Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 15.03.2010, 09:39   #1
Rademenes_
 
Zarejestrowany: 26.06.2009
Skąd: miasto zielonych wzgórz :)
Płeć: Kobieta
Postów: 81
Reputacja: 10
Domyślnie Organizacja ślubu

Były już podobne tematy, ale nie znalazłam w nich wyczerpującej odpowiedzi na moje pytanie (a).

Do rzeczy.
Otóż chcę zorganizować moim Simom ślub na parceli publicznej. Nigdy tego nie robiłam, a chciałabym, aby miał on ręce i nogi.
1) Gdzie (w domu czy już na tej parceli) Sim powinien zaproponować temu drugiemu ślub, aby pobrali się na parceli publ.?
2) Skąd zadzwonić po gości z zaproszeniem - z domu czy z parceli publ.? (podejrzewam, że z parceli publ.)
3) O czym pamiętać, aby przyjęcie się udało? Barman będzie potrzebny?
A może jeszcze ktoś?
4) Gdzie zmienić strój Sima na wizytowy (suknia ślubna, garnitur) - jeszcze w domu czy na parceli publicznej?

Z góry dzięki za wskazówki .
Rademenes_ jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 15.03.2010, 15:39   #2
eS_guy
 
Avatar eS_guy
 
Zarejestrowany: 24.02.2010
Skąd: ...
Płeć: Mężczyzna
Postów: 194
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Organizacja ślubu

Nie wiem czy taki ślub na pewno wypali...
Możesz przybrać parcele publiczną w kwiaty, krzesła dla gości, łuk ślubny i takie tam ślubne rzeczy. Potem pojechać tam tą zaręczoną parą i zadzwonić po gości (Zadzwoń/Sim). Niestety o przyjęciu nie ma co rozważać bo jest to nie możliwe na parceli publ. Chyba że ma się jakiegoś tam hacka...
Ci goście przyjdą, a jak 'weźmiesz ślub' będą się przyglądać i bić brawo.
eS_guy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 15.03.2010, 16:21   #3
nmin
 
Avatar nmin
 
Zarejestrowany: 17.10.2009
Skąd: Poznań
Wiek: 36
Płeć: Kobieta
Postów: 970
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Organizacja ślubu

Moim zdaniem ślub na parceli publicznej to kiepski i niewygodny pomysł, ale jeśli już koniecznie musi to być na konkretnej parceli, to miałabym taki sposób (widzę w profilu, że masz NŻ) - zapraszasz do domu osoby, które mają być na ślubie, a już z domu zapraszasz je na parcelę publiczną jako grupę tymczasową. Na parceli może już czekać łuk, goście powinni zainteresować się ślubem Twoich Simów automatycznie. No i jeśli na tej parceli będzie restauracja, to możesz od razu zaprosić gości na uroczysty obiad

Zaręczyny można zaproponować kiedykolwiek, ale ślub trzeba wziąć na parceli, to oczywiste. Jeśli nie chcesz przy łuku, to wtedy zwykły, z interakcji, ale nie wiem, czy wtedy inni Simowie będą go oglądać i klaskać. W sumie nie wiem, czy nawet przy łuku będą to robić, ale chyba tak, ślub przyciąga wszystkich obecnych w domu, to może w miejscu publicznym też.

Stroje musisz zmienić w domu, chyba, że na parceli jest szafa lub przebieralnia.

No i tak, jak pisze eS guy, przyjęcia na parceli publicznej nie zrobisz, nie będziesz mieć oceny przyjęcia, co najwyżej ocenę imprezy, jeśli zrobisz tak, jak radzę z tą grupą tymczasową.
nmin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:31.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023