniając tym samym swoje pragnienie życiowe. Sandy awansowała do grupy małego dziecka. Była po mamusi dość kłótliwa, lecz doskonale się uczyła. Obie dziewczyny szczyciły się tytułami najlepszych uczennic. River została młodą dorosłą. Flirtowała trochę z Michałem Kawalerem. Przerażona obudziła się w jego pokoju. Potem miała mdłości i była wściekła - mogła być w ciąży. Był to jednak fałszywy alarm - jako wegetarianka nieopatrznie zjadła mięso. Następnego dnia oklaskiwała Molly i Godricka Elfmana na przyjęciu z okazji ich zaręczyn, połączonych z świętowaniem spełnienia jej pragnienia życiowego - był to jej 10 chłopak. Na przyjęciu zjawili się między innymi : chłopak Sandy : Keaton junior, Etan z Bebe, VJ z Holy, Michał Kawaler z rodziną i reszta rodziny Alto, Ćwirowie, Bunchowie itp. Wtedy nieoczekiwanie Fionie oświadczył się Gordon Briody - jej chłopak. Został przyjęty. Następny dzień po imprezie był dniem rozstań : Elfman rzucił Molly, Briody Fionę a River Michała. Tego samego dnia zmarła przyjaciółka Fiony : Erin Kennedy. Po dwudniowej żałobie Fiona spełniła swoje pragnienie życiowe : miała 10 poziom logiki i majsterkowania. Miała jeszcze kilka dni do stania się staruszką. Postanowiła na siłę coś zrobić. W ciągu 2 dni uwiodła Connora Frio i oświadczyła się mu. Tydzień późnej odbył się ślub. Wesele nie było huczne. Była dorosła Sandy, Molly, River i mąż nieboszczki Erin : drugi syn Belli i Mortiego Ćwirów ( zapomniałam jak się zwie ). Po nocy poślubnej okazało się, że Fiona spodziewa się dzieci (tzn. ma mdłości). Nie urodziła ich jednak, bo tego samego dnia umarła - utopiła się. Connor ponownie się ożenił - z Klementyną Ladą. ( nie lubię Ladów...) Pogrążona w żałobie rodzina czeka, aż zacznę nią grać....
Kontynuacja...

Trzech dniach rodzina wróciła do stanu normalności. Dowiedziawszy się jednak o śmierci Klementyny Lady, wszyscy zabrali się do pocieszania Connora. Ten po 2 dniach wyjechał w podróż do Francji i już nie wrócił. Sandy spełniła swoje pragnienie życiowe : dorobiła się drogiego domu. Molly znalazła szczęście u boku Chińczyka, który przyjechał na wycieczkę. River wyszła za mąż za syna Morgany Wolff i Thorontona : Victora. Po tygodniu urodziła córkę : Amandę. I rozwiodła się z Victorem.

Ta ciąża mnie zdenerwowała, więc usunęłam rodzinę.

KONIEC
Natix jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.02.2010, 11:29   #23
jekyll
 
Avatar jekyll
 
Zarejestrowany: 05.12.2008
Płeć: Mężczyzna
Postów: 756
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy.!!! :)

A moja historia będzie nudna.

Mój SIm - Mefjó Fanczanghank zamieszkał w Riverview. Jego pragnieniem życiowym było, aby został hodowcą robo - stworzeń, dlatego zaczął rozwijać swoje umiejętności ogrodnicze, majsterkowania i wędkarstwa. Do tego od razu rozpoczął pisanie książek. Ma już ich na swoim koncie 22. Zarabiał mało, lecz kiedy osiągnął szczęście życiowe, zarabia dużo. Na książkach zarabia ponad 14000. Wykupił udziały w restauracji, sklepie, księgarni, SPA, w tym od złodziei, i tam gdzie się pracuje jako dziennikarz. Kiedy zarobił wystarczającą sumę, wykupił SPA na własność. Wystarczyło także na zakup mini dworku, więc to uczynił. Teraz kiedy ma tysiące na koncie, wyjeżdża na wakacje do każdego kraju, aby poszukać przygód, zaprzyjaźnia się z miejscową ludnością.

Ogólnie moja gra jest nuda ;D

EDIT: Mefjó poznał Simkę we Francji, która ma męża i dzieci. Zaprosił ją do SUnset Valley, gdzie zaczęli się obściskiwać i w ogóle, a teraz śpią razem.

