Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 21.08.2007, 11:12   #41
sasetushka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Jak i gdzie wgrać dodatki? - krótki poradnik

Isi, dziękuje, już sama na to wpadłam ale zasługujesz na punkcik, bo widzę, że bardzo angażujesz się w pomoc potrzebującym simomaniakom

btw:dlaczego wagę widzę tylko pod swoim nickiem? :shy:
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 21.08.2007, 15:28   #42
Isi
 
Avatar Isi
 
Zarejestrowany: 03.10.2004
Wiek: 37
Płeć: Kobieta
Postów: 1,636
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Jak i gdzie wgrać dodatki? - krótki poradnik

Cytat:
Napisał martacz
Ściągnęłam dodatki z netu, sa w downloads, widac je w grze w trybie kupowania a nie moge ich postawic do domu, dlaczego tak się dzieje? Kasy mam wystarczająco duzo, zeby je kupic więc to nie to.
Tak podobno jest, kiedy ściągnęłaś dodatek, który wymaga jakiegoś dodatku (lub mini-dodatku) do gry, którego Ty nie masz...
A jeśli na 100% masz, to nie wiem... Może nie masz zainstalowanego CEP-a? Albo te dodatki są wadliwe.
Cytat:
Napisał sasetushka
btw:dlaczego wagę widzę tylko pod swoim nickiem? :shy:
Na razie widzisz wagę tylko u siebie, bo masz nowe, nie zaakceptowane jeszcze przez Admina konto i nie masz wszystkich uprawnień (zakładanie tematów, dawanie reputacji itd.). Wkrótce Ci zaakceptuje (jak każdemu) i wtedy u innych userów też będziesz widzieć wagę.
I dziękuję.
Isi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.08.2007, 16:30   #43
uno
Admin Emeryt
 
Zarejestrowany: 24.09.2003
Wiek: 33
Płeć: Mężczyzna
Postów: 303
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Jak i gdzie wgrać dodatki? - krótki poradnik

Każdy użytkownik ma 7 dni okresu testowego, potem, jeżeli administrator nie ma żadnych zastrzeżeń, konto zostaje automatycznie aktywowane.

Wymagania: użytkownik jest na forum dłużej niż 7 dni i napisał przynajmniej 5 postów

Ostatnio edytowane przez uno : 21.08.2007 - 16:58
uno jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.08.2007, 22:18   #44
tysiacpostaci
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Jak i gdzie wgrać dodatki? - krótki poradnik

żałosne. próbowałam stosować się do tego poradnika i myślałam że wszystko robię dobrze. używałam winrara, rozpakowałam do Downloads, zaakceptowałam je gdy po uruchomieniu gry wyskoczył mi komunikat. chyba wszystko dobrze? najwyraźniej otóż nie bo mam parę problemów myślę trudnych do rozwiązania:
1. wiekszosci dodatkow po prostu nie ma chociaż na liście dodatków do zaakceptowania były
2. prawie żadne fryzury się nie ściągnęły chyba 1 na 6
3. ściągnęły sie NIEKTORE ubrania ale wiekszosc z nich (to byly sari) zmienily sie w jakies normalne bluzki ze spodenkami chociaż nazwe maja prawidłową.
4. konie które ściągnęłam się nie ruszają (chyba ze one sie nie mialy ruszac, ale myslalam ze jednak tak)
5. niektórych koni nie ma.
6. domów nie ma w skrzyni rodzin.
7. koń z siodłem którego ściągnęłam trzeba było ustawić na podjeździe. miał wtedy takie same opcje jak samochód. gdy kazałam mojej simce "przejażdżkę" ona najpierw otworzyła niewidzialne drzwi a koniowi zapaliły się ŚWIATŁA :/
8. nie ma simów takich całościowych, nie pokazuje mi sie nic gdzie mogę dwa razy kliknąc by je zainstalować.
9. ogolnie dupa:/ dobrze sciagnal sie tylko jeden samochod.
co robić?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.08.2007, 23:27   #45
Coli
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Jak i gdzie wgrać dodatki? - krótki poradnik

