Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 4 > The Sims 4: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 22.07.2014, 20:13   #11
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Jak może wyglądac CC w TS4?

Jak dobrze, że ja nie mam takich problemów, boi nie potrzebuję żadnych "upiększaczy" do gry
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 22.07.2014, 20:55   #12
Irbis
 
Avatar Irbis
 
Zarejestrowany: 09.08.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 856
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Jak może wyglądac CC w TS4?

Cytat:
Napisał Searle Zobacz post
Jak dobrze, że ja nie mam takich problemów, boi nie potrzebuję żadnych "upiększaczy" do gry
Ja ma dokładnie tak samo. Każda część simów podobała mi się taka, jaką ją stworzono

A odpowiadając na pytanie w temacie: myślę, że CC do TS4 może wyglądać jeszcze gorzej niż do poprzednich części gry
__________________
OJSG: Życie simów według Irbis *** Trzeci dom Patrycji i Antoniego. *** Życie rodziny Wichura: Część 22
Irbis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.07.2014, 21:40   #13
Malin
 
Avatar Malin
 
Zarejestrowany: 09.12.2008
Skąd: moje własne Idaho
Płeć: Kobieta
Postów: 867
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Jak może wyglądac CC w TS4?

Cytat:
Napisał Irbis Zobacz post
A odpowiadając na pytanie w temacie: myślę, że CC do TS4 może wyglądać jeszcze gorzej niż do poprzednich części gry
Czyli, że CC są brzydkie? Ja bez dodatków żyć nie mogę i uważam, że są wspaniałe, zwłaszcza tworzone przez utalentowanych i uznanych twórców. Nadają realności postaciom i wizualnie bardziej mi się przez to podobają. Oczywiście, że na początku CC do TS4 może nie będą powalać - to będą próby tworzenia czegoś nowego, takie "rozeznanie" w temacie i tworzenie byle czego, byle tylko było, ale z czasem, gdy ludzie dojdą do wprawy, będą tworzyć rzeczy fantastyczne. Ja już nie mogę się doczekać <3
Malin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.07.2014, 23:58   #14
Irbis
 
Avatar Irbis
 
Zarejestrowany: 09.08.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 856
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Jak może wyglądac CC w TS4?

Cytat:
Napisał Malin Zobacz post
Czyli, że CC są brzydkie? Ja bez dodatków żyć nie mogę i uważam, że są wspaniałe, zwłaszcza tworzone przez utalentowanych i uznanych twórców. Nadają realności postaciom i wizualnie bardziej mi się przez to podobają.
Tak, dla mnie to paskudztwa psujące wygląd gry, nawet te najlepsze ze wszystkich
Oczywiście to jest kwestia gustu i upodobań, każdy sobie do gry dodaje co tam mu się podoba. Ja nie chcę i nigdy nie chciałam, żeby simy były bardziej realne, dlatego ogólnie nie lubię CC
Miałam etapy, że wrzucałam do gry całe mnóstwo CC, ale to były obiekty zrobione w stylu tych oryginalnych maxisowych (głównie rośliny i wiejskie obiekty) i było to dawno. W dwójce coś tam z tego pozostało, ale naprawdę niewiele, w trójce nie mam nic. I bardzo lubię taką czystą grę
__________________
OJSG: Życie simów według Irbis *** Trzeci dom Patrycji i Antoniego. *** Życie rodziny Wichura: Część 22
Irbis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.07.2014, 03:20   #15
xheyanna
 
Avatar xheyanna
 
Zarejestrowany: 23.07.2013
Skąd: podkarpacie
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 241
Reputacja: 17
Domyślnie Odp: Jak może wyglądac CC w TS4?

pozwoliłam sobie do wersji Caesum'a dorobić trójkowe włosy. Efekt:
(delikatnie bardziej nasycone kolory, bo muszę sobie jutro doustawiać kolory w photoshopie -.-)

nie obraziłabym się jakby włosy wyglądały w ten sposób

któregoś dnia jak będę miała więcej czasu, to może trochę bardziej się w to pobawie
__________________
xheyanna jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.07.2014, 08:55   #16
Levkoni
 
Avatar Levkoni
 
Zarejestrowany: 21.05.2009
Skąd: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,023
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Jak może wyglądac CC w TS4?