Ostatnio edytowane przez jekyll : 10.02.2010 - 12:32
jekyll jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 15.02.2010, 15:56   #24
Natix
 
Avatar Natix
 
Zarejestrowany: 26.08.2009
Skąd: Pszczyna ^^
Płeć: Kobieta
Postów: 212
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy.!!! :)

Po tym, gdy skończyłam grać " Samotnymi matkami" stworzyłam 3 własne simki.

Ann, Amanda i Elizabeth Blythe to trzy siostry, trojaczki, które przybyły do SV, by szukać szczęścia. Od razu zapowiedziałam sama sobie, że nie będę ich swatać.
Ann całą swoją energię poświęcała karierze w polityce ( jej marzenie to 10 poziom) i rozwijaniu charyzmy. Będąc obecnie burmistrzem, ma charyzmę rozwiniętą na 10 poziomie. Na swą kampanię uzbierała (prosząc ludzi o fundusze i urządzając imprezy) na razie 36 tys.
Amanda chce być pisarką i zarabiać dużo w honorariach. Napisała już " Fakt historyczny " i obecnie pisze dramat obyczajowy dla S. Wainwright pt. " Tam, gdzie nie wyją już psy". Na pisanie poświęca średnio 4 h/ dzień. Nie pracuje. Gdy nie pisze uczy się gotować i uprawia bujną plantację chwastów ( czyt. ogródek warzywny ). Była zauroczona w Steel'u i w Sw0rdzie. Teraz są pokłóceni. A mieli być przyjaciółmi.
Elizabeth 'Liza' Blythe pięknie gra na gitarze ( 10 poz. ). Na razie jest tylko menadżerką zespołu, lecz chce zajść wyżej. Nie jest ona wcieleniem piękna, lecz pracuję nad tym. Liz chce adoptować dziecko, lecz na razie nie mam tego w planach.
Natix jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 15.02.2010, 20:47   #25
Diiidusia.
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy.!!! :)

Ja najpierw zakładalam zawsze dwuosobowa rodzinkę bo sobie inaczej nie radziłam.
Teraz już mi lepiej idzie.. xD
Ale i tak wolę maks. 2osoby ;]
Gracie z kodami? xd
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.02.2010, 11:08   #26
Natix
 
Avatar Natix
 
Zarejestrowany: 26.08.2009
Skąd: Pszczyna ^^
Płeć: Kobieta
Postów: 212
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

Cytat:
Napisał Natix Zobacz post
Po tym, gdy skończyłam grać " Samotnymi matkami" stworzyłam 3 własne simki.

Ann, Amanda i Elizabeth Blythe to trzy siostry, trojaczki, które przybyły do SV, by szukać szczęścia. Od razu zapowiedziałam sama sobie, że nie będę ich swatać.
Ann całą swoją energię poświęcała karierze w polityce ( jej marzenie to 10 poziom) i rozwijaniu charyzmy. Będąc obecnie burmistrzem, ma charyzmę rozwiniętą na 10 poziomie. Na swą kampanię uzbierała (prosząc ludzi o fundusze i urządzając imprezy) na razie 36 tys.
Amanda chce być pisarką i zarabiać dużo w honorariach. Napisała już " Fakt historyczny " i obecnie pisze dramat obyczajowy dla S. Wainwright pt. " Tam, gdzie nie wyją już psy". Na pisanie poświęca średnio 4 h/ dzień. Nie pracuje. Gdy nie pisze uczy się gotować i uprawia bujną plantację chwastów ( czyt. ogródek warzywny ). Była zauroczona w Steel'u i w Sw0rdzie. Teraz są pokłóceni. A mieli być przyjaciółmi.
Elizabeth 'Liza' Blythe pięknie gra na gitarze ( 7 poz. ). Na razie jest tylko menadżerką zespołu, lecz chce zajść wyżej. Nie jest ona wcieleniem piękna, lecz pracuję nad tym. Liz chce adoptować dziecko, lecz na razie nie mam tego w planach.
Bardziej szczegółowa kontynuacja...

