Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 23.04.2011, 11:25   #21
zolnierz1973
 
Avatar zolnierz1973
 
Zarejestrowany: 11.11.2010
Skąd: Farma Secoba
Płeć: Mężczyzna
Postów: 33
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: brzydkie dzieci-jak je zmienic

Dziewczynki są zawsze brzydkie, więc je usuwam lub głodzę przychodzi opieka społeczna i je zabiera! A jak chodzi o chłopców to one zawsze są ładne! Taki jest sposób u mnie na piękne dzieci!
__________________
mod edit: nieregulaminowa sygna.
zolnierz1973 jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 22.05.2011, 16:05   #22
Anulaa89
Creator
 
Avatar Anulaa89
 
Zarejestrowany: 22.05.2011
Skąd: Dębica
Wiek: 34
Płeć: Kobieta
Postów: 362
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: brzydkie dzieci-jak je zmienic

U mnie w mojej rodzince zawsze dzieci wychodza ladne. I nawet nie robiłam niewiadomo jakich pięknych rodziców, bo mi się po prostu nie chce.
Anulaa89 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.06.2011, 16:42   #23
Arisane
 
Avatar Arisane
 
Zarejestrowany: 29.04.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 395
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: brzydkie dzieci-jak je zmienic

Osobiście też kiedyś miałam brzydkie dzieci. Ściągałam za dużo rodzin z giełdy wymiany i jak siędziewczynki rodziły, to były "kremowymi kreskami", a chłopcy mieli pół brzuszka i jedną rękę (prawą) zamalowanąna brązowo, biało lub czarno. Gdy chłopcy rośli, mieli na nogach damkskie buty, reszta była ok, a dziewczynkom głowy lewitowały i miały ogromne ręce. Gdy dzieci dorastały w kąpielowym i sportowym też im głowa lewitowała, aż się wkurzyłam i reinstalowałam całe The sims 3. Skończyło się dobrze, ale przez to, że nie chciało mi się czekać na instalację kolejnego dodatku, nie zainstalowałam "Nowoczesnego Apartamentu". Spróbuj zrobićtak jak ja, może coś pomoże. I nie ściągaj za dużo z giełdy wymiany.
Arisane jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.09.2011, 18:20   #24
Pan_Sim
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: brzydkie dzieci-jak je zmienic

Ja nigdy nie miałem brzydkich dzieci (może dlatego,że Simy 3 kupiłem całkiem niedawno).
A żeby "wypięknić" dzieci trzeba użyć cheatów a konkretnie TestingCheatsEnbled true - shift + lewy klik na sima i tam gdzieś jest opcja edycji sima.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.09.2011, 18:13   #25
Fisia
 
Avatar Fisia
 
Zarejestrowany: 04.07.2011
Skąd: Serolandia
Płeć: Kobieta
Postów: 332
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: brzydkie dzieci-jak je zmienic

Ale trzeba mieć dodatek Pokolenia, wtedy po wpisaniu kodu (tu się nie zgodzę z Panem_Simem, wielkość liter się nie liczy ) i kliknięciu na Sima z shiftem jest opcja ''modyfikuj w ekranie tworzenia Sima''. Można zmieniać wygląd Simów nie z rodzinki oraz zmieniać nawet płeć, imię czy nazwisko - normalnie jak robienie ''świeżego'' Sima. Ja np. zmieniłam Mortimera Ćwira na dziewczynkę Gwen Pajączek I uwaga: Jak zmieni się wiek np. z małego dziecka na nastolatek, podczas chodzenia Sim zmienia się w małe dziecko w włoskach i ubrankach starszego Sima, ale to po jakimś czasie ustaje.
Fisia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.12.2011, 12:23   #26
MiniMous
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: brzydkie dzieci-jak je zmienic

Po prostu czekamy , aż sim urośnie do wieku młodego dorosłego , a wtedy klikamy na szpital .Tam pojawi się opcja operacji plastycznej .Mamy do wyboru modyfikację twarzy i ciała .Trzeba mieć dodatek zwierzaki.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.12.2011, 18:48   #27
Miscellaneous
 
Avatar Miscellaneous
 
Zarejestrowany: 22.04.2011
Skąd: The City of Wonder
Płeć: Kobieta
Postów: 372
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: brzydkie dzieci-jak je zmienic

@down - Niektórych osób Zwierzaki nie interesują ( w sensie, że nie chcą mieć tego dodatku ), i nie mogą tego zrobić ( tak jak ja ) Osobiście polecam Nraasa Master Controllera lub testingcheatsenabled true -> z wciśniętym SHIFTEM na sima -> Edytuj w aplikacji Stwórz Sima ( Tylko jak masz Pokolenia. )
__________________
Klichael & Mika<3 <3.
Miscellaneous jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.12.2011, 19:11   #28
Rosemarie
 
Avatar Rosemarie
 
Zarejestrowany: 12.01.2009
Skąd: Mystic Falls
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 1,416
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: brzydkie dzieci-jak je zmienic

Ja nie korzystam z modów, więc fajnie, że po kliknięciu shiftem i wpisaniu kodu testingcheatsenabled true można zmienić wygląd sima. Szkoda, że nie działa kiedy ma się sima wampira, więc wtedy pozostaje tylko Nraas.
__________________
Rosemarie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.12.2011, 13:45   #29
jaja
 
Avatar jaja
 
Zarejestrowany: 14.07.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 185
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: brzydkie dzieci-jak je zmienic

bez modów ciężko zrobić śliczne i realistyczne osóbki, niestety.
Wychodzą takie plastelinowe ludziki jak z dobranocki, i trudno o piękności; też nie chcialam za bardzo w mody w ts3 się bawić, bo po akcji z ts2 nie chciało mi się już wyszukiwać tych najnaj, to jest dopiero ciężka robota, a ile miejsca na dysku idzie ale z taką grafą gry nie dałam rady i już mam całkiem sporo modów bez których gra mnie nie bawi
jaja jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.05.2012, 22:13   #30
Pralinka
 
Avatar Pralinka
 
Zarejestrowany: 01.01.2011
Skąd: Wrocław
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 19
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: brzydkie dzieci-jak je zmienic

Nie wiem dlaczego, ale moi simowi rodzice, którzy są o jasnej karnacji, mają dziecko, nie dość, że brzydkie, to jeszcze o ciemnym odcieniu skóry. Jest na to jakaś rada? W ogóle jak to możliwe?
Pralinka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:34.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023