Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 05.01.2010, 17:48   #11
Wielebny
Mod emeryt
 
Avatar Wielebny
 
Zarejestrowany: 27.03.2007
Skąd: Vatican
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,573
Reputacja: 9
Domyślnie Odp: PORADNIK - Jak zainstalować rzeczy z internetu (pliki packages)

Może to były pliki typu package. a nie sims3pack .
Jeśli package to postępuj zgodnie z tym poradnikiem .
Wielebny jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 05.01.2010, 21:17   #12
magdalenka21
 
Zarejestrowany: 04.01.2009
Skąd: Rawicz
Płeć: Kobieta
Postów: 29
Reputacja: 10
Domyślnie objekty z internetu

witam. sciagnelam ten plik packages i wkleilam wg instrukcji do folderu the sims 3. wypakowalam wszystkie pliki do tego folderu i ich nie mam w grze:/ a postapilam wg poradnika. pliki sim3pack mam w grze niewiem co mam robic? a jak mam dodatek the sims 3 WP to moze tam mam wypakowywac te objekty? prosze o porade
magdalenka21 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.01.2010, 22:55   #13
Auroella
 
Avatar Auroella
 
Zarejestrowany: 08.02.2008
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 171
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: PORADNIK - Jak zainstalować rzeczy z internetu (pliki packages)

magdalenka21 - dodatki packages musisz dać również do folderu w wymarzonych podróżach, inaczej nie wejdą.
Auroella jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.01.2010, 23:39   #14
epletre
 
Avatar epletre
 
Zarejestrowany: 12.12.2009
Skąd: Bergen, Norwegia
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 68
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: PORADNIK - Jak zainstalować rzeczy z internetu (pliki packages)

Wcale nie. Ja miałam najpierw podstawową grę i wrzucałam pliki tam gdzie powinnam i wszystko działało jak należy. Po czym dokupiłam WA i dalej wrzucam wszystkie downloady do głównej gry, a nie do rozszerzenia. Nic z nim nie robiłam, tylko zainstalowałam.
Nie mam żadnych problemów z grą ani plikami z netu.
epletre jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.01.2010, 20:53   #15
Smilerka
 
Avatar Smilerka
 
Zarejestrowany: 25.09.2008
Skąd: Katowice
Płeć: Kobieta
Postów: 47
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: PORADNIK - Jak zainstalować rzeczy z internetu (pliki packages)

Witam!
Zrobiłam tak jak w poradniku. :< IHM ( ten program z małpką) stworzył mi foldery ale nie działał więc go usunęłam. Wszyscam do C:/.../Sims3/Mods/Packages i nic.
Smilerka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.01.2010, 16:51   #16
Muszka84
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: PORADNIK - Jak zainstalować rzeczy z internetu (pliki packages)

Link podany na początku do instalowania plików packages u mnie nie działa, a ten program, który miał sam instalować te pliki:

http://www.modthesims.info/download.php?t=344611

gdy go pobieram, to widać, że nie ściąga się żaden plik tylko jakiś obraz.

Pomocy!
Znowu wychodzi na to, że się nie znam na komputerach i żadne dodatki mi się nie ściągają! Które w końcu trzeba pobrać programy żeby instalować dodatki packages i sims3pack !? Mówicie, jeszcze że trzeba pliki ściągnięte rozpakować, a u mnie nie ma nic o rozpakowywaniu, jest tylko, że mogę je otworzyć, wyciąć, skopiować itp.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 31.01.2010, 09:54   #17
KissForYou
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: PORADNIK - Jak zainstalować rzeczy z internetu (pliki packages)

Ja natomiast dalej mam problem z tym linkiem Resource.cfg... Próbowałam i nie doszłam do niczego, strona nie istnieje. Ma ktoś na to jakiś sposób?...

edit: epletre, w innym Twoim poście napisałaś, żeby przeszukać ręcznie google. Myślicie, że ściąganie resource.cfg z "innej" strony jest bezpieczne? Mam się bać?

Ostatnio edytowane przez KissForYou : 31.01.2010 - 10:02
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.02.2010, 22:24   #18
Muszka84
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: PORADNIK - Jak zainstalować rzeczy z internetu (pliki packages)

Kissforyou: Próbowałam zainstalować pliki poradnikami z z najróżniejszych stron, które gdzieś znalazłam i wszędzie też był dokładnie TEN SAM (nie taki sam) plik Resource.cfg. Okazało się, że to tylko moja wielka głupota, że nie zalogowałam się na modthesims.info. Wtedy plik bez problemu ściągniesz
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.02.2010, 15:45   #19
Adam1394
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: PORADNIK - Jak zainstalować rzeczy z internetu (pliki packages)

Witam, mam problem otóż

Miałem Sims 3 + Wymarzone Podróże i kilka dodatków (samochody, jakieś ubrania itp.)

Zainstalowałem je i wszystko było fajnie, dopóki nie zainstalowałem akcesoriów.

Teraz wszystkie obiekty sciagniete nie działają (nawet zainstalowałem je drugi raz).

Jakieś rozwiązanie?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.02.2010, 22:52   #20
UserBrit18
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: PORADNIK - Jak zainstalować rzeczy z internetu (pliki packages)

Witam,

Mam identyczny problem, jak Adam1394...

Miałem wersję podstawową i zainstalowałem sobie Riverview i inne ciekawe dodatki ze Store, jak jakieś dwa samochody, jakieś ubrania, później doinstalowałem Wymarzone Podróże i dalej wszystko było ok...

W końcu ucieszyłem się, że wreszcie wyszły nowe akcesoria, z nadzieją, że będzie wreszcie można urozmaicić domy moich Simów, ale nie dość, że mało tych przedmiotów w tych akcesoriach, to jeszcze zniknęły mi z gry zainstalowane wcześniej dodatki ze Store... (Już w jakimś temacie mówiłem, że zniknęło mi Riverview razem z moimi wszystkimi rodzinkami (bo tylko tam grałem, nie w SV), ale później zauważyłem, że nie ma absolutnie żadnego z zainstalowanych wcześniej dodatków!

Co więcej próbowałem coś robić na własną rękę i już w ogóle się pokopało, bo chciałem odinstalować wszystko i zainstalować jeszcze raz, po czym owszem PRAWIE wszystko się odinstalowało (zostało kilka obiektów, które "nie mogą zostać usunięte, gdyż są powiązane", czy coś w tym stylu, a jak chciałem ponownie wszystko zainstalować, to nie dość, że owszem po instalacji wyskoczył komunikat "sukces!" (standardową metodą, przez "zaznacz wszystko" i "instaluj" w zakładce "pobrane" w programie startu gry), ale i tak ich nie ma w grze (nawet w zakładce "obiekty zmodyfikowane"), to jeszcze te obiekty, które nie mogły zostać odinstalowane przez moją nieuwagę zainstalowały się kilkukrotnie (tym sposobem, mam w zakładce "obiekty zmodyfikowane" cztery razy "kombinezon i koszula z długimi rękawami", ale w grze i tak tego nie uświadczę :/ )

Jakieś sugestie? (Już mi na tej rodzince z Riverview nie zależy, zrobiłem nową, ale generalnie chciałbym mieć tę okolice i moje fajniejsze samochodziki! XD )

Pozdrawiam,
UserBrit18
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
nie działają, packages, sims3pack, strój


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:20.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023