Ann jest już gubernatorem. Jej kampania pochłonęła 40 tys. Zaprzyjaźniła się już z połową miasta i zna wszystkich simów. Co do wypełniania tych zadań w dzienniku umiejętności : została jej do wyp. tylko 1. Ta o dowcipach.
Amanda skończyła pisać " Tam, gdzie nie wyją już psy" - jest to przebój. Obecnie całkowicie pochłania ją pisanie romansu " Miłość z ulicy Kasztanowej". Idzie jej nieźle : 74%. Sprawia jej to dodatkową frajdę, bo jest romantyczką. Poprawiła swą umiejętność pisania na chyba 8 poziom. Na pisanie poświęca ok.8-9 godzin!
Elizabeth awansowała kilka razy i stała się tekściarzem, po wybraniu kariery rockmana. Cały jej czas pochłaniają koncerty w " Teatrze im. J. Lennona " (tak mu zmieniłam nazwę xD ). Często też wyprawia imprezy, na których ona gra, Amanda gotuje a Ann naciąga bogaczy na fundusze.

Może powiecie, że to dziwne, ale moje simki rzadko są w domu. Noce spędzają na mojej ulubionej parceli " centralny park miasta'. Wszystkie słupki "podciągam" kodem.

Zwracam się też z prośbą do Dziurawca : kontynuuj losy twojej rodziny, jestem ich bardzo ciekawa.

EDIT : Ann jest awansowała 2 razy i jest już Przywódcą Wolnego Świata. ( spełniła swoje pragnienie życiowe )
Amanda skończyła " Miłość z ulicy Kasztanowej" i skończyła pisać kolejny romans : " Intryga zdradzonej kochanki". Obecnie pochłania ją pisanie KOLEJNEGO romansu "Marionetka namiętności". Zarabia ponad 5 tys w honorariach więc spełniła swoje pragnienie życiowe.
Liz jest gwiazdą rocka - spełniła pr. życiowe. Ma 10 poz. gitary. Adoptowała dziecko - dziewczynkę Katie.
Moje simki spełnione, usuwam rodzinę...

Ostatnio edytowane przez Natix : 26.02.2010 - 09:34
Natix jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.02.2010, 19:19   #27
Alesha49
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy.!!! :)

No to teraz kolej na moja historię.xD

Zrobiłam sobie simkę i sima nazywali się Marlena i Darek.Darek zrobił Marlenie dziecko i się
z nią rozwiódł.Z niemowlaka stał się berbeć.Marlena poznała chłopaka na siłowni nazywał on się Christopher Stell czy jakoś tak...W zieli ślub za 2 dni Agatka miała urodziny i zmieniła się już w dziecko.W ten dzień kiedy Agatka miała urodziny w nocy,urodził się mały sim Marco(wiem głupie imię ale nie miałam pomysłów).
I tak się skończyła historia rodziny Szprotki.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.03.2010, 10:59   #28
Natix
 
Avatar Natix
 
Zarejestrowany: 26.08.2009
Skąd: Pszczyna ^^
Płeć: Kobieta
Postów: 212
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy.!!! :)

Można powiedzieć, że tworzenie nowych rodzin i usuwanie starych jest moją pasją. Przedstawię więc losy mojej najnowszej rodzinki.

