Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 22.03.2010, 21:43   #21
GaGasz
 
Avatar GaGasz
 
Zarejestrowany: 06.02.2010
Skąd: Kraków
Płeć: Mężczyzna
Postów: 101
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Lolita Ćwir o.O

anie_1981 to ta storna(nie chce mi się wchodzić czy to dokładnie ta.. )od dawna mnie obrzydza... Dali jakieś pokraczne dzieci do drzewa dzieci panny Zadek.. A Lolita nie może by jego matką bo pp. sama z siebie nie urodzi.. pp2. Była by jako matka w jego drzewie genealogicznym..

Mamełe ,może..
GaGasz jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 23.03.2010, 11:35   #22
Łezka
 
Avatar Łezka
 
Zarejestrowany: 09.08.2008
Skąd: Z oka
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,245
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Lolita Ćwir o.O

Chwila, ale tutaj tzn. na tej stronie pisze, że Lolita Ćwir prawdopodobnie była matką Wiktora Ćwira, czyli teoretycznie prababcią Mortimera.
__________________
Łezka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.03.2010, 13:55   #23
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Lolita Ćwir o.O

I powinni ją dać do drzewa, bo jeśli nawet Wiktor Był nieślubnym dzieckiem, to był jej dzieckiem nawet po jej śmierci, czyli nie powinna zniknąć z jego drzewa genealogicznego.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.03.2010, 14:01   #24
GaGasz
 
Avatar GaGasz
 
Zarejestrowany: 06.02.2010
Skąd: Kraków
Płeć: Mężczyzna
Postów: 101
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Lolita Ćwir o.O

Dziurawiec_Skąpolistny , gdyby była jego prababcią to była by w jego drzewie genealogicznym a nie ma jej :/
anie_1981 ,no dokładnie..
GaGasz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.03.2010, 15:27   #25
Łezka
 
Avatar Łezka
 
Zarejestrowany: 09.08.2008
Skąd: Z oka
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,245
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Lolita Ćwir o.O

Okej, a więc kto to jest? To znaczy, że na stronie Simspedia kłamią? Może ona jest obca, a tylko udaje tę matkę?
__________________
Łezka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.04.2010, 15:57   #26
Starly
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Lolita Ćwir o.O

Może to też być siostra Gwidona z dwójki, Kunegunda, której nie ma w trójce, ze zmienionym imieniem. Tylko przecież Kunegunda przecież zmarła w wieku emeryta. Może to też być np. była żona Gwidona lub Wiktora, bo jak wiemy po rozwodzie kobieta ma nadal nazwisko męża, ale znika z drzewa genealogicznego.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.04.2010, 09:18   #27
Wrona115
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Lolita Ćwir o.O

Według niektórych źródeł Lolita to matka Wiktora Ćwira. Absolutnej pewności nie ma, bo w drzewie genealogicznym jej nie ma.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.04.2010, 17:50   #28
tomek.966
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Lolita Ćwir o.O

Cytat:
Napisał Wrona115 Zobacz post
Według niektórych źródeł Lolita to matka Wiktora Ćwira. Absolutnej pewności nie ma, bo w drzewie genealogicznym jej nie ma.
Według jakich źródeł?

A co do Simspedii to kilka wandali i kilku niezarejestrowanych użytkowników notorycznie psuje artykuły. Niekiedy napisane jest jak w reklamie zachęcającej do kupna gry, typu "Przeżyj niezapomniane wakacje, odwiedź piramidy, Francję, zobacz Wielki Mur Chiński!". Od jakiegoś czasu jako użytkownik Simspedii próbuję z tym walczyć, ale jest to walka z wiatrakami. Polepszę jakiś artykuł, a w tym czasie powstanie 10 artykułów, zawierających rzeczy typu "Urządzenia to np.telewizor,obrazy,kanapy,stołyitp." Autor tego "artykułu" myśli chyba, że tak wygląda definicja encyklopedyczna. Tylko kilka osób, góra 3 łącznie ze mną próbują coś robić, inni po prostu piszą a Wspomnę, że na Simspedii działam jako użytkownik Eru Iluvatar.

Przepraszam za off-tophic

Pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez tomek.966 : 21.04.2010 - 17:52
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.04.2010, 20:53   #29
Łezka
 
Avatar Łezka
 
Zarejestrowany: 09.08.2008
Skąd: Z oka
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,245
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Lolita Ćwir o.O

Tak właściwie to Lolita Ćwir mogła zniknąć z drzewa genealogicznego rodziny Ćwir, bo ja już gram wnukami Belli i Mortimera Ćwirów i kiedy wezmę drzewo jako ten wnuczek to wyświetla tylko dziadków, jak wezmę Mortimera to jego rodziców, ale dziadków już nie, czyli jakby ich usunęło z drzewa... chyba mam jakiś błąd...
__________________
Łezka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.04.2010, 20:56   #30
Levkoni
 
Avatar Levkoni
 
Zarejestrowany: 21.05.2009
Skąd: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,023
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Lolita Ćwir o.O

A moja teoria jest taka, że Lolita Ćwir to pierwsza żona Gwidona Ćwira. Dla czego? Tak sobie wziąłem kilka faktów pod uwagę... Nie ma jej w drzewie, z drzewa genealogicznego w simsach zawsze znika zmarły małżonek, z którym nie miało się potomstwa. Wynika to z tego, że pękają łączące ich "gałązki", jeśli byłoby dziecko, to po kliknięciu na nie rodziców byłoby widać, tu nie było potomstwa, więc Lolita przepadła w drzewie genealogicznym. Po drugie, Gwidon i Kornelia są już w zaawansowanym wieku, jak gramy w TS3 to zbliżają się do starości, Mortimer zaś jest jeszcze dzieckiem w wieku szkolnym. Wnioski z tego są takie: Gwidona pierwszą żoną była Lolita, po jakimś czasie umarła śmiercią tragiczną co można poznać po jej duchu. Gwidon będąc już starszym ożenił się z Kornelią Zadek dla tego późno urodził im się syn Mortimer.
Levkoni jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:03.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023