Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 22.06.2010, 14:09   #41
debbie
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: PORADNIK - Jak zainstalować rzeczy z internetu (pliki packages)

ja też podłączam się do powyższego (opcja wyłącz zmodyfikowane obiekty nie pomaga). reinstal też nie. one wciąż są o.o

Ostatnio edytowane przez debbie : 22.06.2010 - 14:15
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 21.07.2010, 19:15   #42
Saheli019
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Problem z dodatkami

Mam mały problem:otóż kupiłam sobie wreszcie TS3 i chciałam zainstalowac soie dodatki' Zrobiłam wszystko tak jak pisało w poradniku,ale ku mojemu zdziwieniu połowy dodatków w grze nie ma. Co ciekawsze podczas instalowania ich pliki packages nie chciały sie normalnie instalowac,tylko mi wyskakiwało ze to trzeba przez jakis program a pliki:obiekt zmodyfikowany" elegancko sie ładowały po dwukrotnym kilknięciu. Dla pewnosci kliknełam na zakładke obrane" zaznaczyłam wszystkie pliki i kliknełam Instaluj-wyskoczyło,że pliki sa w grze...chociaz ich nie ma

Pomożecie?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.07.2010, 14:57   #43
Swistak883
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: PORADNIK - Jak zainstalować rzeczy z internetu (pliki packages)

FullBuild0.package skad moge sciagnac czy cos?? bo nie chce sie zainstalowac
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.08.2010, 22:27   #44
muffindance
 
Avatar muffindance
 
Zarejestrowany: 05.08.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 1,059
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: PORADNIK - Jak zainstalować rzeczy z internetu (pliki packages)

Mam pewien problem. Nie umiem zainstalować dodatków z internetu.
Robiłam wszystko według instrukcji nawet pobrałam ten program TS3InstallHelper i nic. Kiedy włączam program startu simów i wchodzę w zakładkę "Pobrane" nic nie ma... Zaraz coś mnie trafi bo nic nie mogę zrobić! Niech ktoś mnie poratuje świetną radą, która mnie olśni albo uświadomi, że robię wszystko nie tak jak trzeba. -.-
__________________
PRZEPRASZAM, ŻE NIC NIE PISZĘ. PRZYSSAŁAM SIĘ DO MONITORA.
muffindance jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.08.2010, 16:10   #45
miisiaa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: PORADNIK - Jak zainstalować rzeczy z internetu (pliki packages)

To może zacznijmy tak. Poniewaz przelecialam caly ten watek, wychodzi na to, ze jedynym rozwiazaniem, jest wgranie dodatkow i akcesoriow poprzez ten poradnik, co kazdy robil i nikomu to nie dziala (mnie takze nie).

Zadam wiec proste pytanie:

Czy ktos z Was ma zainstalowane u siebie dodatki *.package ??? I jezeli tak, to jak mu sie udalo to zrobic?

Tak chyba bedzie prosciej, niz 50 razy pisac ten sam problem....

Pozdrawiam, czekam cierpliwie na podpowiedzi
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.08.2010, 16:17   #46
nmin
 
Avatar nmin
 
Zarejestrowany: 17.10.2009
Skąd: Poznań
Wiek: 36
Płeć: Kobieta
Postów: 970
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: PORADNIK - Jak zainstalować rzeczy z internetu (pliki packages)

Cytat:
Napisał miisiaa Zobacz post
Czy ktos z Was ma zainstalowane u siebie dodatki *.package ??? I jezeli tak, to jak mu sie udalo to zrobic?
Tak, jak jest w pierwszym poście...

1. Ściągasz plik, jeśli jest w .rar albo .zip, to go wypakowujesz
2. Wchodzisz w Program Files -> Electronic Arts -> The Sims 3 (jeśli masz samą podstawę, albo w najnowszy dodatek, jeśli masz dodatki)
3. Wrzucasz do tego folderu plik Resource.cfg, po czym w tym folderze tworzysz folder Mods
4. W folderze Mods tworzysz folder Packages i wrzucasz do niego wszystkie pliki z końcówką .package, nie ruszając ich, nie klikając na nie dwa razy ani nic z tych rzeczy.

Łatwiej już nie umiem...
nmin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.08.2010, 18:12   #47
miisiaa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: PORADNIK - Jak zainstalować rzeczy z internetu (pliki packages)

A ja juz tez nie umiem bardziej okreslic, ze to co pisze w pierwszym poscie, oraz w Twoim powyzszym nie dziala. Przeciez jest oczywiste, ze zrobilam tak jak podpowiadacie - i to juz dwa dni temu.
Od dwoch dni siedze i przekopuje www, w celu znalezienia czegokolwiek jeszcze, jakiejs dodatkowej wskazowki, poniewaz to co pisze w pierwszym poscie, NIE DZIAŁA - jak widac, nie tylko u mnie.
Po drugie gram poprzec MACa, aczkolwiek nie wiem czy to ma jakiekolwiek znaczenie.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.08.2010, 19:05   #48
Bella261
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: PORADNIK - Jak zainstalować rzeczy z internetu (pliki packages)

Gdzie mam wypakować domy które pobrałam z jakiejś strony?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.08.2010, 10:09   #49
Levkoni
 
Avatar Levkoni
 
Zarejestrowany: 21.05.2009
Skąd: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,023
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: PORADNIK - Jak zainstalować rzeczy z internetu (pliki packages)

Ja mam taki problem: otóż przy którejś aktualizacji do WP nie dało się zainstalować zestawów ze store, pamiętam, że problem był powszechny. Aby je wgrać trzeba było przekopiować pliki w folderze DCBackup do folderu Mods w folderze z grą i wtedy wszystko mi działało. Ostatnio instalowałem simy na nowym komputerze, zaktualizowałem do najnowszej łatki 1.14/2.9/4.2, jako że niektóre obiekty ze store wgrały mi się przez launcher, inne nie chciały więc musiałem znowu tym sposobem, ale tym razem nie działa, gra się nawet nie chce włączyć. Jak usunę folder Resource.cfg to tak, bo wtedy dodatków nie czyta, to się włącza. Stworzyłem więc folder Mods w folderze simów w moich dokumentów, tak jak to podało ea przy jednej z nowszy aktualizacji i teraz gra się włącza, dodatki są, ale nie dość że się miasto ładuje chyba z godzinę to cała gra się tnie. Czy ktoś umie to rozwiązać?
Levkoni jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.08.2010, 17:44   #50
szant
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Problem nadal po reinstalce gry

Hej, jakiś czas temu pobrałam simkę z giełdy wymiany i tam była ta lalka, więc chciałam ją usunąć i otworzyłam program startu na obiekty zmodyfikowane i tam jej nie było, a w grze jest, a poza tym w tych obiektach zmodyfikowanych jest tylko kilka ściągniętych rzeczy ze wszystkich jakie posiadam, więc odinstalowałam grę i zainstalowałam od nowa i dalej tak było, nawet wszystkie dodatki w grze były w sims3pack, czyli stan jest taki jakby gra nie była odinstalowywana i teraz nie wiem co mam zrobić.

Ostatnio edytowane przez lithium : 25.08.2010 - 18:17
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
nie działają, packages, sims3pack, strój


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:24.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023