Amelia i Michał poznali się w niezbyt sprzyjających okolicznościach. Amelia opłakiwała swojego męża, a Michała wyrzucono z pracy (był lekarzem, bo chciał zostać Światowej Sławy Chirurgiem). Jednak od razu między nimi zaiskrzyło. Po 2 tygodniach znajomości zostali parą. Wybudowali niewielki, lecz przytulny domek i zamieszkali razem. Byli bardzo szczęśliwi. Idyllę zburzyła Molly French, która próbowała go uwieść. Ona jako flirciara zaczęła coraz bardziej pociągać Michała. Gdy pewnego niedzielnego popołudnia wszedł do kuchni ujrzał swoją dziewczynę, do tej pory nieco niepozorną w nowych, pięknych ciuchach, nowej fryzurze i nowym kolorze włosów. I nowej osobowości.Całe zafascynowanie Molly wyparowało ( już ja się o wszystko zatroszczyłam... ).
Chwycił Amelkę w ramiona zamiast ją rzucić, jak obiecał Molly.
Dzień później wytknął niedoszłej kochance wszystko co o niej sądzi, i przeprowadziła się z Amelią na drugi koniec miasta. Poszedł do pracy i zaczął kształtować swoją logikę. Rozwinęła się ona na 7 poziom. A Michał zdobywa awans za awansem.
Amelia tymczasem oddaje się swojej nowej pasji - malowaniu. Obecnie jest na 7 poziomie, jak logika Michała. Amelka spełniła swoje pragnienie życiowe - ma 20 przyjaciół.
Michał postanowił wprowadzić przełom w ich związku.
Pewnego dnia zabrał swoją dziewczynę do teatru, potem do drogiej restauracji. Słońce zachodziło, gdy wyszli z restauracji, a Michał zaprowadził Amelię na Deptak Słoneczny. Tam, uklęknął i oświadczył się jej, a ona wśród promieni zachodzącego słońca przyjęła go.
Tydzień później wzięli ślub prywatny w ich ogrodzie, w którym rosło bardzo dużo róż.
W podróż poślubną pojechali do Francji. Nie zwiedzali dużo grobowców, a spędzali romantyczne chwile w innych zakątkach.
Wrócili i odsapnęli trochę. I zaczęli się starać o dziecko.
Nie mieli "wzmożonej płodności" ale ja zatroszczyłam się o bliźniaki.
Na świat przyszła Lena i Wiktor. Gdy bliźnięta były jeszcze niemowlakami, przeprowadzili się do większego, piętrowego domu.
Dzieci rosły zdrowo. A Amelia poczuła pociąg do gotowania, ogrodnictwa i wędkarstwa. Nie porzuciła jednak malarstwa. Namalowała dwa arcydzieła i trzy wspaniałe obrazy. I osiągnęła mistrzostwo w malowaniu. Michał poczuł się spełniony, jako światowy chirurg. Jego logika była na 10 poziomie.
Zajął się też pisaniem i sportem. Napisał już 2 książki fantastyczno-naukowe, obie to bestsellery. I jedną powieść detektywistyczną - "Sekret Lou".
Lena jako dziecko, zapragnęła... zobaczyć ducha zmarłego małżonka.
Wiktor ma ambitniejsze plany chce był arcymistrzem szachowym. Już teraz poświęca większość wolnego czasu na ulubioną rozrywkę.


I Akordowie czekają, aż dalej poprowadzę ich losy krętą ścieżką...
Natix jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.03.2010, 12:19   #29
Łezka
 
Avatar Łezka
 
Zarejestrowany: 09.08.2008
Skąd: Z oka
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,245
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy.!!! :)

Ja opowiem trochę nietypowo... bo nie ingerowałem w losy tej rodziny, lecz przy swataniu wyszło szydło z worka...
Rodzina Ćwir i Kawaler, mówi wam to coś? ; )
Kornelia i Gwidon umarli ze starości ich nagrobki przepadły, Mortimer mieszkał nie sam, bo z rodziną Crosby, której nawet nie znał, nie byli toteż jego potomkowie, po prostu tam mieszkali razem z nim.
Wacław i Jokasta również umarli, ich syn Michał wydał się za Traci Ursine, córkę Claire Ursine i Jareda Frio, miał z nią 5 dzieci, mimo iż Traci miała cechę nie lubi dzieci. o.O Dzieci miały na imię tak: Celeste, Daphe, Enriquetta, Rob, Paweł - on został mężem mojej simki Stelli. Paweł ma już córkę Natalię oraz drugie dziecko w drodze.
To losy Michała Kawalera, a teraz Bella - ona nie wzięła ślubu z Mortim, lecz ma z nim syna Nathana, który jest w związku z mężczyzną Sterlingiem Newellem - zaadoptowali synka. Sterling przed znajomością z Newellem miał już 4 dzieci - sami chłopcy. Obecnie Belka i Mortek nie żyją, ale przed kresem ich życia za moją ingerencją wzięli ślub i zaadoptowali czarnoskórego (z przypadku) chłopczyka - Kwiryna. Teraz Kwiryn jest dorosły... to tyle : D
__________________
Łezka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.03.2010, 14:27   #30
Sherlock
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy.!!! :)

Kiedyś miałem jednego staruszka, który miał wszystkie umiejętności na 10 i znał prawie każdego z okolicy. Jednak pewnego razu, kiedy odwiedzał jednego z przyjaciół wybuchł pożar, przez co mój sim umarł
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:23.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023