Ja jak wypakowuje fryzury i włosy do folderu downloads to również ich nie mam. HELP
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.08.2007, 23:45   #46
Isi
 
Avatar Isi
 
Zarejestrowany: 03.10.2004
Wiek: 37
Płeć: Kobieta
Postów: 1,636
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Jak i gdzie wgrać dodatki? - krótki poradnik

Cytat:
Napisał Coli
Ja jak wypakowuje fryzury i włosy do folderu downloads to również ich nie mam. HELP
A ściągasz meshe dodatków i masz zainstalowanego CEP-a? Jeśli nie, to najprawdopodobniej dlatego Ci nie działają.
Cytat:
Napisał tysiacpostaci
3. ściągnęły sie NIEKTORE ubrania ale wiekszosc z nich (to byly sari) zmienily sie w jakies normalne bluzki ze spodenkami chociaż nazwe maja prawidłową.
Jeśli ściągnięte ubrania pokazują się maxisowe, to na bank coś jest nie tak z meshami, tzn. albo nie pobrało się meshy, albo pobrało się nieodpowiednie meshe, albo pliki meshy są wadliwe...
Cytat:
Napisał tysiacpostaci
6. domów nie ma w skrzyni rodzin.
A to jest taki błąd gry przy pakowaniu parceli... Autor pakując dom może być nieświadomy, ze jego dom po instalacji nie pokazuje się innym. Tak się często dzieje, jeśli nie przetestuje tego u siebie w grze.
Cytat:
Napisał tysiacpostaci
7. koń z siodłem którego ściągnęłam trzeba było ustawić na podjeździe. miał wtedy takie same opcje jak samochód. gdy kazałam mojej simce "przejażdżkę" ona najpierw otworzyła niewidzialne drzwi a koniowi zapaliły się ŚWIATŁA :/
Tak właśnie miało być, bo koń jest zrobiony na bazie samochodu. Dlatego właśnie wymaga dodatku Nocne Życie.

A co do innych problemów... Jeśli nie ma fryzurek czy koni, to możliwe, ze nie zostały pobrane odpowiednie meshe (kształty) do nich albo w grze nie jest zainstalowany najnoszy CEP i dlatego dodatki nie pojawiają się.

A jeśli chodzi o to, ze nie ma Simów całościowych, to nie do końca zrozumiałam... Sim jest spakowany jako plik .sims2pack (czasem oczywiście trzeba najpierw rozpakować go WinRarem ). I właśnie w ten plik .sims2pack trzeba kliknąć 2 razy, aby zainstalować Sima. Nie widziałam nigdzie, żeby ktoś pakował Simy inaczej, ale może nie znam stronki, z której Ty je pobierasz.
Isi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.08.2007, 00:14   #47
Coli
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Jak i gdzie wgrać dodatki? - krótki poradnik

A ską ściągne najnowszy CEP ?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.08.2007, 00:39   #48
tysiacpostaci
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Jak i gdzie wgrać dodatki? - krótki poradnik

no wlasnie skad sciagnac ten cep? ja pobieram wszystko z modthesims2.com czy jakos tak. co za badziewie z tymi dodatkami co nie rusze to cos nie dziala xD ale najgorsze ze ja mam meshe jakby tak "razem" z fryzura a i tak ich nie ma, to samo domu nie ma...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.08.2007, 01:42   #49
vanity
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Jak i gdzie wgrać dodatki? - krótki poradnik

http://modthesims2.com/showthread.php?t=35224 tu możecie pobrać CEP.

A co do meshy, jeśli chodzi ci, że jest jeden plik, ta fryzura. To mesha nie masz =/ Może źle patrzysz, coś przeoczyłaś, albo ściągasz dodatki wymagające innych dodatków, tzn. np. Nocnego Życia, itp.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.08.2007, 16:09   #50
Coli
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Jak i gdzie wgrać dodatki? - krótki poradnik

Na co mam kliknac tam zeby ten CEP sciagnac i gdzie go mam wypakowac/wkleic ?
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
dodatki, dodatki z internetu, internet, meble, nie działają, obiekty zmodyfikowane, package, pomoc, sims, sims 2


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 5 (0 użytkownik(ów) i 5 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:12.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023