Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Archiwum [TS2]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 23.05.2006, 21:37   #1
karoleczkaaa
Guest
 
Postów: n/a
Grin simki by karoleczkaaa

no właśnie....chciałabym wam przedstawić moje simeczki...moze najpiekniejsze to one nie sa, ale...wiec zaczynajmy..a wy oczywiscie oceniajcie!!

pierwsza to Sandy:


a tu ona w całej "okazałości"


teraz czas na Juliette:

i w całej postaci:


a to Charlotte:

no i tu...


no i to ostatnia na dziś- Caroline:

no i calutka simeczka


wiec to na poczatek, piszcie jak wam sie podobaja... :*
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 23.05.2006, 21:55   #2
karoleczkaaa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

I'm sorry za post pod postem, ale prosze, wejdzcie ocencie i zobaczcie!! :*
 
stare 23.05.2006, 22:40   #3
Wika
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Szczerze? Ani jedna mi się nie podoba. Wszystkie mają "końskie" twarze (konie to najpiękniejsze zwierzęta na świecie, ale u ludzi końska uroda się niestety nie sprawdza) i koszmarnie dobrany makijaż. Żadna z nich nich nie przypomina subtelnej, ładniej kobiety. U wszystkich to samo - zbyt pociągły kształt głowy i za duże (a raczej dziko zdeformowane) usta. U murzynki przeraziły mnie blond brwi.
Przykro mi.

Ale rób kolejne, to z pewnością się poprawisz!
Pozdrawiam
 
stare 24.05.2006, 01:14   #4
Isi
 
Avatar Isi
 
Zarejestrowany: 03.10.2004
Wiek: 37
Płeć: Kobieta
Postów: 1,636
Reputacja: 10
Domyślnie

Cierpliwości, niestety na komentarze przychodzi czasami długo czekać.

Tak po pierwsze to grafika jest trochę rozmazana i przy takich zbliżeniach twarzy nie wygląda to najlepiej, widać wszystkie rozmazania (cieni, włosów itd.).

Sandy- ta fryzura nie należy do moich ulubionych, do tego Simka ma bardzo pociągłą twarz... Raczej nei w moim guście, oczy i usta dobrze dobrałaś- pasują do siebie.

Juliette- moim zdaniem najładniejsza. Ma taką ładną, "sympatyczną" twarz, makijaż, włosy pasują do stroju, ogólnie fajna całość.

Charlotte
- znowu ta fryzura. Lubię ją, ale ciągle ją widzę. Na pierwszym zdjęciu Simka jest dość mocno rozmazana, mogłaś troszeczkę (ale tylko troszeczkę) oddalić widok. Wszystko jest w porządku, tylko może dolna warga odrobinę zbyt wydatna. Twarz pociągła, ale grzywka dobrze to maskuje.

Caroline
- nie w moim "typie"- twarz chuda dosyć, pociągła, do tego taka rozczochrana fryzura... Niby wszystko do siebie pasuje (stworzyłaś ciekawą postać), ale jednak nie trafia w mój gust.

Jak dla mnie numery 2 i 3 najładniejsze.

Pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez Isi : 24.05.2006 - 01:17
Isi jest offline  
stare 24.05.2006, 13:51   #5
linkinhay
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ocenka.
Pierwsza simcia - nie przepadam za tym fryzem :p Simka z twarzy jest ładna, podoba mi się kolor tęczówk :p nom...Lubię pociągłe twarze
Juliette. Sympatyczna buźka, ale nie lubię tej ciemnej skóry... Za śniada moim zdaniem Ale reszta ok
Charlotte. Wygląda na kobitkę z charakterkiem ;p I dobrze. Lubię takie simki...
Caroline... Eeee,niezbyt ;p Poprostu nie lubie tej szminki... No i śniada skóra. Wygląda, bez urazy jak "ofiara mody" (nastroszona fryzura) i osoba korzystająca z solarium (ta skora) xD ale całkiem całkiem... Podoba mi się, ze nie uzywasz twarz by maxis x)
 
stare 24.05.2006, 13:52   #6
Hunter666
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Niestety patrząc na nie mam dziwne skojarzenia z Romanem Giertychem . Wszystkie są za bardzo przesłodzone co sprawia że wyglądają raczej jak lalki Barbie, a tego u dziewczyn nie lubię. I nie ważne czy są prawdziwe czy wirtualne .

Ostatnio edytowane przez Hunter666 : 24.05.2006 - 13:55
 
stare 24.05.2006, 14:22   #7
_Elisha_
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hunter666
Wszystkie są za bardzo przesłodzone co sprawia że wyglądają raczej jak lalki Barbie, a tego u dziewczyn nie lubię..
Zgadzam się.
Są zbyt lalusiowato-różowe . I te twarze rzeczywiście zbyt "końskie", chociaż najładniejsza jest druga.
 
stare 24.05.2006, 17:29   #8
karoleczkaaa
Guest
 
Postów: n/a
Sad

achaaa.....dziekuje za wszystkie komentarze, te dobre i te troche mniej "kolorowe", postaram sie poprawic bo juz wiem, czego nie akceptujecie: żadnych końskich ryjow, sweet barbinek itd....no ale chyba roznia sie nasze gusta...mi sie takie podobaja, ale jak zrobie nastepne, to bede bardziej uwazac...moze dzis cos znowu tu dam...no chyba ze nie chcecie...
 
stare 24.05.2006, 17:38   #9
Wika
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał karoleczkaaa
moze dzis cos znowu tu dam...no chyba ze nie chcecie...
Coś ty, daj! Przecież możesz się jeszcze o niebo poprawić
Trzeba próbować
 
stare 24.05.2006, 20:12   #10
karoleczkaaa
Guest
 
Postów: n/a
Cool nastepne simeczki

mam nadzieje ze dzis bedzie lepiej;] to trzy simki, jedna dorosła i dwie nastolatki, robiłam hurtem i wiecej rady nie dałam, bo teraz mam w szkole nagonke i mam mało czasu
no to zaczynamy.... to dorosła simka Clarence:

no i tu...


teraz czas na pierwsza nastolatke ktora ma na imie Sarah ( wiem ze ma dosc dziwna urode no ale niech tam juz bedzie)



i cała postac


i ostatnia na dzis nastolatka - Michelle





przepraszam za te przyblizenia i moze rozmazane zdjecia, nastepnym razem sie poprawie!!komentujcie :*
 
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:33.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023