Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 26.12.2004, 16:03   #141
Robert
Guest
 
Postów: n/a
Post Yhym

Cos mi się forum wali.... Zgroza...
Czemu FAT16? NTFS nie będzie lepszy? Poradż mi bo nie wiem...
Teraz to się zastanawiam nad tym kupnem, tyle z tym roboty...
:\

Ostatnio edytowane przez Robert : 26.12.2004 - 16:16 Powód: Forum mi się wali...
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 26.12.2004, 17:57   #142
35C4R00N
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Robert
Czemu FAT16? NTFS nie będzie lepszy? Poradż mi bo nie wiem...
Teraz to się zastanawiam nad tym kupnem, tyle z tym roboty...
:\
Jeśli przeznaczasz całą partycję na "plik wymiany", to FAT16 będzie nieco szybszy. Warunek - stała wielkość "swap" i rozmiar >2GB
FAT16 jest bardzo podatny na fragmentację , ale jeśli "swap" (-> plik wymiany/stronicowania) jest tworzony tylko raz (czyli ma stałą wielkość - to tak w uproszczeniu) nie będzie problemu.

Cytat:
Napisał kawaii
ja mam koszmar
Opis tego "koszmaru" zawiera jak dla mnie za mało danych. Sama pamięć nie zawsze jest "najsłabszym ogniwem" komputera, szczególnie jeśli masz procesor poniżej 1GHz i kartę graficzną bez akceleracji DX9. Zresztą równie ważny jest dysk (jego prędkość) i jeszcze parę elementów kompa ...

Na forum był podawany link do programu EVEREST, ściągnij - zainstaluj - napisz co tak naprawdę masz w kompie (tylko nie wklejaj całego raportu, tego nawet ja nie przeczytam). Podstawowe rzeczy:
system (który windows)
procesor
płyta główna
pamięć (ile i jaka)
karta graficzna (typ, ilość pamięci na karcie)
dysk(-i) - model, ilość wolnego miejsca
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.12.2004, 20:02   #143
kawaii
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Sims0maniak

Opis tego "koszmaru" zawiera jak dla mnie za mało danych. Sama pamięć nie zawsze jest "najsłabszym ogniwem" komputera, szczególnie jeśli masz procesor poniżej 1GHz i kartę graficzną bez akceleracji DX9. Zresztą równie ważny jest dysk (jego prędkość) i jeszcze parę elementów kompa ...

Na forum był podawany link do programu EVEREST, ściągnij - zainstaluj - napisz co tak naprawdę masz w kompie (tylko nie wklejaj całego raportu, tego nawet ja nie przeczytam). Podstawowe rzeczy:
system (który windows)
procesor
płyta główna
pamięć (ile i jaka)
karta graficzna (typ, ilość pamięci na karcie)
dysk(-i) - model, ilość wolnego miejsca
Skasowałam mojego wczesniejszego idiotycznego posta... Więc mam ten program i mam konkrety... I się chyba uśmiejesz... No tak, moja młodsza siostra dostała go na komunię, a teraz jest w 1 klasie gim. więc...
Podaję dane (nie chichotać :

system: Windows ME
procesor: Intel Celeron-A, 500 MHz (7.5 x 67) :laugh: :laugh: :laugh:
płyta główna: Amptron PII-3100B (3 ISA, 4 PCI, 1 AGP, 3 DIMM) (nazwa), Intel 82440BX (mikroukład)
pamięć (fizyczna): 128 MB (SDRAM)
karta graficzna: nie mogłam znaleźć (ależ jestem inteligentna) jeszcze to dodam.

No i po co ci to było? I tak wiadomo, że muszę wymienić cały komp ...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.12.2004, 09:04   #144
Robert
Guest
 
Postów: n/a
Excl

Mam jeszcze jedo pytanie. Otóż zmienie też sobie (tak przy okazji) kartę graficzną bo mi w simach nie działają takie opcje jak: Wygładzanie krawędzi i Podgląd wydarzeń specjalnych (ught). Chce kupić lepszy (mam GF4 MX 440) model, tylko nie wiem który. Napiszcie jakie są dobre (ale tylko z NVIDIA).




Zlitujcie się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ostatnio edytowane przez Robert : 28.12.2004 - 10:56
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:43.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023