Ja uważam, że CC są wstrętne, ale to moje zdanie ;p Widać na każdych zdjęciach gdzie są CC, szczególnie włosy i inne tego typu dodatki, jak nienaturalnie to wygląda i kłóci się zawsze z obranym przez twórców gry stylem graficznym. Zazwyczaj wyglądają zbyt prawdziwie jak na oprawę graficzną The Sims, albo plastikowo. Z meblami jest trochę lepiej, często są naprawdę ładne i dopasowane, ale fryzury i tego typu dodatki prawie nigdy. Zazwyczaj te simy z napchanymi CC wyglądają jak porcelanowe lalki, już nie wspomnę o skinach, w większości własnie wyglądających jak z porcelany...

A co do TS4 problem jest taki, że do ich kreskówkowej grafiki ani trochę nie pasują zaprezentowane tu przez Was CC. I choćby po wyjściu TS4 wyszły skiny, oczy i fryzury to nikt nie zmieni tej oprawy graficznej, domy i okolica cały czas będą kolorowe i jak to będzie wyglądało szpetnie, kiedy taka porcelanowa simka z mega szczegółowymi włosami CC będzie szła przez park z drzewami niczym z komiksu? No ale to wybór jest Wasz oczywiście
__________________
Zmieniłem nick z Absolem na Levkoni.
Levkoni jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.07.2014, 09:39   #17
Caesum
Administrator
 
Avatar Caesum
 
Zarejestrowany: 26.05.2005
Skąd: Warszawa
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,456
Reputacja: 72
Domyślnie Odp: Jak może wyglądac CC w TS4?

Ja nie mogę grać w simsy bez CC, szczególnie gdy chodzi o dodatki CAS. Oryginalne tekstury zawsze są nudne, płaskie i bez detali, a włosy kanciaste i rozmazane. Pomijając TS1 nie znoszę stylu graficznego, jaki twórcy obierają w każdej odsłonie simsów i robię co w mojej mocy, by go ograniczyć do minimum.
A co do TS4, założę się, że wkrótce znajdzie się pełno zamienników, które poprawią grafikę czwórki. Czysta dwójka też jest często komiksowa, ale CC na szczęście już to zmieniło.
Caesum jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.07.2014, 10:41   #18
Levkoni
 
Avatar Levkoni
 
Zarejestrowany: 21.05.2009
Skąd: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,023
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Jak może wyglądac CC w TS4?

No tak, ale obiektów otoczenia typu drzewa, skały, woda nie zmienią. Mogą dodać nowe obiekty, ale tych nie zmienią, tym bardziej że jak zapowiedziano, nie będzie możliwości edycji miasta czyli dodawania czy usuwania z niego obiektów Więc simowie CC będą biegali sobie w baśniowej kraince czy tego chcą czy nie ^_^
__________________
Zmieniłem nick z Absolem na Levkoni.
Levkoni jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.07.2014, 11:21   #19
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Jak może wyglądac CC w TS4?

Cytat:
Napisał Absolem Zobacz post
No tak, ale obiektów otoczenia typu drzewa, skały, woda nie zmienią.

Ja bym się nie zgodziła... Miejmy wiarę w zdolnych graczy! Potrzeba jest matką wynalazków itp. Skoro da się zrobić defaultową skórkę czy oczy, to czemu nie drzewko, roślinkę, pokrycie terenu? Przecież te światy się muszą z czegoś składać, z obiektów... Fakt, w 4 może to być wyzwaniem, bo nie da się edytować otoczenia, ale ja tam wierzę w społeczność twórców CC\modów... Niektórzy potrafią czynić cuda No i z wodą będzie problem, wody nie da się ruszyć, bo to coś więcej niż tekstura.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.07.2014, 11:32   #20
Malin
 
Avatar Malin
 
Zarejestrowany: 09.12.2008
Skąd: moje własne Idaho
Płeć: Kobieta
Postów: 867
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Jak może wyglądac CC w TS4?

Cytat:
Napisał Absolem Zobacz post
No tak, ale obiektów otoczenia typu drzewa, skały, woda nie zmienią. Mogą dodać nowe obiekty, ale tych nie zmienią, tym bardziej że jak zapowiedziano, nie będzie możliwości edycji miasta czyli dodawania czy usuwania z niego obiektów Więc simowie CC będą biegali sobie w baśniowej kraince czy tego chcą czy nie ^_^
Właśnie dlatego istnieje coś takiego, jak defaulty....
Malin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:52.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023