Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 3: Zdjęcia z gry > Archiwum [TS3]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 30.11.2014, 11:16   #1
ryjek
 
Avatar ryjek
 
Zarejestrowany: 04.02.2014
Płeć: Mężczyzna
Postów: 29
Reputacja: 10
Domyślnie Nowy projekt Ryjkowy

Praca w trakcie. Póki co jest sypialnia, kuchnia, garderoba i 2 łazienki. Zobaczymy co będzie dalej. Zapraszam do oglądania i oceniania.

http://sim-gallery.ofinter.net/img/7...k-in-progress/
__________________
ryjek jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 30.11.2014, 11:42   #2
Vanitas
Administrator Emeryt
Creator
 
Zarejestrowany: 08.04.2008
Skąd: Hollywood
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,452
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Nowy projekt Ryjkowy

Nienawidzę takiego sposobu prezentacji, no ale skoro już chciało mi się kliknąć w link to skomentuję. Jedyne co mi się podoba to kolor szafek kuchennych, wszystko inne jest beznadziejne. Wnętrza są kompletnie puste (nie mówię już nawet o, jak się domyślam salonie, 'ukończona' sypialnia po prostu razi pustką i tą bielą). Bryła to jakieś nieporozumienie, można w takim czymś grać, ale do prezentacji nijak się to nie nadaje. Jest klockowata, starszy pustką, drewniana podłoga na dachu i tarasach to naprawdę koszmarny pomysł (co do samego drewna nic nie mam, nie mogę patrzeć na jego maxisową wersję). Cel jak zawsze piękny - nowoczesny i przestronny dom, ale wykonanie jak zawsze u początkujących twórców jest koszmarne. Trzymam kciuki i na Twoim miejscu spróbował bym stworzyć coś znacznie mniejszego i mniej pustego. A przed tym obejrzał trochę domów, chociażby tutaj na forum Bez oceny liczbowej.
Vanitas jest offline  
stare 30.11.2014, 11:51   #3
FresH
 
Avatar FresH
 
Zarejestrowany: 02.05.2012
Płeć: Mężczyzna
Postów: 231
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Nowy projekt Ryjkowy

Po co udostępniać coś, co jeszcze nie jest skończone? Jak na razie w tym projekcie nic mi się nie podoba. Jest zbyt pusto, w sypialni jest jakieś dziwne ustawienie mebli, no i ta biel... Wystarczyło dać tam jakieś jasne panele i już wyglądałoby to lepiej. Kuchnia też nie prezentuje się za ciekawie... Ten blat jest zdecydowanie za dłuuugi, ma się wrażenie, że ciągnie się w nieskończoność. I nie wiem na co ta półścianka tam? I swoją drogą pomimo dużej powierzchni, to simowie i tak muszą się cisnąć, bo między oknem a blatem jest szerokość aż jednej kratki, łał. I nie wiem co to za dziwny pomysł, aby łączyć dwa różne rodzaje paneli podłogowych, wygląda to dość groteskowo. Dodatkowo nie mogę patrzeć na tę pustkę w oddali, straaasznie przytłaczająca... Może by to wszystko nie wyglądało tak źle, gdyby coś w tym tle się znajdowało.

Co do bryły to ona również mnie nie przekonuje. Dom na wodzie to zupełnie nie moje klimaty. I do tego panuje tam jakiś dziwny rozkład pomieszczeń. Czemu garaż zajmuje połowę domu?! o.O Jak na razie, to ten projekt ani trochę mnie nie przekonuje. Propnowałbym zmienić rozkład pomieszczeń, bo przy tym obecnym to nawet miejsce na salon się nie znajdzie.
FresH jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:55.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023